Arçelik Buzdolabı Resetleme Ekran Ayarları Sıfırlama
Arçelik Buzdolabı Resetleme Ekran Ayarları Sıfırlama

Arçelik Buzdolabı Resetleme Ekran Ayarları Sıfırlama

Arçelik Buzdolabı Resetleme Ekran Ayarları Sıfırlama Arçelik Buzdolabı Dondurucu Nasıl Sıfırlanır Bir buzdolabı dondurucusunu sıfırlamak için, muhtemelen kompresörü sıfırlamanız gerekecektir. Ve kompresörü sıfırlamak için aşağıdakileri yapın:

Arçelik Buzdolabı Nasıl Reset Atılır ?

Adım 1 Üniteyi duvar prizinden veya bağlı olduğu diğer herhangi bir güç kaynağından çıkarın.

Adım 2 Dondurucu ve buzdolabı sıcaklık kontrollerini 0 veya Kapalı konuma getirerek kapatın. Kontroller genellikle buzdolabının içindedir.

Aşama 3 Daha önce fişini çekmeden önce üniteyi duvar prizine veya bağlandığı güç kaynağına geri takın.

Adım 4 Dondurucu ve buzdolabı sıcaklık kontrollerini istediğiniz ayara getirin. 0 ile 9 arasında herhangi bir nokta olabilir. Yeni ayarlara tam olarak uyum sağlaması için üniteye 24 saate kadar süre tanıyın.

Arçelik Buzdolabı Ekran Ayarları Sıfırlama

Sıcaklık kontrollerini ayarladığınızda kompresör en iyi şekilde çalışma şansına sahip olacaktır. Bu adımlar aynı zamanda dondurucu dondurucunun termostatını da sıfırlar.

Bazen, ünitenin fişini çekip yaklaşık 40 dakika fişten çekerek bırakmak onu sıfırlayacaktır. Ancak buna donanımdan sıfırlama denir. Genellikle buzdolabının dondurucusunu rahatsız eden bazı hataları düzelterek üniteyi tekrar çalışır hale getirir.

Arçelik Buzdolabındaki Filtre Işığını Sıfırlama

Filtreyi değiştirdiğinizde Beko buzdolabındaki filtre ışığını sıfırlamak için Auto-Eco düğmesini yaklaşık 5 saniye basılı tutun. Ardından, ışık sönmeden önce ekran kısaca yanıp sönecektir.

Filtre kullanılmadığı halde ışığın yanması durumunda, Dispenser Modu ve Dondurucu Seti düğmelerine aynı anda yaklaşık 3 saniye basarak sıfırlayın. Bunu yaptığınızda, ışık sönmeden önce ekranda * simgesi yaklaşık 10 kez yanıp sönecektir.

Bununla birlikte, burada filtre ışığını sıfırlama adımlarının buzdolabı dondurucu modeline göre değiştiğini not etmek önemlidir. Bu nedenle, modeliniz için filtre ışığını nasıl sıfırlayacağınızı öğrenmek için kılavuzunuza bakın.

Ayrıca Kontrol Edin

Sharp Klima Kumanda Sembolleri Ve Kullanım Ayarları

Sharp Klima Kumanda Sembolleri Ve Kullanım Ayarları

Sharp Klima Kumanda Sembolleri Ve Kullanım Ayarları Her klimanın aynı basma düğmesi, normal kullanım modları …

Abone ol
Bildir

1 Yorum
En eski
En yeni En Çok Oy Verilen
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Rukiye Arıduru
2 ay önce

Buzdolabı alt kısmı soğutmuyor

Call Now ButtonServis Çağır (0850) 333 1 687