Home / Servis Bölgeleri / Konyaaltı Siemens Servisi (0242) 349 49 82
Konyaaltı Siemens Servis

Konyaaltı Siemens Servisi (0242) 349 49 82

Konyaaltı Siemens Servisi  başta bulaşık makinesi olmak üzere çamaşır makinesi, derin dondurucu, çamaşır kurutma makinesi, buzdolabı gibi bütün beyaz eşyalarınıza verdiğimiz teknik servis hizmetiyle kalitemizi yansıtmaya devam etmekteyiz. Konyaaltı Siemens Servisi Bu kalite farkımızdan herkesin tam anlamıyla faydalanması için başta  olmak üzere birçok bölgeye hizmet vermekteyiz.

Konyaaltı Siemens Servisi Antalya

Üstelik bu kalite farkını kendine ve yaptığı işlemlere güvenen, saygılı, yeniliklere ve kendini geliştirmeye açık, beklenti ve fikirlerinize değer veren, senelerin kazandırdığı tecrübeyi işine yansıtan bir teknik kadro aracılığıyla ortaya koymaktayız. Konyaaltı Siemens Servisi verdiğimiz kaliteye teknik ekibimiz kadar güvendiğimiz için bizim tarafından yapılan işlemleri ve parça değişimlerini 1 yıl garanti altına almaktayız.

Konyaaltı Siemens Servisi (0242) 349 49 82

Gerektiğinde detaylı incelenmek üzere cihazlarınızı atölyeye de alırken işlemleri bittiğinde bütçenize fayda sağlamak adına kredi kartı gibi uygun ödeme seçenekleri de sunmaktayız. Yılların verdiği deneyimi de arkamıza alarak verdiğimiz bu kaliteli hizmetin size de fayda sağlaması ve cihazlarınızın arızalarına net çözümler sunulması için çağrı merkezi çalışanlarımızla iletişime geçip arıza kaydı oluşturabilirsiniz. müşterilerimizle aramızda kurduğumuz iyi iletişim ile hizmet öncesi ve sonrası sizlere sağladığımız, sağlayacağımız klima bakım onarım montaj ihtiyaçlarınızda doğru ve zamanında gerekli malzeme kullanımlarımız  memnuniyetiniz sağlanmaktadır.

Bahtılı Siemens Servisi

Bahtılı Siemens Servisi Fiyatlarımızdaki uygunluk, verilen sistemli planlı çalışma politikamızla, hem zaman hem ekonomik desteği sağlıyor, beklentileriniz böylece standartların üstünde karşılanarak sorunlarınız hızla giderilmiş oluyor. Bunun çabasında olan firmamız, uzun yıllara taşıyacağı klima teknik servis hizmetlerimizde bölgesinde ve çevre bölgelerimizde klima ile ilgili sorunlarınızı aksatmadan hızlı çözümleri sunmak amacı ile klima bakım onarım montaj işlemlerinize  hız kesmeden devam ediyoruz.

 • Demircilik Mahallesi
 • Doyran Mahallesi
 • Geyikbayırı Mahallesi
 • Gökçam Mahallesi
 • Gökdere Mahallesi
 • Gürsu Mahallesi
 • Hacısekililer Mahallesi
 • Hisarçandır Mahallesi
 • Hurma Mahallesi
 • Karatepe Mahallesi
 • Kır Mahallesi

Dikkatinizi Çekebilir

Bursa Arçelik Klima Servisi

Bursa Arçelik Klima Servisi (0224) 443 06 62

Bursa Arçelik Klima Servisi bizim rehberlik felsefesi eski moda etik takip ve yenilikçi çözümler sunmaktır. Bursa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi