Çamaşır Makinesi Çocuk Kilidi Nasıl Açılır Kapanır
Çamaşır Makinesi Çocuk Kilidi Nasıl Açılır Kapanır

Çamaşır Makinesi Çocuk Kilidi Nasıl Açılır Kapanır ?

Çamaşır Makinesi Çocuk Kilidi Nasıl Açılır Kapanır ? Genel olarak, açma / kapama düğmesi dışındaki tüm öğeler engellenir. Ve bu bir sorundur, çünkü çocuk bu özel düğmeyle ilgilenebilir. Düğmeye basıldığında, çocuk programın tam ortasında çamaşır makinesini kapatacaktır. Bu olursa, engelleme işlevinin kullanımı nedir? Bu soruyu üreticiye yöneltiyoruz ve devam ediyoruz.

Çamaşır Makinelerinde Çocuk Kilidi Nasıl Açılır ?

Yıkama sırasında çocukların yanlışlıkla cihazı açmaması için özel olarak etkinleştirilebilir. Bu özelliği etkinleştirmeden önce, nasıl çalışması gerektiğini bulmanız gerekir. Paneldeki belirli tuşlara bastıktan sonra, panelin tamamı kilitlenecek ve çocuk hiçbir şeye basamayacaktır.

Bunu yapmaya çalışırsa, o zaman tek bir düğme işe yaramayacak, her şey engellenecek. Bu işlevi etkinleştirdikten sonra, cihaz çalışmadığı ve kapı açılmadığı için paniğe kapılmamak için bunu hatırlamanız gerekir. Kapıyı bloke etmenin nedeni bu işlevin etkinleştirilmesiyse, bir tuş kombinasyonuna basarak sorunu düzeltebilirsiniz.

Hangileri , bu, makinenin kullanım kılavuzunda bulunabilir, çünkü kombinasyon cihazın modeline bağlı olabilir. Daha yaygın olarak bu düğmeler Süper Durulama ve Ön Durulama’dır. Başlat ve Duraklat düğmelerinin arasına yatay veya dikey olarak yerleştirilebilirler. Bunlara aynı anda bastıktan sonra, “Başlat” düğmesine tıklayarak başlangıç ​​ayarlarını yapmanız gerekir.

Çamaşır makinesi, ayarlanan işlevlerin yanlışlıkla değiştirilmesine karşı emniyete alınabilir. Bunu yapmak için, program başladıktan sonra çocuk kilidini etkinleştirin.

İşte çocuk kilidini açıp kapatmak için hızlı bir kılavuz:

Program sona erdikten ve cihaz kapatıldıktan sonra çocuk emniyeti aktif kalır. Yeni bir program başlatmak istediğinizde bunu her zaman devre dışı bırakmanız gerekir.

Genel Markaların Açma Kapama Açıklamaları Aşağıdaki sayfalarda Bulabilirsiniz :

Servis aramak ne zaman gereklidir?

Yukarıdaki yöntemlerin tümü etkisiz ise uzman acilen çağrılmalıdır. Bununla birlikte, bu yöntemler vakaların% 95’inde yardımcı olur. Manipülasyonlardan sonra hiçbir değişiklik olmaması, yalnızca kilidin, kolun veya kontrol modülünün arızasının bozulması anlamına gelebilir. Uzman sorunu teşhis edecek, arızanın nedenini belirleyecek ve ortadan kaldıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çağrı Merkezi

Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

Beyaz Eşya Klima Arıza Kayıt Bildirimi Ve Servis Çağırmak İçin Lütfen Aşağıdaki Düğmeye Tıklayın, Arayın.