Home / Servis Bölgeleri / Kocaeli Beko Servisi (0262) 229 49 50
Kocaeli Beko Servis

Kocaeli Beko Servisi (0262) 229 49 50

Kocaeli Beko Servisi Kazan dönmüyor, kapak kapanmıyor, sıkma yapmıyor, sigorta attırıyor, temiz yıkamıyor, soğutmuyor, buzlanma yapıyor gibi arızalar çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, derin dondurucu gibi beyaz eşyalarınızda problem oluşturur. cihazlarınızın problemlerine net çözümler sunma adına haftanın 7 günü hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

Kocaeli Beko Servisi

Hizmet verirken yılların kazandırdığı deneyimi yaptığı işe aktaran, yetenekli, kendini geliştirmeye ve yeniliklere açık, görüşlerinize önem veren, saygılı, kendine ve yaptığı işlemlere güvenen teknik ekibimizin yaptığı işlemlere 1 yıl garanti sunmaktayız. Kocaeli Beko Servisi Verdiğimiz güvenle ve sizden aldığımız güç sayesinde bir adım daha ileri giderek bir bölgeye değil başta Kocaeli olmak üzere birçok bölgeye hizmet vermekteyiz.

Kocaeli Beko Servisi (0262) 229 49 50

Özel Kocaeli Beko Servisi olarak sizden aldığımız güvene layık olmak ve bütçenize katkı sağlamak amacıyla kredi kartı gibi uygun ödeme seçeneklerinden de yararlanmanızı sağlamaktayız.

İzmit Darıca Gebze

Uygun ödeme seçenekleriyle sunduğumuz bu kaliteli hizmetten belirlediğiniz zamanda yararlanmak ve bu müşteri memnuniyetini önem verdiğimiz bu servis hizmetinin farkını yaşamak için çağrı merkezi çalışanlarımıza isim, adres ve arıza bilgilerinizi bildirerek arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Kartepe Beko Servisi

Kartepe Beko Servisi sağladığımız klimalar en rekabetçi, uygun fiyat kaliteli hizmet çözümlerini sunmaya devam eden firmamız, müşterilerimizin ihtiyaçlarında 24 saat istediğiniz zamanda karşılamak adına aralıksız devam etmektedir. Klima cihazlarınızı sürekli kullanan tüketicilerin titiz ve uygulamaları gereken hususlarda dikkatli davrandıkları sürece cihazlarından performanslı olarak faydalanmaları kaçınılmazdır.

Körfez Beko Servisi

Körfez Beko Servisi Klimalar filtrelerini eğer çalışma mekanında kullanıyorsanız mutlaka 15 günde bir suyun altında yıkarak temizliğini sağlamalısınız. Filtreleri akan su altına tutarak çitilemeden temizliğini gerçekleştirmeli, güneş ışığına maruz bırakılmadan kurutarak klima tekrardan yerine dikkatli bir şekilde yerleştirerek, klimanızı kullanıma açabilirsiniz. Çünkü, filtrelerde biriken tozlar bakteri üretmekte, bu da sağlığınız açısından solunum yolu gibi bir çok hastalıklara neden olabilmektedir.

Fakat 6 ayda bir yapılacak olan periyodik bakımlarla klimanızın hem içi hem de dış ünite olmak üzere detaylı ve titiz bir şekilde temizliği yapılması gerekmekte , daha performanslı çalışmaları sağlanmaktadır. Bunun için mutlaka bir teknik servis yardımı almalısınız.

Dikkatinizi Çekebilir

Bursa Arçelik Klima Servisi

Bursa Arçelik Klima Servisi (0224) 443 06 62

Bursa Arçelik Klima Servisi bizim rehberlik felsefesi eski moda etik takip ve yenilikçi çözümler sunmaktır. Bursa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi