Home / İletişim

İletişim

İletişim Teknik Servis Çağrı Merkezi Beyaz eşya klima kombi ev aletleri hemen her yerde kullanıldığı için insanların en önemli ürünlerinden bir tanesidir. Çünkü yaz ve kış ısınmamızı kombiler sağlar. Eğer kombiler bozulursa kışın ortasına kalabilirsiniz. Bu nedenle kombilerin en ufak sorunlarını teknik servislerine yani garantilerine bildirmek zorundasınız.

Merkez Teknik Servis Çağrı Merkezi

Merkez Servis Çağrı Merkezi Siz değerli müşterilerine sabah 9 akşam 6 arası  bölgesinde aktif hizmetlerini vermeye devam etmektedir.  Firmamız Profesyonel ekibi  ile kombilerin ize kombi yedek parça temin edebildiği gibi  yerinde kombi tamiri, kombi bakımı ve kombi montajda yapmaktadır. Yerinde onarımı olmayan cihazlarınız uzman kadromuz teknik tarafından atölyemize getirilip ,  test makineleri bağlı olarak işleme alınarak problemleri nokta atışı tespit edip size ilk günkü çalışır vaziyetindeki gibi teslim etmektedir.

Teknik Servis Müşteri Hizmetleri

Firmamız İstanbul anadolu yakasında aynı gün içerisinde hizmet vermektedir. Fakat kombilerin garantileri en fazla iki yıl sürmektedir ve tüm sorunlarınızı en iyi şekilde çözmezler. Bu konuda tüm sorunları gidermek istiyorsanız ve bunu sürekli yapmak istiyorsanız kombi teknik servisimize başvurabilirsiniz. Kombi teknik servisimiz bilinen ve bilinmeyen tüm sorunları teknolojik yöntemler ile gidermektedir.

merkez-teknik-servis-cagri-merkezi

Bunun yanı sıra uzman ekipleri, profesyonellik adına tüm işlevleri, kolaylığı, titiz çalışma düzenini, farklı yöntemleri, en uygun fiyatları, birinci sınıf müşteri memnuniyetini bir arada bulundurur. Sizde bunları göz önüne alarak teknik servisimizden yararlanabilirsiniz.

Teknik servisimizden yararlanmak istiyorsanız uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişi kurabilirsiniz. Aksi takdirde diğer teknik servisler sizlere uygun olmaya yasal yöntemler ile hizmet verebilirler. Bu hizmetlerin doğrultusunda olumsuzluklara uğrayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kombi konusunda bizleri tercih etmenizdir.

İletişim Teknik Servis Çağrı Merkezi 

444 1 840

(0850) 333 1 687

Adres: Esentepe Mahallesi, Erkılıç Sk. 6/1, 34870 /İstanbul/TÜRKİYE

info@merkezteknikservis.com

merkezteknikservis@gmail.com

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi