Anasayfa » Beyaz Eşya » Bulaşık Makineleri Bilgiler ve Temizlik

Bulaşık Makineleri Bilgiler ve Temizlik

Bulaşık Makineleri Bilgiler ve Temizlik

Bulaşık makinesi sepetlerinizin ayarlanması

 • Lütfen bu talimatları tam olarak uyguladığınızdan emin olun. Bu bakımı gerçekleştirirken herhangi bir sorun yaşarsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

  Çoğu bulaşık makinesi modelinde, bulaşık makinesinin üst rafının veya sepetinin yüksekliğini ayarlamak mümkündür. Bu, daha büyük boyutlu tabakları ve tabakları alt rafa yerleştirmenizi sağlar. Burada bazı örnekler gösterilmektedir, ancak kendi cihazınızda nasıl çalıştığını kontrol etmek için bulaşık makinenizin kullanım kılavuzuna bakın.

 • 1.Bulaşık makinenizin içine büyük kaplar yerleştirmeyi kolaylaştırmak için üst rafın yüksekliğini ayarlayın.
  UYARI : Üst Rafın yüksekliğini yalnızca bulaşık makinesi boşken ayarlayın.
 • 2.Üst rafı dışarı kaydırın.
 • 3.Ayarlayıcı tutamacını bulun, bu genellikle üst rafın bir veya her iki yanında bulunur. Ayarlayıcı kolunu çalıştırmak için kolu itin veya kaldırın.
 • 4.Ayarlama kolunu içeride tutarken, üst rafın her iki yanında her iki elinizi kullanarak üst rafı istenen konuma ayarlayın, bu, ayarlamadan sonra üst rafın düz kalmasını sağlamaya yardımcı olacaktır.
 • 5.Doğru konumda olduğunda, ayar kolu kilitli bir konuma geri dönecek ve Üst Raf artık güvenli bir şekilde istenen yüksekliğe ayarlanacaktır. Daha sonra ayarlayıcı kolunu serbest bırakabilirsiniz.
 • 6.Bulaşık makineniz üst rafı ayarlamak için farklı bir yöntem kullanabilir; bazı modellerde üst rafı bulaşık makinesinden dışarı kaydırmak için kullanılan kızaklara uyan iki takım tekerlek bulunur.
 • 7.Durdurucuları üst rafın her iki yanındaki koşucunun ucundan çıkarın ve üst rafı kızakların uzağına kaydırın. Yüksekliği ayarlamak için diğer tekerlek setini kullanarak üst rafı tekrar kızaklara takın.

Bulaşık makinesi kapasitesi

 • Lütfen bu talimatları tam olarak uyguladığınızdan emin olun. Bu bakımı gerçekleştirirken herhangi bir sorun yaşarsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

  Bulaşık makinesinin çeşitli stilleri ve boyutları mevcuttur ve bunların tümü, öğeleri yüklemek için biraz farklı bir kapasiteye sahip olabilir. Kullanım kılavuzunda cihazınızla ilgili belirli ayrıntıları kontrol edin, ancak aşağıda biraz genel bir rehber verilmiştir.

 • 1.Standart 24 ”Bulaşık Makinesi
  Normal bir 24” bulaşık makinesi, normal büyüklükteki bir aile için yeterli kapasiteye sahiptir ve 12-14 kişilik yer ayarlarıyla baş edebilir.
 • 2.Kompakt 18 ”Bulaşık Makinesi
  Kompakt bir 18” bulaşık makinesi, 6 ila 8 standart yemek takımı ile bir çift veya seyrek kullanım için daha uygundur.
Uzmana Sor
Abone ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
x

İncelemek İster misiniz?

Çamaşır Makinesi Kapı Emniyet Kilidi Değişim Ücretleri

Çamaşır Makinesi Kapı Emniyet Kilidi Değişim Ücretleri

Çamaşır Makinesi Kapı Emniyet Kilidi Değişim Ücretleri elektrikle çalışan bir açılır tavan kilitleme cihazıdır. Bimetal ...

Servis Çağrı Merkezi
error: İçerik korunmaktadır !