Home / Ev Aletleri / Kahve Öğütücü Satın Almadan Önce
Kahve Öğütücü Satın Almadan Önce

Kahve Öğütücü Satın Almadan Önce

Kahve Öğütücü Satın Almadan Önce Önceden öğütülmüş kahveyi satın almak kolay ve ucuzdur ve onlardan aldığı kahveden memnun olan herkes için harika. Ancak bu kılavuza giden yolunuzu buldıysanız muhtemelen farklı bir kategoride kahve içeceksiniz.

Gerçek kahve severler tazeliğin mükemmel fincanın önemli bir parçası olduğunu bilirler ve fincan fırında pişirmeden önce kendiniz öğüterseniz kahve çok daha taze olur.

Uyanmanız gereken vasat bir fincan kahve istemezsiniz, her yudumda doyurucu bir deneyim sunan karmaşık tatlar ve aromalar içeren bir bardak istiyorsun. Şu anki kahve içici iseniz, kahve öğütücü alıcısı rehberimiz size her zaman bu mükemmel fincanı yaratmak için ihtiyaç duyduğunuz en önemli araçlardan biriyle yardımcı olabilir.

Kahve Değirmen Türleri

En iyi kahve değirmeni arayışınızda her biri farklı bir kalite düzeyi sunan iki temel seçenek bulabilirsiniz.

Kahve öğütücü

Bıçak değirmenleri veya elle öğütücüler ucuzdur, çünkü bunlar yaygın bir yöntemdir. Ne yazık ki, bir nedenden dolayı ucuzlar.

Kahve severler, tutarsız oldukları için bu tip taşlama makinelerini büyük oranda avlamaktadırlar – öğüttüğünüz fasulye, kısmen kaba, kısmen toz ve her türlü parçacık boyutu arasında çıkacaktır.

Çok uzun süre bir bıçak değirmeni kullanırsanız, kahvenin yanması riski taşır ve bu da lezzet kalitesini daha da etkiler.

Bıçak öğütücülerine adil olmak için, baharatlar için harika çalışıyorlar. Normalde daha ucuz kahve çeşitlerine sahipseniz, bıçak değirmeni ile üst uç tipine kıyasla fazla bir fark göremeyebilirsiniz. Ve bu düşük fiyat etiketi çekici.

Bununla birlikte, yüksek kaliteli kahve çekirdekleri üzerinde para harcamak istiyorsanız, onlara uygun bir öğütücüya yatırım yapmak daha iyi olacaktır.

Taşlama Bileyiciler

Kahveğinizden mümkün olan en iyi lezzeti elde etmenize yardımcı olacak bir öğütücü istiyorsanız, bıçak öğütücü almak için bıçak öğütücülerinden bir adım daha ileri gidersiniz.

Öğütücü öğütücü öğütülmüş kahveyi üretir – tüm parçacıklar aynı boyutta çıkıyor. Kahve uzmanları, bu tutarlılığın, kahvenin lezzet kalitesinde büyük bir fark yarattığını fark eder.

Öğütücüler iki farklı şekilde gelirler: konik ve düz plaka. Bunların nasıl işlediği konusunda ufak farklılıklar vardır, ancak genel olarak sonuçların kalitesi iki ülke arasında benzerdir .

Düz çapak öğütücüleri daha pahalıdır ve parçacık boyutunda tutarlılık üretmek daha iyidir.
Konik taşlayıcılar daha ekonomik ve daha sessizdir.
Ancak yolculuğunuzun bu noktasında, yapmanız gereken en önemli karar, bir bıçak değirmeni veya taşlama değirmeni sizin için en iyisidir.

Dikkatinizi Çekebilir

Eviniz için hangi su arıtıcı uygundur ?

Eviniz için hangi su arıtıcı uygundur ? Su inanılmaz bir çözücüdür. Kimyasal maddeler, tuzlar, metal, kirlilikler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi