Home / Klima / Hotpoint/Ariston Klima Arıza Kodları

Hotpoint/Ariston Klima Arıza Kodları

Hotpoint/Ariston Klima Arıza Kodları Kullanmakta olduğunuz klimanıza servis tarafından periyodik bakım yaptırmanız gelecekte yaşayabileceğiniz sorunları minimuma indirmektedir.

Hotpoint Ariston Klima Arıza Kodları Açıklamalı

Klima Bakımı neden Gerekli? Sağlığınız için konforunuzu sağlamanız ve korumanız için Birçok hastalıktan korunmanız için Kötü koku, polen ve bakterilerden arınmış temiz bir hava solumanız için Klimanızın ömrünü uzatmak için Hiç ummadığınız ve ihtiyacınız olduğu bir anda devre dışı kalmaması için Enerji tasarrufu sağlamak için Klimanızın bakımını yaptırmalısınız.

Onarım veya servis aramadan önce lütfen aşağıdakileri kontrol edin

Cihaz fişi takılı mı? Ana güç kaynağı açık mı? Cihaz çalışmıyor veya fan modunda çalışıyormu? Su haznesi dolu göstergesi yanıyor mu? Zamanlayıcı mı ayarlanmış? Hava giriş veya çıkış bloke oldu Odada başka bir ısı kaynağı var mı? Soğutma verimliliği uygun değil. Hava filtreleri kirli mi? Sıcaklık ayarı uygun mu? Fan hızı düşük seviyede mi? Makine düz olmayan bir yere yerleştirilmiş mi? Gürültülü veya vibrates. level yüzey ? Güç kaynağındaki voltaj doğru mu? Uygun bir güç kaynağı kullanın. Kullanılacaktır ve sık sık durur. Egzoz hortumu yanlış konumlandırılmış mı?

HotpointAriston Klima Arıza Kodları

HATA MESAJI

Aşağıdakilerden herhangi biri aşağıdakileri gerçekleştirirse, teşhis sistemi göstergeleri belirir: Ünitenin çalışmasına müdahale eder. Ünite, nitelikli bir servis teknisyeni tarafından basit bir bakım veya onarım isteyebilir.

KOD AÇIKLAMALARI

E1 Oda sıcaklık sensörü arızalı

E2 Soruntu içerisindeki arızalı.

E3 Ünitedeki iç don sorunu

E4 Uyarı arızaları. REMEDY

Güvenlik kablosunu prize takın. Ana güç kaynağını tekrar kurun. Boşaltın Su haznesini değiştirin. Zamanlayıcı ayarlarını değiştirin. Bloke ediciyi temizleyin. Isı kaynağını atın. Hava filtresini temizleyin. Sıcaklığı ayarlayın. Fan hızını artırın. Birimi düz bir yüzeye yerleştirin. Egzoz hortumunu doğru yerleştirin ve egzoz hortumunu düz tutun Mümkün olduğu kadar.

Onarım İçin veya servis için müşteri servisiyle irtibata geçin. Onarım veya servis için müşteri servisiyle görüşün. Ünitenin buzunu çözmesini bekleyin Onarım veya servis için müşteri servisiyle irtibat kurun

Hotpoint/Ariston Klima Özellikleri

Elektrik kesintileri sonrasında, kapandığı modda yeniden çalışır. Ortamdaki nem oranını kontrol eder ve ona göre kendini programlar. Çalıştırmak istediğiniz zamanı ayarlayabileceğiniz zamanlayıcıyı sahiptir. Bütçenize yardımcı olacak ekonomi modunda çalışır. Evinizin havasını toz ve bakterilerden arındıran toz tutucu filtresi mevcuttur.

Dikkatinizi Çekebilir

Klima Neden Su Damlatır ?

Klima Neden İçeri Su Sızıyor? Klima Neden Su Damlatır İşte  yaz ayları sırasında aldığımız ortak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Servis Çağrı Merkezi