Home / Ev Aletleri / Kahve Makinelerinin Popüler Markaları
Kahve Makineleri

Kahve Makinelerinin Popüler Markaları

Kahve Makinelerinin Popüler Markaları Kahve imalatçıları için alışveriş yaparken göz önünde bulundurmanız gereken son husus, markanın itibarıdır. Kahve Makinelerinin Popüler Markaları Aralarında seçim yapabileceğiniz onlarca marka var.

Kahve Makinesi Popülerleri

Bununla birlikte, kahve makinesi pazarında hâkim olan birkaç ana marka bulacaksınız. Bu markalar sadece diğerlerinin üzerinde durmakla kalmayıp aynı zamanda kaliteli ürünler yaratma konusunda da bir üne sahiptirler. Müşterilerin makinelerinde ne düşündükleri hakkında daha net bir fikir edinmek için her kahve markası markası tarafından yapılan modellerin tüketici yorumlarını değerlendirdik.

Bunn

Listedeki diğer bazı markalardan farklı olarak, kahve makineleri bu markanın uzmanlığı, bu nedenle her çeşit yaparlar. Satılan modellerde bir dizi boyut, tür ve fiyat bulacaksınız. En çok göreceğiniz Bunn kahve makineleri , tanıdık ev kahve bira kategorisine girme eğiliminde olacak, ancak bazı büyük ticari modeller, tek kişilik olanlar ve espresso üreticileri de yapıyorlar. Online bulduğumuz Bunn incelemelerinin büyük çoğunluğu olumluydu. Marka, tüketicilerle çok güçlü bir üne sahip gibi görünüyor ve insanlar modellerdeki kahvenin lezzetinden sürekli olarak memnundur.

DeLonghi

DeLonghi , damla kahve bira üreticilerinin ve espresso makinelerinin birkaç modelini yapan mutfak aletlerinde tanıdık bir isim . Kahve makinelerinin incelemeleri oldukça karışık ancak bazı modeller diğerlerine göre daha iyi yanıtlar alıyor gibi görünüyor (espresso makineleri genellikle müşterileri ile kahve bira fabrikalarından daha yüksek puan alıyor gibi görünüyor). Bu tutarsız performansla, potansiyel müşteriler, satın almadan önce ilgilendikleri herhangi bir özel modelin incelemelerini en iyi şekilde verir.

Gaggia

Gaggia uygun fiyatlı espresso makinelerinin çeşitli modellerini üretmektedir . Ürünlerinin yorumları para için değer konusundaki birçok yorumla birlikte olumlu yönde ancak küçük düzeltmelere gereksinim duyan modellerin zaman zaman yapılan şikayetine odaklanıyor. Uygun fiyatlı bir espresso makinesi ile ilgileniyorsanız, çoğu inceleme bu markaya maliyet getirmeye değer.

Jura-Capresso

Jura-Capresso , makul fiyatlı kahve bira üreticilerinden üst düzey espresso makinesine kadar bir dizi kahve yapıyor. Ürünlerinde böylesine geniş bir yelpazesi olduğu için müşteriler, bütçeleri ve tercihleri ​​arasında yer alan bir model bulabilir. Bu geniş aralık, müşterilerin kendileri için en iyi modeli belirlemek için biraz fazla araştırma yapmak zorunda kalacağı anlamına geliyor. Ürünlerinin tamamı hakkındaki görüşleri olumluya doğru yönelirken, bazı modellere özgü görünen birkaç şikayet burada ve orada.

Keurig

Keurig, tek servisli kahve makinesi alanında en iyi bilinen markadır . Kabuklu kahve yapmak için bir takım modelleri var. Bulduğumuz incelemelere göre, çoğu müşteri Keurigs’i seviyor gibi görünüyor. Onların modelleri kullanımı kolay ve kompakt olduğu bilinmektedir, bu nedenle fazla mutfak veya masa alanı kullanmazlar. Kolaylık ve uygun fiyatta öncelikler varsa, tek kişilik modeller sizin için iyi bir seçim olabilir.

Krups

Krups, çoğunlukla damla kahve bira pazarında satılan popüler bir markadır , ancak bazı espresso makineleri de vardır. Krups modellerinin incelemeleri oldukça karışıktı – negatiften daha olumlu tarafta daha fazla, ancak modellerini sevmeye başlayan müşterilerden birçoğu dayanıklılık eksikliğini hissettirmiyordu.

Satın Almadan Önce

Tatlarınızın espresso içeceklerine yönelip eğlenmediği veya basit bir fincan siyah kahve ile mutlu olduğunuzda doğru kahve makinesi sizin için orada. Mevcut üst düzey modellerden birini seçseniz bile, en yakın kahveye yapılan tüm gezilere kıyasla para kazanmak için duruyorsunuz, bu nedenle ön maliyetin sizi caydırmasına izin vermeyin. Kısa süre içinde kendi mutfağınızda çalıştığınız aromalardan bahsedebilirsiniz; bu lezzetleri baristlerin içkisine geri dönmek istemezsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir

Eviniz için hangi su arıtıcı uygundur ?

Eviniz için hangi su arıtıcı uygundur ? Su inanılmaz bir çözücüdür. Kimyasal maddeler, tuzlar, metal, kirlilikler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi