Arçelik Kurutma Makinesi Resetleme Program Sıfırlama

Arçelik Kurutma Makinesi Resetleme Program Sıfırlama Bir güvenlik cihazı olarak, bir kurutucu genellikle çalışan parçaları harekete geçiren bir kapı anahtarına sahiptir. Kapak düzgün kapatılmadıkça, kontrol panelindeki ayarlar ne olursa olsun kurutucu çalışmayacaktır. Çoğu kurutucu, kontrol panelinde bir sıfırlama düğmesi ile donatılmıştır. Motor çalışmazsa, kurutucuyu yaklaşık on dakika soğumaya bırakın. Ardından sıfırlama düğmesine basın. Motor, anahtarlar veya elektrik sistemiyle ilgili herhangi bir sorun yoksa bu, kurutucuyu yeniden başlatmalıdır.

Arçelik Kurutma Makinesi Nasıl Resetlenir ?

  • Arçelik kurutma Makinesi Arızaları
  • Arçelik kurutma makinesi başlat düğmesi çalışmıyor
  • Arçelik kurutma makinesi çalışmıyor
  • Arçelik Kurutma Makinesi Nasıl Sıfırlanır
  • Arçelik kurutma makinesi çalışırken duruyor
  • Arçelik Kurutma Makinesi Arıza işaretleri
  • Arçelik kurutma makinesi elektrik gelmiyor
  • Arçelik kurutma makinesi neden kurutmaz

Arçelik  Kurutma makinesinde program sıfırlama (reset) işlemi

Arçelik Kurutma Makinesi Resetleme Program Sıfırlama Kurutma makinenizi açma-kapama düğmesinden açarak elektrik geldiğinden emin olun. Tuşların olduğu bölümde üzerinde Başla/beklet/iptal yazan düğmeye parmağınızı 3 saniye basılı tutun ve çekin. Makinenizi açma-kapama düğmesinden kapatıp açın. Program sıfırlanmış olacaktır.

Arçelik Kurutma Makinesi Program Sıfırlama

Çalışmayan kurutucunuzda sorun giderme roket bilimi gibi geliyorsa, arızalanabilecek yalnızca iki sigortası ve üç anahtarı olduğunu bilmek yardımcı olabilir. Bunlara erişmek, kurutucu kapağını çıkarmak ve yerleştirmek için genellikle çevrimiçi olarak bulunan kurutucu kılavuzunu kullanmaktan ibarettir.

Bu sigortalardan veya anahtarlardan biri arızalandıysa, sadece baktığınızı söyleyebilirsiniz. Daha da iyisi, bir ohmmetre ile daha güvenilir bir test gerçekleştirebilirsiniz. Bu parçaları kontrol etme zahmetine girmeden önce, bir kesicinin devreye girmediğinden emin olun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi