Arçelik Buzdolabı Resetleme Ekran Ayarları Sıfırlama

Arçelik Buzdolabı Resetleme Ekran Ayarları Sıfırlama Arçelik Buzdolabı Dondurucu Nasıl Sıfırlanır Bir buzdolabı dondurucusunu sıfırlamak için, muhtemelen kompresörü sıfırlamanız gerekecektir. Ve kompresörü sıfırlamak için aşağıdakileri yapın:

Arçelik Buzdolabı Nasıl Reset Atılır ?

 • Arçelik buzdolabı soğutmuyor ayarı nasıl yapılır?
 • Arçelik buzdolabının derece ayarı sürekli yanıp sönüyor neden kaynaklanır?
 • Arçelik buzdolabı ünlem işareti neden yanar?

Adım 1

Üniteyi duvar prizinden veya bağlı olduğu diğer herhangi bir güç kaynağından çıkarın.

Adım 2

Dondurucu ve buzdolabı sıcaklık kontrollerini 0 veya Kapalı konuma getirerek kapatın. Kontroller genellikle buzdolabının içindedir.

Adım 3

Daha önce fişini çekmeden önce üniteyi duvar prizine veya bağlandığı güç kaynağına geri takın.

Adım 4

Dondurucu ve buzdolabı sıcaklık kontrollerini istediğiniz ayara getirin. 0 ile 9 arasında herhangi bir nokta olabilir. Yeni ayarlara tam olarak uyum sağlaması için üniteye 24 saate kadar süre tanıyın.

Arçelik Buzdolabı Ekran Ayarları Sıfırlama

Arçelik Buzdolabı Resetleme Ekran Ayarları Sıfırlama Sıcaklık kontrollerini ayarladığınızda kompresör en iyi şekilde çalışma şansına sahip olacaktır. Bu adımlar aynı zamanda dondurucu dondurucunun termostatını da sıfırlar.

Bazen, ünitenin fişini çekip yaklaşık 40 dakika fişten çekerek bırakmak onu sıfırlayacaktır. Ancak buna donanımdan sıfırlama denir. Genellikle buzdolabının dondurucusunu rahatsız eden bazı hataları düzelterek üniteyi tekrar çalışır hale getirir.

Arçelik Buzdolabındaki Filtre Işığını Sıfırlama

Filtreyi değiştirdiğinizde Beko buzdolabındaki filtre ışığını sıfırlamak için Auto-Eco düğmesini yaklaşık 5 saniye basılı tutun. Ardından, ışık sönmeden önce ekran kısaca yanıp sönecektir.

Filtre kullanılmadığı halde ışığın yanması durumunda, Dispenser Modu ve Dondurucu Seti düğmelerine aynı anda yaklaşık 3 saniye basarak sıfırlayın. Bunu yaptığınızda, ışık sönmeden önce ekranda * simgesi yaklaşık 10 kez yanıp sönecektir.

Bununla birlikte, burada filtre ışığını sıfırlama adımlarının buzdolabı dondurucu modeline göre değiştiğini not etmek önemlidir. Bu nedenle, modeliniz için filtre ışığını nasıl sıfırlayacağınızı öğrenmek için kılavuzunuza bakın.

 • Arçelik No frost Buzdolabı RESETLEME
 • Eski Arçelik buzdolabı RESETLEME
 • Arçelik 5088 Buzdolabı RESETLEME
 • Arçelik 5080 nf buzdolabı RESETLEME
 • Arçelik 5796 NH buzdolabı RESETLEME

Bir yorum

 1. Rukiye Arıduru

  Buzdolabı alt kısmı soğutmuyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi