Bosch Siemens Fırın Resetleme Program Sıfırlama

Bosch Siemens Fırın Resetleme Program Sıfırlama Bosch Fırınlarının hataları çok çeşitlidir. Ayrıntıların yıpranmasından veya elektrik şebekesindeki voltaj dalgalanmalarından kaynaklanabilirler. Her cihaz türünün kendi kod seti vardır. Profesyonel bir teknisyen, kritik olmayan hata kodlarından kritik noktaları oluşturabilecektir. Bazı kritik hatalar cihazın çalışmasını durdursa da, kritik olmayan hatalar cihazın çalışmasını engellemeyecek ve hemen çözülmeleri gerekmeyecektir. Bir ev sahibi, sorun türü hakkında ek bilgi edinmek için her zaman tamamlayıcı Bosch müşteri ve teknik desteğinden yararlanabilir. Lütfen yardım için kullanıcı el kitabınıza bakın.

Bosch Siemens Fırın Nasıl Resetlenir ?

Bosch Siemens Fırın Resetleme Program Sıfırlama Bosch fırınını nasıl sıfırlarsınız? Reset fırın şalterden kapatarak. 30 dakika bekleyin, ardından kesiciyi açın. Fırın normale dönmelidir. Bununla birlikte, hata kodu tekrar görünürse, lütfen not alın Bosch Müşteri Desteğini arayın . Ayrıca bir fırını nasıl sıfırlarsınız?

Bosch Siemens Fırın Program Sıfırlama

Ankastre Bosch fırınını nasıl sıfırlarsınız ?

  1. Kesiciyi KAPALI konuma çevirin.
  2. Bir dakika bekleyin, ardından sıfırlamak için kesiciyi tekrar AÇIK konuma getirin.
  3. Aralıktaki ışık veya saat çalışıyor olsa bile bunun yapılması gerekir.

Bir elektrik kesintisinden sonra Bosch bulaşık makinemi nasıl sıfırlarım? Bir kesintiden sonra Başlat ve Açma  Kapama düğmelerine aynı anda basın, Sonra da güç söner ve tekrar geri geliyor, sen gerekebilir sıfırlamak için Bosch bulaşık makinesi, Düğmeleri basılı tutmak yerine, Başlat ve güç düğmesine aynı anda basın ve ardından bırakın.

Buna bağlı olarak, Bosch fırınımın kilidini nasıl açabilirim?

Tarama kontrol panelini fırın senin Bosch bulmak için paneli kilidi düğmesini. Bir sürü iken kontrolleri dijital, sen bu belirli düğmeye bulabilirsiniz sol veya sağ tarafına bağlı olarak LED ekran tam modeli. Basılı tutun 4 saniye devre dışı bırakmak için anahtar kilidi Fırınınızla .

Bosch fırınım neden güvenli diyor?

Fırın görüntüler GÜVENLİ . Eğer fırın ekranlara GÜVENLİ o olduğunu gösterir fırının elektronik çocuk emniyet kilidi devreye girer. Güvenlik kilidini etkinleştirmek için aynı anda iki düğmeye basın. Nasıl devre dışı bırakılacağını öğrenmek için “Panel kilidi” bölümünün altındaki kullanım kılavuzuna bakın.

Bir yorum

  1. İyi akşamlar benim Bosch fırınımda E80 ve -10 yazıp sönüyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız çok sevinirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi