Home / Servis Bölgeleri / Kepez Arçelik Servisi (0242) 349 00 93
Kepez Arçelik Servisi

Kepez Arçelik Servisi (0242) 349 00 93

Kepez Arçelik Servisi kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak başta çamaşır makinesi olmak üzere bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, derin dondurucu, buzdolabı gibi bütün beyaz eşyalarınıza hizmet vermeyi devam etmektedir. Kepez Arçelik Servisi Bu Güven verme amacıyla arızalarını giderirken garanti de verdiğimiz cihazlarınızı gerektiğinde detaylı incelenmek üzere atölyeye de almaktayız.

Kepez Arçelik Servisi

Kepez Arçelik Servis başta olmak üzere birçok bölgeye servis hizmeti verirken müşteri temsilcilerimize oluşturduğunuz arıza kayıtları sayesinde hem belirlediğiniz zamanda hem de kısa sürede teknik servis hizmeti almanızı sağlamaktayız.

Kepez Arçelik Servisi (0242) 349 00 93

Kepez Arçelik Servisi Ayrıca kredi kartı gibi uygun ödeme seçenekleri de sunduğumuz bu hizmetten faydalanmak ve su boşaltmıyor, kapak kapanmıyor, temiz yıkamıyor gibi cihazlarınızda oluşan bütün arızalara net çözümler sunulması için haftanın 7 günü isim, adres ve arıza bilgilerinizi bildirerek arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Varsak Arçelik Servisi

Varsak Arçelik Servisi geniş ürün yelpazesine hitap ederek buzdolabı, çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu gibi bütün beyaz eşyalarınıza hizmet vermekteyiz. Kepez Arçelik Servisi Müşteri memnuniyetini öncelik verdiğimiz bu teknik servis hizmeti sunarken kendine güvenen, sahasında kendini kanıtlamış, senelerin verdiği tecrübeyi kullanan, yetenekli, saygılı, fikir ve beklentilerinize hoşgörüyle yaklaşan, yeniliklere açık bir teknik ekiple çalışmaktayız.

Dokuma Arçelik Servisi

Dokuma Arçelik Servisi Gerektiğinde kapsamlı incelenmek üzere atölyeye de aldığımız cihazlarınızın hassasiyetle incelenmesini sağlarken ekibimizin yaptığı işlemlere ve parça değişimlerine 1 yıl garanti vermekteyiz. üzere birçok bölgeye verdiğimiz bu hizmetin size de en iyi şekilde sağlanması ve sizin kredi kartı gibi uygun ödeme seçeneklerinden yararlanmanız için haftanın 7 günü ara vermeden çalışmaktayız.

Arçelik Servis Bölgelerimiz Kepez

Ahatlı Altınova Dokuma Duraliler Düdenbaşı Erenköy Sütçüler Varsak Yeniemek

Kepez Arçelik Servisi Siz de cihazlarınızda meydan gelen su akıtıyor, temiz yıkamıyor, su boşaltmıyor, buzlanma yapıyor, kapak açılmıyor, soğutmuyor, kazan dönmüyor, su almıyor gibi her çeşit arızanın net çözümlere ulaşması için müşteri temsilcilerimize arıza kaydı oluşturup belirlediğiniz zamanda servis hizmeti alabilirsiniz.

Kepez Arçelik Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz,
Kepez Arçelik Ankastre Aspiratör,
Kepez Arçelik Ankastre Sürgülü Aspiratör,
Kepez Arçelik Ankastre Standart Aspiratör,
Kepez Arçelik Ankastre Gömme Aspiratör,

Dikkatinizi Çekebilir

Bursa Arçelik Klima Servisi

Bursa Arçelik Klima Servisi (0224) 443 06 62

Bursa Arçelik Klima Servisi bizim rehberlik felsefesi eski moda etik takip ve yenilikçi çözümler sunmaktır. Bursa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi