Home / Cep Telefonu / iPhone 8 ile iPhone X Arasındaki Fiyat Farkı Neden Yüksek?

iPhone 8 ile iPhone X Arasındaki Fiyat Farkı Neden Yüksek?

Apple, bu sene birbirinden iddialı 2 telefon tanıttı. Bu 2 telefon pek çok özellik bakımından birbirine yakın olsa da, bir tanesi eski modellerin izinden devam ederken, geriye kalan ise yepyeni bir serinin altına girdi. Elbette iPhone X’den bahsediyorum. Üzerindeki çentiğiyle, Face ID’si ve dikey yerleştirilmiş kamerası ile tamamen farklı bir telefon olan iPhone X, aynı zamanda çıkmasına rağmen eski modellere yakın olan iPhone 8’e karşı farklı özellikler sunuyor. Sonuçta iki telefon arasında fiyat farkı yüksek rakamlara ulaşmış durumda.

iPhone 8 ile iPhone X Arasındaki Fiyat Farkı Neden Yüksek?

iPhone 8 ile iPhone X’u Ayıran Temel Farklar Nelerdir?

iPhone 8 ve iPhone X arasındaki temel farkın endüstriyel tasarım olduğunu söyleyebiliriz. Tasarım açısından iki telefon arasında çok büyük farklılıklar bulunuyor. Apple’ın kurucu ortaklarından Steve Wozniak’ın dediği gibi iPhone 8, iPhone 6 ve 7’nin aynısı diyebileceğimiz tasarıma sahip bir telefon. iPhone X ise tasarım açısından yepyeni bir standart getirmeyi başarmış, bazı iyi ve kötü yanları ile iPhone 8 ve diğer eski iPhone tasarımlarından tamamen ayrılmış bir telefon. Şimdi sizlere iki telefonun detaylı bir incelemesini yapacağız. Eğer aklınızda bir iPhone satın almak varsa fakat tercih konusunda sıkıntılar yaşıyorsanız, bu detaylı haberimizden sonra kafanızdaki sorular giderilecek ve hangi telefonu satın almak istediğinize karar verebileceksiniz.

iPhone 8 ile iPhone X Fiyatları Ne Kadar?

iPhone 8 zaten bir süredir piyasada bulunuyordu. Genellikle 4.000 TL civarında satılancihaz Hepsi burada’nın kampanyası ile kısa süreliğine 3.599,90 TL’ye düştü. Apple Türkiye garantisi sunan telefona bizzat Hepsiburada üzerinden alışveriş kredisi çekebilirsiniz.

Fiyatı en çok merak edilen iPhone X ise, yine Hepsiburada.com üzerinden şu anda satın alınabiliyor. Belirli bir indirimle 6.173 TL’den satışa sunulan iPhone X, sipariş verdiğiniz takdirde hemen aynı gün içerisinde kargoya veriliyor.

Dikkatinizi Çekebilir

Telefonunuzun pilinin daha uzun süre dayanması için

Telefonunuzun pilinin daha uzun süre dayanması için Eğer işlemci mobil cihazınızın beyni ise, o zaman …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya Başarı Getirmez !
Servis Çağrı Merkezi