• 365 Gün Açığız.

  • merkezteknikservis@gmail.com

  • Çağrı Merkezi (0850) 333 1 687

Beko Kurutma Makinesi Çocuk Kilidi Açma Ve Kapatma

Beko Kurutma Makinesi Çocuk Kilidi Açma Ve Kapatma Bu modele göre değişebilir, ancak çoğu “başlat / duraklat / iptal et” ve “sesli uyarı iptal” düğmelerine aynı anda üç saniye basılı tutularak etkinleştirilebilir ve devre dışı bırakılabilir. Bu, modeliniz için işe yaramazsa, Çocuk kilidi devredeyken programlarda, sıcaklıkta, hızda veya ek işlevlerde herhangi bir değişiklik yapamazsınız. Çamaşır kurutma makinenizin ekranındaki veya panelindeki çocuk kilidi uyarı göstergesi açıkken kilit etkindir.

Beko Kurutma Makinesi Çocuk Kilidi Nasıl Açılır/Kapatılır ?

  • Beko kurutma makinemin çocuk kilidini nasıl kapatırım?
  • Beko Kurutma makinemdeki çocuk kilidini nasıl kapatabilirim?
  • Beko kurutma makinem neden durup duruyor?
  • Beko çamaşır makinemde çocuk kilidini nasıl kapatırım?

Beko kurutma makinenizin tuşlarını çocuk kilidi ile devre dışı bırakabilirsiniz. Lütfen bu işlevin modeller arasında biraz farklılık gösterdiğini unutmayın, bu nedenle şüpheniz varsa kurutma makinenizin kullanım kılavuzunu kontrol edin :

  1. İstediğiniz kurutma programını normal olarak seçin ve başlat düğmesine basın.
  2. Çocuk kilidi, bir veya iki düğmeye basılarak etkinleştirilir (modelinize bağlı olarak). Asma kilit sembolünü arayarak bu düğmeleri bulun.
  3. Çocuk kilidini etkinleştirmek ve kurutma makinenizdeki tüm düğmeleri devre dışı bırakmak için ilgili düğme(ler)e üç saniye basın. Dijital bir ekranınız varsa, çocuk kilidi etkinleştirildiğinde bir asma kilit simgesi görünecektir.
  4. Çocuk kilidini devre dışı bırakmak için aynı tuşa/düğmelere tekrar üç saniye basmanız yeterlidir.

Beko Kurutma Makinesi Çocuk Kilidi Açma Ve Kapatma Çocuk kilidini etkinleştirmek ve kurutma makinenizdeki tüm düğmeleri devre dışı bırakmak için ilgili düğme(ler)e üç saniye basın . Dijital bir ekranınız varsa, çocuk kilidi etkinleştirildiğinde bir asma kilit simgesi görünecektir. Çocuk kilidini devre dışı bırakmak için aynı tuşa/düğmelere tekrar üç saniye basmanız yeterlidir.

Çocuk kilidini devre dışı bırakmak için, herhangi bir program çalışırken sesli bildirim / sesli uyarı düğmesine ve başlatma / duraklatma / iptal / bitiş süresi düğmesine aynı anda üç saniye boyunca basın. Bunu yaparken düğmelerdeki ışıklar yanıp sönecektir.

Beko Kurutma Makinesi Ekranda Anahtar Sembolü Kilit İşareti

Kilidi devre dışı bırakmak için hiçbir program çalışmıyorken program seçim düğmesini Açık / Kapalı konumuna da getirebilirsiniz. Çocuk kilidini etkinleştirme / devre dışı bırakma prosedürü modelinize göre değişebilir. Yukarıda açıklanan prosedürler işe yaramazsa, kullanım kılavuzunuza başvurun.

 

Uzmana Sorun

Şimdi Servisi Ara