Home / Kombi / Kombi Servisi (0850) 811 20 65

Kombi Servisi (0850) 811 20 65

Kombi Servisi Firmamız sizlere 7 gün sabah:9 akşam:12 saatleri arasında servis hizmeti vermektedir. Firmamız uzman kadrosu ile kombilerin-ize kombi yedek parça, kombi bakımı, kombi montajı ve yerinde teknik servis hizmetleri vermektedir.

Kombi Servisi

Kombi, ısınma sistemini ve kullanma sıcak su ihtiyacını karşılayan cihazlara denir. Bacalı, hermetik ve yoğuşmalı kombi çeşitleri vardır. Yerinde onarımı olmayan cihazlarınız uzman teknik ekibimiz tarafından atölyemize alınır, burada test cihazlarına bağlı olarak işlem yapılır ve ilk gün ki gibi çalışır durumda size teslim edilir. Kombi Servisi

Kombi teknik servis ilk hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Bu doğrultuda size verdiğimiz hizmetlerde %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günü iletişim formu muzdan veya çağrı merkezi telefon numaranızdan bize ulaşabilirsiniz.

kombi-servisi

Firmamız uzman kadrosu ile kombilerin ize kombi yedek parça, kombi bakımı, kombi montajı ve yerinde teknik servis hizmetleri vermektedir. Kombi Servisi Yerinde onarımı olmayan cihazlarınız uzman teknik ekibimiz tarafından atölyemize alınır, burada test cihazlarına bağlı olarak işlem yapılır ve ilk gün ki gibi çalışır durumda size teslim edilir.

Kombi Bakım

Kombi Bakım kombi teknik servis olarak ilk hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Bu doğrultuda size verdiğimiz hizmetlerde %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Kombi Servisi Bacalı, Hermetik, Yoğuşmalı Kombiler Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günü iletişim formu muzdan veya çağrı merkezi telefon numaranızdan bize ulaşabilirsiniz. 

  • Bacalı
  • Hermetik
  • Yoğuşmalı KombilerKombi Bakım

Kombi Servisi Servisimiz uzun yıllardır hizmet vermekte olan daima yenilikçi bakış açısı için çaba gösteren kaliteli bir servis için çalışmalarına ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmayı ilke edinmiştir. Servis personellerimizin Kombi teknik bilgileri ve pratiklikleri sayesinde siz değerli müşterilerimize daha özverili bir hizmet için güler yüzlü ve titiz işçilik sağlamaktadır. 

Kombi Arıza

Kombi Arıza servis hizmetlerimizde müşteri beklentilerini karşılayabilmek kalite ve güvenilir olabilmek konusunda dirayetli olan Kombi Servisi firmamız, tüm önlemleri alarak ve konusunda tecrübeli ekip çalışması uygulamalarıyla siz değerli amana kullanıcısı müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Petek Temizleme, Kombi Servisi, Kombi Bakımı, Kombi Tamiri, kombi yedek parça,

Kombi Servisi Geçmiş yılların verdiği tecrübe, deneyim ile sektörün bakım onarım işlemlerinde hızlı ve bir o kadar kolay ulaşılabilirliktir sağlayarak gerekli tedbirleri almaktadır. Kombi Servisi Hizmetlerin daha kalıcı ve sizlerin bizlere olan güvenini yitirmemeniz hedefi ile beyaz eşya cihazlarınızda kaliteli çözüm yolumuzdan taviz vermemekteyiz.

Dikkatinizi Çekebilir

Kombi Nasıl Sıfırlanır Nasıl Resetlenir ?

Kombi Nasıl Sıfırlanır Nasıl Resetlenir ? Kazanınızı nasıl sıfırlayacağınızı bilmek mi gerekiyor? Bir kazan kilitlendikten …

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi