Arçelik Çamaşır Makinesi Çocuk Kilidi Etkinleştirme / Devre Dışı Bırakma

Arçelik Çamaşır Makinesi Çocuk Kilidi Etkinleştirme / Devre Dışı Bırakma çamaşır makinenizdeki çocuk kilidi işlevi, etkinleştirildiğinde tüm düğmeleri devre dışı bırakır. İşte çocuk kilidini açıp kapatmak için hızlı bir kılavuz:

Arçelik Çamaşır Makinesi Çocuk Kilidi Nasıl Açılır ve Kapanır ?

  1. Çocuk kilidi işlemlerinin modelden modele biraz farklılık göstereceğini lütfen unutmayın, çocuk kilidini kendi Beko çamaşır makinenizde nasıl etkinleştireceğinizden veya devre dışı bırakacağınızdan emin değilseniz, ürün kılavuzunuza bakın .
  2. Asma kilit olan çocuk kilidi sembolünü arayın. Bu, modelinize bağlı olarak makinenizdeki bir veya iki düğmeye bağlanacaktır.
  3. Çocuk kilidi işlevini etkinleştirmek için ilgili çocuk kilidi düğmesini üç saniye basılı tutun.
  4. Çocuk kilidi etkinleştirildiğinde, tüm düğmeler devre dışı bırakılacaktır.
  5. Çocuk kilidini kapatmak için aynı düğmeyi / düğmeleri tekrar üç saniye basılı tutun.

Arçelik Çamaşır Makinesi Çocuk Kilidi Etkinleştirme / Devre Dışı Bırakma, Cihazınız açılıyor ancak bir programı başlatmıyorsa, lütfen aşağıdakilerden birinin sorunu çözüp çözmediğine bakın.

Çocuk kilidinin etkinleştirilmediğinden emin olun

Arçelik Çamaşır Makinesi Kilit İşareti Anahtar Sembolü

Arçelik Çamaşır Makinesi Çocuk Kilidi Etkinleştirme / Devre Dışı Bırakma, Bu, çocuk kilidinin etkinleştirildiği anlamına gelir. Kilit etkinken programlarda, sıcaklıkta, hızda veya ek işlevlerde herhangi bir değişiklik yapamazsınız. 

Çocuk kilidini devreden çıkarmak için, herhangi bir program çalışırken birinci ve ikinci ek işlev düğmelerine aynı anda üç saniye boyunca basın. Bunu yaparken düğmelerdeki ışıklar yanıp sönecektir. 

Kilidi devre dışı bırakmak için hiçbir program çalışmıyorken program seçim düğmesini Açık / Kapalı konumuna da getirebilirsiniz. 

Çocuk kilidini etkinleştirme / devre dışı bırakma prosedürü modelinize göre değişebilir. Yukarıda açıklanan prosedürler işe yaramazsa, kullanım kılavuzunuza başvurun. Kılavuzunuzu bulmakta sorun yaşıyorsanız, ürününüzün model numarasını kullanarak kılavuzu buradan indirin.  

Kapının düzgün kapatıldığını kontrol edin

Çamaşır makineniz kapağının açık olduğunu algılarsa su dolmayacaktır. Kapının sıkıca kapatıldığından emin olun. Kapıya sıkışan eşyaları çıkarın ve bir kilitlenme sesi duyana kadar kapatın.

Teknik sorunları düşünün

Sorun devam ederse, çamaşır makinenizde teknik bir sorun olabilir. Durumun bu olduğundan şüpheleniyorsanız, yetkili bir servis acentesi ile iletişime geçin. 

  • Arçelik çamaşır makinesi kilit işareti Yanıp Sönüyor
  • Arçelik çamaşır Makinesi kilitlendi nasıl açılır
  • Arçelik çamaşır Makinesi kilit İşareti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi