Home / Servis Bölgeleri / Kepez Beko Servisi (0242) 349 00 93
Kepez Beko Servis

Kepez Beko Servisi (0242) 349 00 93

Kepez Beko Servisi Bir buzdolabının kompresöründe ya da termostatında arıza oluşmuşsa cihaz soğutma işlemini gerçekleştirmez. Kepez Beko Servisi Sadece bu nedenler değil bunun gibi birçok sebep sadece buzdolabınızın değil başta buzdolabı olmak üzere çamaşır makinesi, derin dondurucu, çamaşır kurutma makinesi, bulaşık makinesi gibi bütün beyaz eşyalarınızın görevlerini yerine getirmemesine ya da çalışmamasına yol açar.

Kepez Beko Servisi Antalya

bütün beyaz eşyalarınızdaki arızaları yılların kazandırdığı deneyimle ve kendini sürekli yenileyen, her geçen gün kendini daha da geliştiren, saygılı, yetenekli, beklenti ve fikirlerinize önem veren, yılların verdiği tecrübeyle hareket eden teknik ekibimizin aracılığıyla net çözümlere kavuşturmakta.

Kepez Beko Servisi (0242) 349 00 93

Üstelik bu servis hizmetini sunarken verdiğimiz kaliteye güvendiğimiz için ekibimizin yaptığı işlemlere ve değiştirdiği parçalara 1 yıl garanti vermekteyiz. Kepez Beko Servisi sadece sunduğumuz kaliteyle değil sahip olduğumuz geniş hizmet ağıyla da adımızdan söz ettirdiğimiz için kepez olmak üzere birçok bölgeye hizmet vermekteyiz.  Hizmet verirken sadece kaliteyi değil bütçenizi de ön planda tuttuğumuz için kredi kartı gibi uygun ödeme seçenekleri de sunmaktayız.

Altınova Beko Servisi

Altınova Beko Servisi sürekli ve değişken klima sektöründe müşteri memnuniyetini sağlamak amaçlı çıktığımız bu yolda gelişmiş teknolojiyi işlemlerimizde kullanarak müşteri istek ve beklentilerinizi kısa sürede gerçekleştirmek politikası ile hizmet vermekteyiz. Kalite politikamızda müşteri odaklı çalışmak, ve her yapılan işlemlerimizde bir önceki verilen hizmetin en iyisi ile sizlere cevap vermek amacındayız. Sorunlarınız için oluşabilecek problemlerin önüne geçen firmamız, klima cihazları üzerinde hassas ve titiz çalışmalarını sürdürerek en hızlı servis imkânını sizlere sunmaktadır.

  • Ahatlı Mahallesi
  • Altıayak Mahallesi
  • Altınova Düden Mahallesi
  • Altınova Orta Mahallesi
  • Altınova Sinan Mahallesi
  • Atatürk Mahallesi
  • Avni Tolunay Mahallesi
  • Ayanoğlu Mahallesi
  • Baraj Mahallesi

Kepez Beko Saç Şekillendirici,
Kepez Beko Banyo Tartısı,
Kepez Beko Su Sebili,
Kepez Beko Mutfak Gereçleri,
Kepez Beko Buzdolapları ve Derin Dondurucular,

Dikkatinizi Çekebilir

Bursa Arçelik Klima Servisi

Bursa Arçelik Klima Servisi (0224) 443 06 62

Bursa Arçelik Klima Servisi bizim rehberlik felsefesi eski moda etik takip ve yenilikçi çözümler sunmaktır. Bursa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi