Home / Servis Bölgeleri / Kocaeli Arçelik Servisi (0262) 229 63 15

Kocaeli Arçelik Servisi (0262) 229 63 15

Kocaeli Özel Arçelik Beyaz Eşya Klima Ev Aletleri Kombi Servisi alanında uzmanlaşmış kadromuzla sizlere en kısa sürede en iyi servis hizmetini verebilmek için çalışıyoruz. beyaz eşya klima servisi klima tamiri ve bakım işlerinize mümkün olduğunca çabuk müdahale etmek için yanınızdayız.

Kocaeli Arçelik Servisi
Kocaeli Arçelik Beyaz Eşya Klima Ev Aletleri Kombi Servis

Kocaeli Arçelik Servisi klimaların insan sağlığını tehdit etmeden çalışmasının bakım ve kullanıma bağlı olduğuna bir kez daha dikkat çekmek isteriz.

orijinal yedek parça can güvenliğinizin teminidir. Güvenilirliği ispat edilmiş fabrika müstahsil Arçelik yedek parçalar beyaz eşyalarınızın uzun ömürlü olmasını sağlarken tıpkı sürede elektrik kaçaklarına bağlı yangın tehlikesini minimum seviyeye indirmektedir. bütün Arçelik arıza onarım işlemlerinde özgün yedek parça kullanmaktayız.

Kocaeli Arçelik Servisi

Kocaeli Klima Arçelik Servisi beyaz eşya sektöründe yılların vermiş olduğu iş tecrübesi ile çabuk, hızlı, ekip kadromuzla usta belgeli ve yetkili belgeli teknisyenlerle aynı gün içinde, arıza kaydınızı bıraktığınız anda servis hizmet vermekteyiz. Avrupa yakasının her bölgesine, servis hizmetimiz devam etmektedir.

Kocaeli Arçelik Beyaz Eşya Klima Ev Aletleri Kombi Servisi

Arçelik Servisi Çocukların bağışıklık sistemleri henüz gelişmediği için, soludukları havanın sürekli temiz olması gerekmektedir.klimaların filtrelerinin temizliği ve gerekli kimyasal ile bakımının yapılması çocuklarımızın yaşaması olası solunum enfeksiyonlarını önleyecektir Nem, istenmeyen bakteri, küf ve mantarlar için ideal beslenme ortamıdır.

Kocaeli Arçelik Kombi ServisiKocaeli Arçelik Servisi

Kocaeli Arçelik Kombi Servisi Uygun şartları bulan bakteri, küf, mantar ve bunlara ait sporlar (yumurtalar) klima içerindeki nemli ortamlarda üreyerek üfleme havasına karışırlar. Böylece, ortam havası içerisine yayılırlar.6 ayda bir split klima iç üniteleri kimyasal ile temizlenmelidir. Split klima soğuşma tavaları içerisine, yoğuşan sudan oluşabilecek mikrobiyolojik kirlenmeyi ve drenajların tıkanmasını engelleyecek uzun etkili bir biocid konulmalıdır. Hava da bulunan toz ve bakterileri filtre sayesinde temizlenir.

Kocaeli Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Kocaeli Arçelik  beyaz Servisi Filtrelerin temizliği yapılmadığı takdirde nem ile birlikte iç ünite kondenslerine yapışır . Yapışma sonucunda hava akışı yeteri kadar verilmez. Bu da cihazın verimli çalışmasını engeller ve enerji tüketimi artar.  Dolayısıyla filtrelerin 15 günde bir temizlenmesi gerekir.Bakım onarım arıza montaj hizmetleri için sizlere bir telefon kadar yakınız sağlınız için bizi arayın. Klima Bakım Yaptırmadıysanız; Klimanızın çalışma performansı düşer. Klimanızın enerji sarfiyatı (elektrik tüketimi) artar. Gölcük Arçelik Servisi

Arçelik Servisi Enerji ve tabii kaynaklar bakanlığının açıkladığı 1 kwh = 0,185 kr dir. 1 klima ortalama olarak günde 12 saat çalışmaktadır. 12 saat çalışan 1 klima 5 saat elektrik tüketmektedir. 1 kwh = 0,185 kr veya 1 saat tüketim =0,185 kr 1 günlük tüketim miktarı: 0,185 x 5 = 0,925 kr 1 aylık tüketim: 1 kwh x günlük tüketim miktarı x 30 gün 0,185 x 5 x 30 = 27,75  tl faturaya yansıyan bakiye.  Bakımı yapılmamış klimalarda bu değer % 30 daha yüksek tespit edilmiştir. Klimanız da hoş olmayan kokular oluşur.

Arçelik Kocaeli Servis

Kocaeli Arçelik Servisi  Havada oluşan küf sporları, azot oksit (sigara dumanı) ve kötü kokular, çalışma performansını % 70 oranında düşürür. Klimanızın su tahliye (drenaj) sisteminde oluşan tıkanmalar, su sızıntılarına Kartepe Arçelik Servisineden olur. Soğutma sistemlerinde havanın şartlandırılması esnasında, havadaki nemin yoğuşması beklenilen bir olaydır. Yoğu şan suyun ve sistemdeki atık suların (nemlendiriciden, su soğutma kulesinden v.b.) tahliyesi amacı ile kurulan tesisata drenaj tesisatı adı verilir.

İzmit Gebze Darıca

Arçelik Servisi İlk bakışta işlevsel olarak basit görülen drenaj tesisatı, uygun yapılmadığında ve bakımsız kaldığında çeşitli sorunlar yaratır. firmamız siz değerli müşterilerine klima teknik servisi olarak en iyi hizmeti vermek amacıyla sürekli değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek hizmet kalitesini her geçen gün biraz daha yükseltmektedir.

Kocaeli Arçelik Servisi (0262) 229 63 15

Zamanı ve parayı boşa harcatmayız. Sizin adınıza karar vermeyiz. İşimizi şansa bırakmayız. 7/24 hizmet sağlarız. En önemlisi herkes gibi servis beklemez beklenir mantığı ile hareket etmeyiz! arıza bakım montaj onarım d-montaj işlemlerinizde bir telefon kadar yakınız.

Dikkatinizi Çekebilir

Bursa Arçelik Klima Servisi

Bursa Arçelik Klima Servisi (0224) 443 06 62

Bursa Arçelik Klima Servisi bizim rehberlik felsefesi eski moda etik takip ve yenilikçi çözümler sunmaktır. Bursa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi