• 365 Gün Açığız.

  • merkezteknikservis@gmail.com

  • Çağrı Merkezi (0850) 333 1 687

Beko Bulaşık Makinesi Çocuk Kilidi Aktif Pasif Ayarı

Beko Bulaşık Makinesi Çocuk Kilidi Aktif / Pasif Ayarı Programınızı seçtikten sonra, kişisel gereksinimlerinize göre uyarlanabilir. Seçilen programın dönüşü varsayılandan azaltılabilir ancak asla artırılamaz. Ayrıca sıkma seçiminde durulamada bekletme seçeneğiniz de vardır. Bu, program bittikten hemen sonra makineyi boşaltmayacaksanız kullanılacaktır.

Beko Bulaşık Makinesi Çocuk Kilidi Nasıl Kaldırılır ?

  • Beko Bulaşık Makinesi bebek Kilidi
  • Beko Bulaşık Makinesi kilitlendi
  • Beko çamaşır makinesi kilit işareti yanıp Sönüyor
  • Beko Bulaşık Makinesi kilit Açma

Beko Bulaşık Makinesi Çocuk Kilidi Aktif / Pasif Ayarı Durulamada bekletme, kırışmalarını önlemek için çamaşırları son durulama suyunda tutar. Makineyi boşaltmaya hazır olduğunuzda, sadece başlat / duraklat düğmesine basın, program devam edecek, su tahliye edilecek, çamaşırlar daha sonra sıkılacak ve program sona erecektir.

Beko Bulaşık Makinesi Anahtar Sembolü Kilit İşareti

Beko Bulaşık Makinesi Çocuk Kilidi Aktif / Pasif Ayarı Programın başlamasını ertelemek isterseniz, bu 3-6 veya 9 saate kadar ertelenebilir. İstenilen gecikme süresine sahip olduğunuzda, sadece başlat / duraklat düğmesine basın, makine seçilen sürenin sonunda başlayacaktır.

Düğmelerle ve kadranlarla oynamayı seven küçük çocuklarınız varsa, bu makinede çocuk kilidi olduğundan korkmayın. “Çocuk kilidi devrede” LED ışığı yanıp sönene çocuk kilidi etkinleşene kadar döndürme ve zaman geciktirme düğmelerini üç saniye boyunca birlikte basılı tutun. Devre dışı bırakmak için, bir program çalışıyorsa prosedürü tekrarlamanız yeterlidir. Program çalışmıyorsa, program seçim düğmesini aç / kapa konumuna getirebilir, başka bir program seçebilir ve bu da kilidi devre dışı bırakır.

Çocuk modunu da aynı şekilde kapatabilirsiniz. Ek seçenekler için birinci ve ikinci düğmeleri basılı tutarsanız, kontrol panelinin kilidi açılacaktır. Tuşlara basıldığında göstergeleri yanıp sönecektir.

Bazı Beko modellerinde, çocuk modunu etkinleştirmek için kullanılan tuş kombinasyonu biraz farklı olabilir. Seçeneğin başlatılmasıyla ilgili tüm bilgiler, tekniğin talimatlarında bulunabilir. Kontrol panelinin kendisinde de bir ipucu vardır, işlevi etkinleştirmek için gerekli düğmeler bir kilit ile belirtilmiştir.

Kontrol paneli kilitliyse ve döngüyü duraklatmanız gerekiyorsa, bunu koruma işlevini devre dışı bırakmadan yapabilirsiniz. Program seçiciyi “KAPALI” konumuna getirmeniz yeterlidir. Yıkamaya devam etmek için düğme orijinal konumuna döndürülmelidir.

“Kilitli” makinenin çalışması sırasında, evdeki ışıklar kapatılırsa, elektrik beslemesi geri geldiğinde, fonksiyon açıkken döngü devam eder. Çocuk modunu yeniden etkinleştirmeniz gerekmez.

Uzmana Sorun

Çağrı Merkezi (0850) 333 1 687