Home / Klima / Mitsubishi Electric Klima Arıza Kodları

Mitsubishi Electric Klima Arıza Kodları

Mitsubishi Electric Klima Arıza Kod ve Açıklama

403 Kartlar arasındaki iletişim arızası  Hangi panoların bulunduğunu belirlemek için inverter hatasının ayrıntılarını kontrol edin ve aynı zamanda transformatör, bus voltajı ve bağlantı kablolarını da kontrol edin

900 Kaybedilen birim test sürüyor

1102: Kompresör boşaltma sıcaklığı çok yüksek, yani 110C’yi aşmış ve soğutucu akışkanın kısa olması anlamına geliyor.

Mitsubishi Electric Klima Arıza Kod 1301

Düşük basınç hatası – basınç sensörü, çalıştırmadan önce bir bar’dan daha düşük bir basınç tespit etti.

Bay Slim P Serisi (A)
A0: Yeşil LED – 2 yanıp sönüyor, kırmızı LED – 5 yanıp sönüyor, kontrolör 6600: Lossnay üniteleri aynı adresle bağlanıyor – sadece adresleri değiştirin ve üniteyi sıfırlayın.

A2: Yeşil LED – yanıp sönüyor, kırmızı LED – yanıp sönüyor, denetleyici 6602: İletim işlemcisi bir donanım hatası – iletişim kablolarını ve Lossnay tahtasındaki bir arıza ile karşılaştı.

A6: Yeşil LED – yanıp sönüyor, kırmızı LED – yanıp sönüyor, kontrolör 6606: İletişim işlemcisi ile iletişim hatası – M-Net gerilimini kontrol edin.

E0: Yeşil LED – 2 yanıp sönüyor, kırmızı LED – 3 yanıp sönüyor: Uzaktan kumanda ile iletişim hatası. Kablo bağlantısını, gerilimi ve bağlantıları kontrol edin. Birden fazla sistem bağlıysa, ana / bağımlı ayarları kontrol edin.

Print

Slim P Serisi (K)

Mitsubishi Electric Klima Arıza Kodu EO

Sistem iletim hatası – I / C ve R / C arasında bir iletişim hatası olabilir

Mitsubishi Electric Klima Arıza Kodu P4

Tahliye sensörü arızası – tahliye sensörü direncini ve bağlantısını kontrol edin

Mitsubishi Electric Klima Arıza Kodu P5

Tahliye hatası – yüksek yoğunlaşma seviyeleri tespit edildi, bu nedenle tahliye, tepsi veya pompa arızasında tıkanma olup olmadığını kontrol edin

Mitsubishi Electric Klima Arıza Kodu P7

Sistem hatası – adres ayarı ile ilgili bir hata var

Mitsubishi Electric klima arıza kodlarıyla ilgili daha fazla yardım için Airway Air Conditioning’de bilgili, dostça bir ekiple iletişime geçin. Mitsubishi klima üniteleri için kapsamlı onarım ve bakım sunmaktan gurur duyuyoruz, bu nedenle uzmanlığımızdan faydalanmanız gerekirse bizi arayın.

marka hakkında Mitsubishi Electric Klima Arıza Kodları Geçtiğimiz 20 yılda, kurulduğu günden bugüne, Mitsubishi Electric denizaşırı ülkelere ulaşarak kendini geliştirmiş, bilgisayarlar, klima sistemleri, otomobil elektronikleri gibi alanlarda üretim yapmıştır. 1980’lerden günümüze, Mitsubishi Electric hangi teknolojileri kullandığı ve ne gibi ürünler ürettiği konusunda kendini topluma, sektöre ve tüketicilere tanıtmış ve büyük fikirleri geliştirerek yeni ürünleri müşterilerinin kullanımına sunmuştur.

Dikkatinizi Çekebilir

Klima Neden Su Damlatır ?

Klima Neden İçeri Su Sızıyor? Klima Neden Su Damlatır İşte  yaz ayları sırasında aldığımız ortak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya Başarı Getirmez !
Servis Çağrı Merkezi