Home / Kombi / Kombi Nedir ?

Kombi Nedir ?

Kombi konutunuzun veya iş yerinizin ısıtma ve sıcak su gereksinimini karşılayan bir cihazdır. Bunedenle kısaca Kombi (İngilizcede Combined/Birleşik) olarak adlandırılır.

Kombi Nedir ?

Nasıl Bir Cihazdır Kombi duvara asılabilen, ebatları küçük, hafif, az yer kaplayan, gerektiğinde kolay taşınabilen, sessiz çalışan, kullanıcıya bağımsız ısınma konforu sağlayan bir cihazdır.

Kombi Yapımında Ne Tür Malzeme Kullanılır Kombi yapımında genel olarak Galvanizli çelik, DKP saç, bakır, alüminyum ve plastik malzemelerden yapılmış parçalardan oluşmaktadır.

Hangi Parçalardan Oluşmaktadır Kombi ana parçalar olarak elektronik kart, pompa, üç yollu vana, brülör, eşanjör, fan ve genleşme tankı kontrol elemanları olarak ta ntc, baca sensörü, akış şalteri gibi zorunlu sistem ve emniyet ekipmanlarından oluşmaktadır.

Kombinin Avantajları Nelerdir Kombi kullanıcısına bireysel ısınma özgürlüğü sağlamakla beraber kullandığınız kadar ücret ödersiniz. Ayrıca sıcak su kullanım esnasında suyu konforlu ve kesintisiz kullanmanızı sağlar. Sıcak su kullanımı için ayrı bir cihaz kullanmanıza ve ücret ödemenize gerek kalmaz gerek kalmaz.

Kombi Nasıl Mekanlarda Kullanılır Kombi günümüze kadar tek daireli kullanımlar için üretilmiş bir cihazdı. Günümüz teknoloji ve sistemleri sayesinde kaskat uygulamaları ve büyük kapasiteli cihazlar sayesinde daha fazla alan ısıtılabilir.

Çalışma Prensibi Nasıldır Kombi cihazları daha önce sadece sıcak su kullanımında kullanılan şofbenlerde olduğu gibi cihaz içerisindeki bakır borulardan sirkülasyon olan suyun eşanjör vasıtasıyla ısıtılması ilkesi üzerine çalışırlar.

Kombi Güvenli Çalışan Bir Cihaz mıdır Yeni nesil kombi cihazlar atık gazın geri tepmesine , içerisinde bulunan suyun aşırı ısınmasına, alevin sönmesine, kış aylarında donmaya ve kullanım esnasında oluşa bilecek gaz kaçağına karşı TSE standartlarının ön gördüğü her türlü önlem ve tertibat alınmıştır.

Kombi çok yönlü ürünlerdir. Yapılış amaçları özellikle de ev hanımlarının bulaşık, çamaşır veya daha birçok farklı sorunlarını gidermektir. Bu yönde de teknoloji tarafından tüm sistemleri alarak insan hayatına girmeye başlamışlardır. Ev hanımlarının en zorlandığı ev işi olan bulaşıkları ellerde yıkama devri aslında teknoloji sayesinde artık son bulmaktadır. Çünkü bulaşık makineleri insanlara bu hizmeti en zahmetsiz yoldan sunmaktadır. Önemli olan

bu ürünleri sizlerin evlerinizde kullanmanızdır.

kombi

Kombi Ortaya çıkan gerekli tüm sorunları sizlerde beyaz eşyalar aracılığı ile çözebileceksiniz. Bu yüzden sizlerde hayatınızın daha yolunda ilerlemesi için direk olarak beyaz eşyaları kullanmalısınız. Beyaz eşyaların sizlere yararı çoktur yalnız bazı dönemlerde bu ürünler arıza yaratabilmektedirler. Eğer arızaları çözülmez ise daha büyük

sorunları da ortaya çıkarabilmektedirler.

Tamir işlemlerinin yapılması ise bizim beyaz eşya teknik servisimiz tarafından en iyi hali ile yapılmaktadır. Önemli olan sizlerin bizim teknik servisimiz aracılığı ile bozulan ürünlerinizin bakımını yaptırmaktır. Teknik servisimiz beyaz eşya onarımı konusunda çok deneyimli bir ekiptir. Bunu ekibimizi tercih ederek göreceksiniz.

Dikkatinizi Çekebilir

Kombi Nasıl Sıfırlanır Nasıl Resetlenir ?

Kombi Nasıl Sıfırlanır Nasıl Resetlenir ? Kazanınızı nasıl sıfırlayacağınızı bilmek mi gerekiyor? Bir kazan kilitlendikten …

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi