Hoş GeldinizMerkez Teknik Servis Beyaz Eşya & Klima Servisi

Arçelik Kurutma Makinesi Çocuk Kilidi Açma Ve Kapatma

Arçelik Kurutma Makinesi Çocuk Kilidi Açma Ve Kapatma Çocuk kilidi devredeyken programlarda, sıcaklıkta, hızda veya ek işlevlerde herhangi bir değişiklik yapamazsınız. Çamaşır kurutma makinenizin ekranındaki veya panelindeki çocuk kilidi uyarı göstergesi açıkken kilit etkindir.

Arçelik Kurutma Makinesi Çocuk Kilidi Nasıl Açılır/Kapatılır ?

Kurutma makinesini çocuk kilidi nasıl çıkarabilirim?

Arçelik Kurutma Makinesi Çocuk Kilidi Açma Ve Kapatma Kurutma makineniz; çocukların güvenliği için geliştirilen “Çocuk/Tuş kilidi” özelliğinde kalmış olabilir ve istediğiniz programı seçemiyor olabilirsiniz. Kurutma makinenizi kullanabilmeniz için çocuk kilidi veya tuş kilidi özelliğini devre dışı bırakmanız gerekir.

Arçelik Kurutma Makinesi Ekranda Anahtar Sembolü Kilit İşareti

Kurutma makinenizin ön kısmında bir kilit sembolü yer alır. Kilit sembolü tek düğmeyi işaret ediyorsa bu düğmeye parmağınızı 3 saniye kadar basılı tutup çekin. Kilit sembolü iki düğmeyi işaret ediyorsa bu iki düğmeye parmağınızı 3 saniye kadar basılı tutup çekin. Bu durumda makinenizin Çocuk/Tuş kilidi devre dışı kalacaktır.

Çocuk kilidi fonksiyonunu kullanarak Beko çamaşır kurutma makinenizdeki düğmeleri devre dışı bırakabilirsiniz. Lütfen bu işlevin modellerde biraz farklılık gösterdiğini unutmayın, bu nedenle şüpheniz varsa kurutma makinesinin kullanım kılavuzuna bakın :

  • İstediğiniz kurutma programını normal olarak seçin ve başlat düğmesine basın.
  • Çocuk kilidi, bir veya iki düğmeye basılarak etkinleştirilir (modelinize bağlı olarak). Asma kilit sembolünü arayarak bu düğmeleri bulun.
  • Çocuk kilidini etkinleştirmek ve çamaşır kurutma makinenizdeki tüm düğmeleri devre dışı bırakmak için ilgili düğmelere üç saniye basın.
  • Dijital bir ekranınız varsa, çocuk kilidi her etkinleştirildiğinde bir asma kilit simgesi görünecektir.
  • Çocuk kilidini devre dışı bırakmak için, aynı düğmelere üç saniye süreyle tekrar basmanız yeterlidir.

Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar işaretlenir *

Call Now ButtonÇağrı Merkezi (0850) 333 1 687