Home / Ev Aletleri / Mutfak Robotu Kullanımı Soru ve Cevapları

Mutfak Robotu Kullanımı Soru ve Cevapları

 • Sıcak malzemeleri kullanabilir miyim?

  Sıvıların sıcaklıkları en fazla oda sıcaklığında olması gerekir. Malzemelerinizi kullanmadan önce oda sıcaklığında olmasına dikkat ediniz.

  Mutfak Robotu Kullanımı Soru ve Cevapları

 • Eğer bıçakla hamur yapabiliyorsam neden hamur yoğurma aparatına ihtiyaç duymalıyım?

  Hamur aparatı özellikle hamur yapmak için dizayn edilmiştir. Bundan dolayı en iyi sonucu almak için bu aparatı kullanmanızda fayda vardır. Diğer bıçaklada yapabilirsiniz ancak hamur yoğurma aparatındaki sonucu alamazsınız.

 • Mutfak Robotumu bulaşık makinasında yıkayabilir miyim?

  Mutfak Robotlarıın yıkanabilir bölümleri bulunmaktadır. Ancak detaylarını mutfak robotlarınızın kullanım kılavuzlarına bakarak öğrenebilirsiniz. Motor bölümleri hiçbir zaman yıkanmayacağını unutmayınız.

 • Mutfak Robotumu nasıl çalıştırmalıyım?

  İlk önce aparatlarınızın doğru takıldığından emin olunuz. Bütün mutfak robotları güvenlik unsurları nedeniyle kilitli olduğundan, aparatları tam oturduğundan emin olduktan sonra çalıştırmayı deneyiniz.

 • Çırpma diski ve dual karıştırma çırpıcısı arasındaki fark nedir?

  Disk geleneksel dual karıştırma çırpıcısı kadar etkili değildir. Dual karıştırma çırpıcısı daha fazla hava alarak hamur daha hafif, daha kabarık ve daha iyi yoğurur.

   

 • Hangi aparatlar farklı hızlara ihtiyaç duyarlar?

  Blender, dilimleme/ rendeleme diskleri gibi aparatlar yüksek hızda çalışırlar. Ancak narenciye ve hamur yoğurma aparatları dah düşük hızda çalışırlar.

 • Mutfak Robotu nedir?

  Mutfak robotu çağu mutfakta elinizle zaman harcayarak yaptığınız çoğu işlemi hızlı ve kolaylıkla  yapmanızı sağlar. İlk özzelliği doğrama ve buna yakın doğrama, rendeleme gibi birçok kullanışlılığı mevcuttur.

 • Pulse özelliği nedir?

  Pulse düğmesi güçlü kısa ve en hızlı şekilde kullanmanızı sağlayacaktır. Kontrol tamamen kullanıcının elinde olduğundan ne üreyle kullanacağı tamamen kullanıcıya bağlıdır. Böylece mutfak robotunuz boşu boşuna çalışmayacaktır. İçine meyveleri koyarak kekiniz için karışımlar elde edebilirsiniz.

   

Dikkatinizi Çekebilir

Blender nasıl temizlenir harika ipuçları

Blender nasıl temizlenir: harika ipuçları Blender, mutfakta ve evlerde en kullanışlı cihazlardan biridir. Bu cihaz, iyi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi