Home / Cep Telefonu / iPhone X Kablosuz Powerbank: Nocable Nedir?

iPhone X Kablosuz Powerbank: Nocable Nedir?

NOCABLE, cihazınız için özel olarak tasarlanmış ve en iyi taşınabilir kablosuz şarj aletidir. Telefonunuzu NOCABLE’ın üstüne koymanız yeterlidir ve hemen şarj almaya başlayacaktır. NOCABLE, yüksek kapasiteli ve yüksek şarj hızıyla telefonunuzu kolayca ve verimli bir şekilde şarj etmenize olanak tanır. Çift USB bağlantı noktaları, aynı anda farklı cihazları şarj etmenize izin verir. Üstün kasa malzemesi, hafif, dayanıklı ve taşımaya elverişli hale getirir.
Uzun ve karmaşık kablolar taşımak yerine şarj etmek için doğru olanı bulmak konusunda endişe duyan NOCABLE, telefonunuzu kablosuz olarak şarj etmenizi sağlar. Basitçe telefonunuzu ünitenin üstüne koyun ve yakında onu tanıyıp şarj etmeye başlamasını bekleyiniz. Yüksek şarj hızı ve bol güç ile telefonunuzu kolay ve verimli bir şekilde şarj edebilirsiniz.
Qi, cep telefonları ve kameralar gibi kablosuz olarak bataryalı cihazlar için evrensel standarttır. Özellikle, 4 cm’lik bir mesafedeki kablosuz şarj işlemini gerçekleştirmek anlamına gelir. NOCABLE bu standardı karşılıyor ve şarj verimliliği konusunda endişelenmenize gerek yok. IPhone 8/10, Samsung ve Google gibi farklı elektronik cihazlarla uyumludur. Telefonunuzu sadece NACE KİLİDİ kullanarak kablosuz olarak şarj edebilirsiniz. Bu, hayatınızı daha kolay ve daha rahat hale getirmenize yardımcı olur.

NOCABLE Nasıl Kullanılır?

Arabada
Kablolar hakkında endişelenmeden araba kullanırken telefonunuzu kolayca şarj etmek için NOCABLE kullanın.

Ofiste
Bir iş toplantısı sırasında çeşitli cihazları şarj etmek için NOCABLE seçeneğini kullanın ve e-posta ve kısa mesaj göndermeye devam edin.

Evde
Telefonunuzu tam şarjlı tutmak için gece NOCABLE’a yerleştirin.

Havaalanında
Elektrik prizi bulamıyor musunuz? Google Haritalar’ı kullanırken telefonu şarj etmek için NOCABLE’ı çıkarın.

Kafede
Videoları izlerken telefonu şarj etmek için NOCABLE seçeneğini kullanın.

Telefonunuzu kablosuz olarak şarj etmenin yanı sıra NOCABLE, aynı zamanda iPad ve kulaklıklar gibi ek elektronik cihazları da şarj etmenize izin veren iki adet USB portu bulundurur. LCD ekran, istediğiniz zaman pil durumunuzu net olarak kontrol etmenize yardımcı olur. NOCABLE batarya tükendiğinde, bataryayı ve telefonunuzu aynı anda şarj edebilirsiniz. Bu, telefonunuzu özgürce ve kolayca kullanmaya devam etmenizi sağlar.

LCD ekran, pil durumunu görmek için çok elverişli bir seçenektir. Bu, kalan şarj süresinin net bir şekilde anlaşılmasını ve NAKLAŞMANIN zamanında şarj edilmesini sağlar.

Dikkatinizi Çekebilir

Telefonunuzun pilinin daha uzun süre dayanması için

Telefonunuzun pilinin daha uzun süre dayanması için Eğer işlemci mobil cihazınızın beyni ise, o zaman …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya Başarı Getirmez !
Servis Çağrı Merkezi