Arçelik Bulaşık Makinesi Resetleme Program Sıfırlama

Arçelik Bulaşık Makinesi Resetleme Program Sıfırlama Eğer yaşıyorsanız sorunları sizin ile Bir test döngüsü çalıştırabilirsiniz, teşhis etmemize yardımcı ve hangi hatayı gidermek . Bulaşık makinesinin kapalı olduğundan emin olun. Aşağı süreli basıldığında başlangıç düğmesi ve üç saniye boyunca programı düğmesi. Tüm ışıkları kontrol paneli yanıp gerekir.

Arçelik Bulaşık Makinesi Nasıl Resetlenir ?

 • Arçelik bulaşık makinesi Nasıl Sıfırlama
 • Arçelik 6230 Bulaşık makinesi resetleme
 • Arçelik Bulaşık Makinesi Arızaları
 • Arçelik Bulaşık Makinesi resetleme yapmıyor
 • Arçelik 6020 E bulaşık makinesi resetleme
 • Arçelik 3490 E Bulaşık Makinesi resetleme
 • Arçelik 4440 bulaşık makinesi resetleme
 • Arçelik 6030 Bulaşık Makinesi resetleme

Arçelik Bulaşık Makinesi Resetleme Program Sıfırlama Ayrıca, bulaşık makinesinin çalışmayı durdurmasına ne sebep olur? Bu temel ipuçları yardımcı olmazsa, sorun, kırık bir kapı mandalı, hatalı kontrol paneli veya arızalı elektronik kontrol panosu olabilir. Bazı modellerde, başarısız bir ısıtma elemanı neden durağına bulaşık makinesi . Diğer modellerde, arızalı bir havalandırma fanı , bulaşık makinesinin döngünün ortasında durmasına neden olabilir .

Arçelik Bulaşık Makinesi Program Sıfırlama

Basitçe, bulaşık makinenizi sıfırlayabilir misiniz?

Aşama 1

“Başlat / Durdur” düğmesini bulmak için Beko DW600 bulaşık makinenizdeki elektronik kontrol panelini inceleyin.

Aşama 2

“Başlat / Durdur” düğmesini basılı tutun ve bulaşık makinesinin mevcut temizleme döngüsünü iptal etmek için üçe kadar sayın; düğmeyi bırakın.

Aşama 3

“Başlat / Durdur” düğmesini basılı tutun ve bulaşık makinesi kontrol panosunu sıfırlamak için yediye kadar sayın; düğmeyi bırakın.

Bulaşık makinesini sıfırlamak için “Başlat / Sıfırla ” tuşuna basmayı deneyin ve 2 dakika bekleyin. Eğer sorun devam ederse reset ( yeniden başlatma ) bulaşık makinesi için güç kapatarak en ünitesinde 30 saniye boyunca ev devre kesici / sigorta kutusu. Gücü geri yükleyin ve bulaşık makinesi normal şekilde çalışmalıdır.

Arçelik çamaşır makinemi sıfırlayabilir miyim?

Senin Eğer Beko çamaşır makinesi başlamaz, kolay var sıfırlama , başlangıç bulun duraklatma ve düğmeleri iptal: takip süreci. Hepsini aynı anda yaklaşık 3-5 saniye boyunca bastırın.

Bir yorum

 1. Kahraman

  Arçelik 6233 bulaşık makinası bir süre önce kendi kendine çalışıyordu şimdi ise biz çalıştırıyoruz fakat su almıyor yardımcı olur musunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi