Home / Klima / Mitsubishi Electric Klima Kablolu Kumanda Ayarları
Mitsubishi Electric Klima Kablolu Kumanda Ayarları

Mitsubishi Electric Klima Kablolu Kumanda Ayarları

Mitsubishi Electric Klima Kablolu Kumanda Ayarları

● “PLEASE WAIT” (LÜTFEN BEKLEYİN) mesajı
Bu mesaj, iç mekan ünitesine güç verildiğinde veya ünite bir güç kesintisinden çıkıyorsa yaklaşık 3 dakika süre ile görüntülenir.
● ED TUCVEM( ”ELBALIAVA TON“ ĞL) mesajı
Bu mesaj, iç ünitede olmayan bir işleve ait bir düğmeye bastığınızda görüntülenir.
Değişik model birden fazla iç mekan ünitesini çalıştırmak için tek bir uzaktan kumanda kullanılıyorsa iç mekan ünitelerinden herhangi birinin ilgili
işleve sahip olması durumunda bu mesaj görüntülenmeyecektir.

Kolay Kullanım için İleri Teknolojiler 

Güvenilir ve stressiz kullanım, kolay ayarlanan fonksiyonlar, okunması kolay ekranlar, diğer yenilikçi kontrol teknolojileri …

Yeni kontrol teknolojilerindeki araştırma ve geliştirme çalışmalarımız ve kontrolümüzü daha da basitleştirmeye çalıştığımız için sürekli bir süreçtir. Bazı fikirler basit ama pratiktir. Örneğin, son zamanlardaki bir gelişme, önce bir endüstri olan uluslararası otel ve ofislerde kullanım için çok dilli bir işlem ekranıdır.

 Nokta vuruşlu sıvı kristal ekran  

Daha büyük simgeler ve karakterlerle artan ekran alanı, bir bakışta operasyon ve kontrol durumunun görsel olarak kontrol edilmesini sağlar.

örnekleme

Operasyon Kontrol Fonksiyonları 

 Sıcaklık Aralığı Ayarları 

Daha fazla konfor ve enerji tasarrufu sağlayan aşırı soğutma veya ısıtmayı önlemek için üst ve alt sıcaklık sınırları ayarlanabilir.

 Otomatik Kapanma Zamanlayıcısı 

Klimalarımız, elektrik maliyetlerinden tasarruf etmek için, uykuya dalmak gibi işlemler gerekmediğinde, belirli bir zamanda otomatik olarak kapanacak şekilde ayarlanabilir.

 Kilitleme İşlemi 

Uzaktan kumanda ünitesi, istenen ayarların yetkisiz değiştirilmesini önlemek için ayarlanabilir. Sadece Açık / Kapalı düğmesi kullanılabilir.

 Çok dilli ekran 

Endüstride bir ilk olan uzaktan kumanda ünitesi ekranı işlem bilgilerini sekiz dilden birinde (yani İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Fransızca, Rusça, Çince veya Japonca) gösterecek şekilde yapılandırılabilir.

örnekleme

 Haftalık Zamanlayıcı 

Haftalık bir zamanlayıcı işlevi, her takvim günü için sekiz farklı sıcaklık / zaman düzeninin kaydedilmesini sağlar, çeşitli zaman periyotları için sıcaklık ayarlarının düzenlenmesine ve açma / kapama kontrolüne izin verir.

 Kolay Bakım Fonksiyonu  

(Sadece İnce Güç İnvertörü Serisi) 

İç ve dış üniteler için çalışma bilgileri uzaktan kumanda ünitesi aracılığıyla kontrol edilebilir. Çalışma frekansı da kontrol edilebilir ve bu da kontrol sürecini daha yumuşak hale getirir. Bu özellikler bakım işini büyük ölçüde azaltmaya yardımcı olur.

 Uzaktan Çalıştırma ve İzleme 

Mitsubishi Electric, Internet üzerinden çoklu klima kontrolü, izleme ve kendi kendine teşhis koydu. Klima işlemlerinin cep telefonu üzerinden uzaktan kontrol edilmesi yakında mümkün olacak.

Dikkatinizi Çekebilir

Klima Neden Su Damlatır ?

Klima Neden İçeri Su Sızıyor? Klima Neden Su Damlatır İşte  yaz ayları sırasında aldığımız ortak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi