Beko Kurutma Makinesi Resetleme Program Sıfırlama

Beko Kurutma Makinesi Resetleme Program Sıfırlama elektrikli kurutucunuz çalışıyor ve paniğe kapılmanıza neden oluyor mu? Temiz bir ev tutmaya gelince çamaşırhane çok önemli bir iştir. Ve hatalı çalışan bir kurutucu, özellikle onu onarmak veya yeni bir tane almak için nakit harcayacak durumda değilseniz paniğe neden olabilir.

Beko Kurutma Makinesi Nasıl Resetlenir ?

  • Beko WV 964 YK resetleme nasıl yapılır?
  • Beko Kurutma makinesi nasıl iptal edilir?
  • Beko Çamaşır kurutma makinesi neden kurutmuyor?
  • Beko kurutma makinesi neden nemli bırakıyor?

Beko Kurutma Makinesi Resetleme Program Sıfırlama kurutucuyu tamir ettirmek için bir bakım uzmanını aramayı düşünmeden önce denemek ve sıfırlamak isteyebilirsiniz. Bir çamaşır kurutma makinesinin üç ana işlevi vardır: ısıtma, eğirme ve kurutma (ipucu üçüncü olanın adındadır). Bu nedenle, çamaşır kurutma makineniz bu üç şeyden birini yapmayı bıraktıysa, araştırmanız gerekir. Çamaşır kurutma makinenizin sıkıntılarının nedeni olabilecek bazı genel sorunlar.

Beko Kurutma Makinesi Program Sıfırlama

Kurutma makinesini fişten çekerek veya devre kesiciden kapatarak başlayın. Bu, kurutucunun sistemini fabrika ayarlarına döndürmek için yeniden başlatma şansı verecektir. Tekrar açmadan önce lütfen birkaç saniye bekleyin. Başlatma / duraklatma düğmesine basarak ve kapanana kadar 5 saniye basılı tutarak da kapatabilirsiniz.

Kurutucunun Sıfırlama Düğmesi Var mı?

Hayır, piyasadaki birçok kurutucu yok. Çoğu kurutucuyu sıfırlamak için başlat / duraklat düğmesini kullanmanız gerekir. Eğer hata kodları kendiliğinden çözülür yok, senin kurutucu sonra bunu düzeltmek için devam etti kesin sorun dışarı kurutma kılavuzu rakama gösterilen kurutma Tanı modunu kullanın. Bazı durumlarda, tiftik birikmesi, kırık drenaj borusu vb. Bir sonucu olabilir. Sorunu çözdükten sonra, kurutucuyu tekrar sıfırlamaya devam edin ve sorunun çözülüp çözülmediğine bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi