Home / Genel / Kompozit Ahşap Deck Zemin Sistemleri
Kompozit Ahşap Deck Yer Karosu

Kompozit Ahşap Deck Zemin Sistemleri

Kompozit Deck Yer Karosu Zemin Sistemleri Kaplama Uygulama Ve Fiyatları Bütçe, güneş ışığı, nem, görünüş, bina kodları ve ekstraların maliyeti gibi 7 ana konunun önemini tartarak bileşik güverte için alışveriş işlemini basitleştirin.

Kompozit Zemin Kaplaması

kompozit zemin kaplaması, ahşabın bakım gerektirmeyen alternatif bir alternatifidir. Sektör, son on yılda giderek büyümekte olan bazı sıkıntılar yaşadı; ancak malzemeler her geçen yıl artmakta ve piyasada bulunan kaliteli ürün sayısı artmaktadır. On yıl önce sadece 10 seçenek vardı ve şu anda 50’den fazla farklı kompozit zemin kaplama ürünü mevcuttur.

Kompozit Deck Kaplama

Kompozit Deck Kaplama Her ikisi de kompozit döşeme tahtalarına benzer şekilde monte edilen hücresel PVC ve plastik kereste (HDPE-yüksek yoğunluklu polietilen) zemin kaplaması bulacaksınız. Bu makalede bileşik güverte panolarına odaklanacağız, ancak bu bilgilerin çoğu PVC ve plastik için de geçerlidir. Karşılaşacağınız en büyük hayal kırıklığı, tüm stiller, renkler ve markalar arasında en iyi kompozit kereste zeminini seçmektir. Bu makale, seçeneklerinizi daraltmanıza ve en iyi bileşik kaplama fiyatları için alışverişinizi basitleştirmenize yardımcı olacaktır. Kompozit Deck

Kompozit Deck Uygulama

Koyu renkli ve çok yoğun kompozitler güneşte gerçekten ısınabilir. Tüm plastiklerin üzerine bir şezlongda oturuyorsanız, sana yansıyan ısı sizi ızgaradaki burger gibi cızırtı haline getirebilir.

Farklı renklerde kompozit numuneler alın ve dışarıda güverte alanınıza yerleştirin. Sıcak güneşte bir günün ardından yumurtayı kızartacak kadar sıcak olursa, daha açık bir renk veya farklı bir kompozit malzeme düşünün.

Kompozit Deck Kaplama Fiyatları

Yüksek uçlu kompozitler daha üstün bir tane ve en “ahşap” görünüm ve hislere sahiptir. En prestijli markalardan bazıları ince gölgelendirme ve bireysel “tahıl” çeşitlemelerine sahiptir, böylece hiç kimsenin bir başkasının tam bir kopyası olmaz. Bazı üreticiler, fabrikada her bir levhayı “plastik” parlaklığı kaldırmak için tutarlar. 

Kompozit Ahşap Deck Kaplama

Üst düzey kompozitler aynı zamanda daha geniş bir renk yelpazesine ve parmaklıklar, korkuluklar, direkler, posta kapakları, etekler ve dekoratif döşeme gibi eşlik eden eklentilere sahiptir. Bu eklentiler destenizi güzel bir görünüm verir, ancak ucuza gelmezler. Kolayca katlanabilir panoların maliyetinin üç katına çıkarılabilirler. Düzgün dokulu kompozitler kayganlaşabilir. Güvertenin bir havuzun yakınında kullanılacaksa ya da buzun yaşandığı bir ortamda yaşıyorsanız ve güverte evin ana girişi olarak kullanılacak ise, belirgin bir dokuya sahip bir stil arayın.

Kompozit Ahşap Deck Havuz Kaplama

Birçok kişi, bağlayıcıları güvertesine baktıklarında görseler daha az umursamazdı. Ancak sizi rahatsız ettiyse, gizli tutturucularla çalışan bir sistem seçin. Örneğin, dilli ve oluklu sistemler boşlukları ortadan kaldırır ve vidaları gizlemenize ve bunlardan daha azını kullanmanıza izin verir. Klip sistemleri hafif oluklu zemin döşemesi ile çalışır ve yüz vidası stillerinden daha ince bir profile sahiptir.

Kompozit Deck Yer Karosu

Bununla birlikte, bu sistemler, uç kapakları veya özel bir düzeltme parçasını takmadıysanız veya onları örten bir montaj tasarımı kullanırsanız, yapraklar ve kir toplamayan açık uçlara sahip olabilirler. Gizli tutturma sistemleri, yüz vidaları ile takılan sistemlerden daha pahalıdır. Gizli tutturucular fiyatın yüzde 30 oranında yükselebilir. Kompozit Ahşap Deck Havuz Kaplama

Kompozit Deck Malzemeleri‎

Yeni ürünlerin küf ve küf oluşumunu azaltması, lekelenmesi ve üremesi daha az olasıdır. Gerçekçi egzotik tahta tahıl modellerini taklit eden birçok alacalı ton içeren seçebileceğiniz muazzam çeşitlilikte doğal görünümlü renkler var. Yeni renk çizgileri eklenerek birçok güverte üreticisi şimdi “güverte modası” olarak genişleyen tasarım seçeneklerine atıfta bulunuyor.

Kompozit Zemin Sistemleri

Düşük bakım zemin kaplamasının temel yararı, ahşap malzemeler gibi zemin kaplamalarını leke, mühürleme veya boya tabi tutmanız asla gerekmemesidir. En yüksek kaliteli sentetik zemin kaplama malzemeleri, yarma, çatlama, çürüme ve böcek hasarına karşı bir garanti ile satılır.

Ahşap ve Kompozit Deck Modelleri

Yerel bina departmanınız, kurduğunuz ürünün, bir zemin kaplamasının belirli mimari standartlara uygun olacağının kanıtını sağlamak için akredite edilmiş bir malzeme test laboratuvarından bir değerlendirme hizmeti raporu olmasını isteyebilir. ESR raporlarının tam listesini buradan bulabilirsiniz. Başka bir göz kurulum talimatlarıdır. Ahşap ve Kompozit Deck

Dompozit Deck m2 Fiyatı

Bazı düşük bakım döşeme tahtaları, maddenin yüzeye “mantarlaşmasını” önlemek için özel geri vida vidaları ile basitçe vidalanabilir. Diğer döşeme sistemleri, gizli tutturma klipslerini takmak için bir yüzey sağlamak için oluklu bir kenara sahiptir.

Wpc Pvc Ahşap Deck

Çoğu zemin bakım ürünü, döşeme levhaları için temel malzeme olarak polietilen (HDPE veya LDPE) plastik veya PVC (polivinil klorür) kullanmaktadır. Kompozit zemin kaplaması, polietilin ahşap lifi, pirinç kabukları veya diğer dolgu maddeleri ile karıştırılmasının yanı sıra kimyasal katkılardan oluşan bir karışım ile oluşturulur. Çoğu düşük bakım zemin kaplaması plakaları 5 / 4×6 boyutlu levhalar halinde 12 ‘, 16’ ve 20 ‘uzunluklarda mevcuttur. Bazı kompozit ürünler içi boş ve diğerleri katıdır.

Kompozit Deck Ölçüleri

PVC veya vinil zemin kaplaması, son yıllarda kompozit zemin kaplaması için popüler bir alternatif haline gelmiştir. Bazı kompozit firmalar, malzemeyi leke, küf, çizilme ve UV solmasına karşı koruyan sertleştirilmiş dış kabuk için PVC kaplamanın ince bir katmanı ile kompozit malzemeyi kapsayan yeni ürünler oluşturdu. Malzeme sıkıştıkça genellikle kayma direnci ve görünümü için dokulu bir yüzey verilir. Bazı ürünler ahşap tahıl tarafı ve fırçalanmış bir bitmiş tarafı olan tersinir kartonlara sahiptir. Kompozit Deck Ölçü

Ucuz Kompozit Deck Satışı

Çoğu düşük bakım zemin kaplaması malzemeleri tıpkı ahşap zemin kaplaması gibi işlenebilir ve kesilebilir. Güvertenizi çerçevelemeden önce daima kurulum talimatlarını okuyun. Çoğu kompozit döşeme yatay olarak merkez çerçeve üzerinde 16 “veya çapraz olarak merkez kirişlerin üzerinde 12” üzerine kurulacak şekilde tasarlanmıştır.  Çoğu düşük bakım malzemesi, güvertenin altında havalandırma sağlamak için zeminin en az 24 “üstünde kurulması önerilir.Çoğu düşük bakımlı zemin kaplama şirketi kendi döşeme korkuluk sistemleri ve trim paneller ve alçak gerilim aydınlatması gibi aksesuarları da üretmektedir.

Kompozit Deck Satışı Kredi Kartı Taksit Ödeme

Unutmayın ki gerçekten bakım gerektirmeyen bir malzeme diye bir şey yoktur. Herhangi bir açık oturma alanı, kir ve pisliğin ara sıra temizlenmesini gerektirir. Burada görebileceğiniz gibi kirişlerin üst kısmında bir miktar hasar var. Bu, ahşap çerçevelerde 15-20 yıllık kullanımdan sonra meydana gelebilir. Su, döşeme tahtası ile kiriş arasında güverte yüzeyi kadar hızlı kurumaz değildir.

Kompozit Deck Ücretsiz Numune ve Kargo

Bileşik bir güverteye yatırım yaparsanız güverte çerçevesinin ömrünü sağlamak için muhtemelen kiriş bandı kullanmalısınız . Kirişlerinizi iki katına çıkarırsanız, suyun iki 2×10 arasına girmediğinden emin olmak için üst yüzey boyunca 3 “bant uygulamanız gerekir. Çerçeveniz, kompozit döşeme ömrünüzü sürdürecektir.

Antalya Kompozit Deck, Muğla Kompozit Deck, Muğla Kompozit Deck, Kompozit Deck İzmir,

Yılmaz Yapı İnşaat Taahhüt Hizmetleri

Adres: Orta mah. Yalnız Selvi Cad. Uptwins Residence ‘A’ blok Kartal/İstanbul

0 (216) 385 23 38
0 (532) 526 98 95
herzemin@gmail.com

Pzts Cmts 09:00 – 19:00
Pazar KAPALI

Dikkatinizi Çekebilir

Bursa Beyaz Eşya Klima Taşeron Teknik Servisler Arıyoruz

Bursa Beyaz Eşya Klima Taşeron Servis Bursa Beyaz Eşya Klima Taşeron bursa ve ilçelerine hizmet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi