Beko Buzdolabı Resetleme Ekran Ayarları Sıfırlama
Beko Buzdolabı Resetleme Ekran Ayarları Sıfırlama

Beko Buzdolabı Resetleme Ekran Ayarları Sıfırlama

Beko Buzdolabı Resetleme Ekran Ayarları Sıfırlama Beko dondurucunun üzerinde durduğu zeminin seviyesini kontrol edin çünkü bu, düz değilse çalışmayı etkileyebilir. Buzdolabı / dondurucu ise buzdolabınızdaki drenaj deliğinin tıkalı olmadığını kontrol edin. Engellenmişse temizleyin. Bu, buzdolabının arkasında, alt rafın hemen üstünde. Çalışmanın durup durmadığını görmek için termostatı kontrol edin. Açın ve kapatın ve kompresörü açıp açmadığına bakın. Dondurucunuz garanti kapsamında değilse, nispeten ucuza yeni bir termostat satın alabilir ve kendiniz değiştirebilirsiniz.

Beko Buzdolabı Nasıl Reset Atılır ?

 • Beko buzdolabı ünlem işareti nasıl geçer?
 • Beko buzdolabı ayarı nasıl ayarlanır?
 • Beko buzdolabı kırmızı ünlem işareti nedir?

Beko Buzdolabı Resetleme Ekran Ayarları Sıfırlama, Ekranda simgeler göründüğünde, ekipmanı yeniden başlatın – bu bir sistem arızası olabilir. Bunun için: Üniteyi elektrik şebekesinden ayırın. 10-15 dakika bekleyin. Yeniden bağlanın. Hata tekrar belirirse, teşhis ve onarıma başlamanız gerekir. Hataların anlamı için ariza kodları tablosuna bakın.

 • Ekranda simgeler göründüğünde, ekipmanı yeniden başlatın – bu bir sistem arızası olabilir. Bunun için: Üniteyi elektrik şebekesinden ayırın. 10-15 dakika bekleyin. Yeniden bağlanın. Hata tekrar belirirse, teşhis ve onarıma başlamanız gerekir. Hataların anlamı için aşağıdaki tabloya bakın.

Beko Buzdolabı Resetleme Ekran Ayarları Sıfırlama, Etkinliğini engelleyebileceğinden, herhangi bir parçanın duvarla temas halinde olup olmadığını görmek için dondurucunun arkasına bakın. Dondurucu ile duvar arasında boşluk bırakılmalıdır. Dondurucuyu birkaç santimetre öne doğru hareket ettirerek düz olmasını sağlayın.

Beko Buzdolabı Ekran Ayarları Sıfırlama

Odadaki sıcaklığı kontrol edin, sanki çok soğukmuş gibi bu dondurucunun çalışmasını etkileyecektir. 10 santigrat derecenin (50 derece Fahrenheit) altındaysa, kompresör yiyecekleri dondurmak için yeterince sık açılmayacaktır. Dondurucuyu, sıcaklığın en az 18,3 santigrat derece (65 derece Fahrenheit) olduğu ve kompresörün yiyecekleri dondurarak düzenli olarak açıp kapatacağı bir odaya yerleştirin.

Dondurucunun arka panelini çıkarın ve parçaları kontrol edin. Bir kanadın arkasında bulunan ve donmuş olabilecek evaporatöre bakın. Buzla kaplıysa ve kanadı açamazsanız, bu dondurucunun çalışmasını durduracaktır. Dondurucuyu kapatın ve buzu eritmek için buharlaştırıcıyı bir saç kurutma makinesi ile ısıtın veya buzun erimesi ve tekrar açılması için birkaç gün kapalı bırakın. Bunun çalışmayı durdurup durdurmadığını görmek için kompresörü dinleyin. Dondurucu garanti kapsamında değilse, yeni bir tane satın alıp taktırmaya değmeyebilir.

 • Etkinliğini engelleyebileceğinden, herhangi bir parçanın duvarla temas halinde olup olmadığını görmek için dondurucunun arkasına bakın. Dondurucuyu kapatın ve buzu eritmek için buharlaştırıcıyı bir saç kurutma makinesi ile ısıtın veya buzun erimesi ve tekrar açılması için birkaç gün kapalı bırakın.

Her şey başarısız olursa dondurucuyu kapatın ve tamamen çözülmeye bırakın. Tekrar açın ve çalışıp çalışmadığına bakın.

 • Beko dijital Buzdolabı RESETLEME
 • Beko No frost Buzdolabı RESETLEME
 • Beko buzdolabında ünlem işareti nasıl gider
 • Beko buzdolabı ekran işaretleri
 • Beko BK 9522 NFY ayarları

Bir yorum

 1. METİN IŞIK

  beko 683720 EI MODELE NASIL RESET ATILIR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çağrı Merkezi

Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

Beyaz Eşya Klima Arıza Kayıt Bildirimi Ve Servis Çağırmak İçin Lütfen Aşağıdaki Düğmeye Tıklayın, Arayın.