Home / Cep Telefonu / İPhone Apple Ekran Değişimi Fiyatı

İPhone Apple Ekran Değişimi Fiyatı

iPhone Ekran ve Cam Değişimi

İPhone Apple Ekran Değişimi Fiyatı iPhone 6s Plus telefonunuzun ekranı karardıysa, telefonu açtığınızda ses geliyor ama görüntüsü gelmiyorsa, ekranınızın üzerinde lekelenmeler, ölü pikseller oluşmuş veya dokunmatik çalışmıyorsa maalesef LCD ekranınız zarar görmüş, esnemiş veya kırılmıştır.

Bu veya buna benzer sorunların herhangi biriyle karşılaştıysanız ekranınızın değişmesi gerekmektedir.Ön cam kırılır ise cihazdan görüntü alabilirsiniz. Lcd ekran kırılır ise cihaz çalışır ancak görüntü alamazsınız veya yarım görüntü alırsınız.

bu sayfadaki fiyatlarımız yalnızca Apple iPhone modellerinin Full Ekran Değişimi içindir, diğer arızalar veya diğer marka ve modeller için sitemizdeki Fiyatlar sayfasına bakınız.

iPhone Full Ekran Değişimi

iPhone Ekranım Kırıldı Ne Yapmalıyım ?

iPhone Ekranım Kırıldı Ne Yapmalı iPhone düşme yada darbe neticesinde ekranı kırıldıysa buna rağmen ekranda görüntü varsa sadece ekran değişimiyle arızamız giderilir. Servis noktalarınıza gelinceye kadarda kullanmaya devam edebilirsiniz. Düşmeden sonra telefon açılmıyorsa ekran problemi dışında başka arızalarda oluşmuş olabilir. Bu süreçte telefonu açmak için tekrar tekrar zorlamanıza gerek yoktur.

İphone telefon modelleri Apple firmasının kullanıcılarına sunduğu en gelişmiş modellerinden biri olarak yaygın olarak kullanılmakta. Grafik özelliklerinin yanında zarif tasarım özellikleri ile iddialı bir çıkış yakalayan iphone modeli ülkemizde yoğun bir şekilde ilgi görmeye devam ediyor.

İki tip ekran değişim şekli bulunmaktadır: garanti kapsamı dahilinde ve garanti kapsamı dışında. Eğer cihazınızın garantisi devam ediyor ve ekran dışında cihazınızı garanti dışı bırakacak bir sorun yoksa ekran onarımı garanti kapsamındaki fiyatlandırmadan yapılacaktır. Ancak, cihazınızın garantisi dolmuşsa veya garanti kapsamı dışında bırakılmışsa (bırakılmaya adaysa) ekran değişimini için garanti kapsamı dışındaki servis ücretine göre yaptıracaksınız.

iPhone ekranı kırıldı garantiye girer mi ?

Hayır, ekran kırılması garanti kapsamına girmez. Ücretsiz ekran değişimi yaptırmanız mümkün değildir. Apple size ücretsiz bir telefon vermez, veya ücretsiz hizmet sunmaz.

Ekranım kırıldı nasıl yaptırabilirim ?

Cihazı Türkiye’den aldıysanız ve garantisi var ise; Öncelikle Apple’dan randevu almanız gerekecek, randevu almak pekte kolay değil. Kasada ezik ve yamuk yok ise Apple ekran değişimi yapıyor, ekran değişim fiyatları 600-650TL arasındadır. Kasada küçük bir ezik veya yamukluk var ise kesinlikle ekran değişimi yapmıyor ve yeni bir cihaz satmak için teklif veriyor. Ekran değişim şartlarına uygun değilse yeni bir cihaz satmak için teklif sunuyor, bu rakam 1500-1800TL arasında oluyor.

Dikkatinizi Çekebilir

Telefonunuzun pilinin daha uzun süre dayanması için

Telefonunuzun pilinin daha uzun süre dayanması için Eğer işlemci mobil cihazınızın beyni ise, o zaman …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi