APW Wyott Bakers Pride & Star Brands Ekipmanlarının Kapatılması
APW Wyott Bakers Pride & Star Brands Ekipmanlarının Kapatılması

APW Wyott Bakers Pride & Star Brands Ekipmanlarının Kapatılması

APW Wyott, Bakers Pride & Star Brands Ekipmanlarının Kapatılması Bazı durumlar, ticari mutfak ekipmanlarını uzun süre kapatmanızı gerektirir. İzlemeniz gereken özel talimatlar vardır, bu nedenle her ünite temiz, güvenli ve yeniden başlatıldığında tam hızda çalışmaya hazırdır. Aşağıda, aşağıdaki ekipman üreticileri için gaz, elektrik ve soğutmalı üniteler için hizmetten çıkarma prosedürleri bulunmaktadır.

APW Wyott Bakers Pride & Star Brands Ekipmanı Kapatma

Gazla Çalışan Ekipmanın Kapatılması

  • Adım 1.  Tüm brülör vanalarını ve termostatları tamamen kapatın.
  • Adım 2.  Tüm ekipmana gaz sağlayan ana gaz vanasını kapatın. Bu, ayakta duran pilotlar da dahil olmak üzere her bir ekipman parçasına giden gaz akışını ortadan kaldırmanın tek yoludur.
  • Adım 3.  Kapatma sırasında oluşabilecek pas oluşumunu ortadan kaldıracağından, tüm ızgara kapaklarının ve ızgaraların üzerlerinde yeni bir yağ tabakası olduğundan emin olun. Üst kısımlar yağlandıktan sonra, yağın buharlaşmamasını sağlamak için yüzeye yağlı kağıt veya parşömen kağıdı yerleştirmeniz önerilir.

Elektrikle Çalışan Ekipmanın Kapatılması

  • Adım 1.  Ekipmanın ana güç anahtarını kapatın. Üniteyi duvardaki prizden çıkarın. Ayrıca kesici kutusundan gücü kapatmak isteyebilirsiniz.
  • Adım 2.  Kullanıcı el kitabınıza göre önerilen yöntemlerle iç ve dış kısımları temizleyin.

Soğutmalı Ekipmanı Kapatma

  • Adım 1.  Ana güç anahtarını kapatın. Üniteyi duvardaki prizden çıkarın. Not: Bu, yalnızca ekipman parçası gıda depolamak için KULLANILMADIĞINDA geçerlidir)
  • Adım 2.  Kullanıcı el kitabınıza göre önerilen yöntemlerle iç ve dış kısımları temizleyin.

Tüm Ekipmanın Başlatılması

Başlangıç ​​için, Middleby Corporation, bu kılavuzda yer alan markaların tüm ekipmanları için yerel yetkili servis acentenizden randevu almanızı önerir. Bu, tüm gaz regülatörlerinin fabrika ayarlarına ayarlanmasını ve tüm termostatların uygun şekilde kalibre edilmesini sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çağrı Merkezi

Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

Beyaz Eşya Klima Arıza Kayıt Bildirimi Ve Servis Çağırmak İçin Lütfen Aşağıdaki Düğmeye Tıklayın, Arayın.