Home / Ev Aletleri / Her Ofiste Olması Gereken 9 Alet
Her Ofiste Olması Gereken 9 Alet

Her Ofiste Olması Gereken 9 Alet

Her Ofiste Olması Gereken 9 Alet Her ofiste, çalışanlardan uzak durmak için bir mola odasına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu, yiyeceklerin ve sosyalleşmenin dikkat dağıtıcı olabilecek yerlerden uzakta olmasını veya bunların dağılmalarına neden olmasını sağlar.

Bununla birlikte, özellikle davetkar bir mola odam yoksa, çalışanlarınızın burada çok fazla zaman harcamak için sabırsızlıkla beklemeyin. Bu nedenle bu 11 cihazın bu önemli odayı iyileştirmeye nasıl yardımcı olabileceğini ve çalışanlarınızın ne kadar beğenildiğini düşünün.

Kahve Makineleri

Hiçbir ofis, en az bir kahve makinesi olmadan tamamlanmış değildir. Sabahları, günün öğleden sonrasında çökmesine engel olmak için günün birinde gözlerini açmaya başlamaları ilk şey olsun, herkes hoş, sıcak, taze bir fincan kahve sever.

Bu günlerde saymak için çok fazla kahve makinesi var . Tek, özel fincan ya da demleme hazırlanırken bütün kapları geleneksel hale getiren geleneksel türden demleme makinelerinden seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda, ofis çalışanlarına , kafeinin hızlı bir atışını yapmak için bir espresso makinesi teklif etmelerini veya Americanos, macchiatos ve kapuçino gibi meraklısı kahve içeceğini yapmalarını görmek de nadir değildir .

Çaydanlıklar

Elbette, çalışanlarınızın tamamı, yukarıda listelenen daha egzotik sürümlerden bazıları anlamına gelse bile, kahveyi istemek zorunda kalmaz. Onların seçim içkisi, basit bir fincan çay olabilir. Bu nedenle, çalışanları için çeşitli sarkann tedarik etmek nadir işler değildir.

Bir fincan çay ile sıcak suya ihtiyaç duyulmaktadır. Elbette, çalışanlar çayınızı üretecek kadar sıcak hale getirmek için suyunu mikrodalga ile ısıtabilirler, ancak çaydıran çay tutucularının çoğu el altında bir çay su ısıtıcısına sahip olmayı tercih ederler, bu nedenle kolaylık sağlamak için kendilerine bir fincan pişirirler.

Su Soğutucuları

Su soğutucu muhtemelen bir ofis breakroom bulunan en çok tanınan bir cihazdır. Çalışanlarınız kahve ya da çay içip geçirmediğine bakılmaksızın, her çalışanın gün boyunca suya ihtiyacı vardır ve su soğutucusu kolaylıkla sunmanın en iyi yoludur.

Bu aletler yalnızca galon su tutmakla kalmaz, aynı zamanda her zaman soğuk ve bazen sıcak su sunarlar. Eklenen filtrasyon, aynı zamanda suyun kristal berraklığında ve tadının büyük olduğu anlamına gelir. Elbette, kahve veya çay yapmak istediğinizde bu cihaz su için mükemmel bir kaynaktır.

Sadece su soğutucu etrafında gerçekleşebilir tüm ofis dedikodusu dikkatli olun.

Ofis için Buz Yapıcı

Çalışanlar başka bir içecek, belki de bir gazlı içecek veya enerji içeceği duyarsa muhtemelen soğutmayı tercih edeceklerdir. El altında bir buz yapımcısı olduğu müddetçe , bu asla bir problem değildir. Bunun için buz tepsileri kullanabiliyorken, çalışanlar her tükendiğinde buz yapmaya güvenmek demektir. İşlemi bir makinenin elinde tutarak basitleştirmek çok daha kolay.

İster mola odasının dolaplarına veya tezgahların üstünde oturan taşınabilir bir sürüme yerleştirilmiş olsun, bir buz makinesi bir buz küpü hazırlayacak ve çalışanlarının onlara ihtiyaç duyana kadar düzinelerce saklamasını sağlayacaktır. Buz tepsileri ise diğer yandan bunu yapamazlar.

Ofis için Mikrodalga

Ofiste mutlak bir zorunluluk olan bir mikrodalga fırın . Çalışanlarınız öğle yemeğini hazırlamak ya da tekrar ısıtmak için kullansalar da, hiç bir ofis molası, en az bir mikrodalga fırın olmadan çok değerlidir.

Sadece ofisinizdeki neredeyse herkes tarafından kullanılacaktır değil , bakımlarının kolay olması ve sahip olabileceğiniz en uygun cihazlardan biridir .

Ekmek kızartma makineleri

Ekmek kızartıcıları ofis molası odanız için önemli bir cihazdır. Mikrodalga fırınlarda olduğu gibi, birçok çalışan öğle yemeğini hazırlamak için onları kullanacaktır. Ancak çoğu sabah kahvaltısını ısıtmak için ekmek kızartma makinasına güvenebilir.

Sadece kompakt ve portatif değil, aynı zamanda kolay temizlenebilirler ve hevesle satın alabilecekleri kadar ucuzdurlar.

Ofis için Mini Buzdolabı

Kendi öğle yemeğini paketleyen çalışanlar ofiste kendilerine bir buzdolabı bulundurmaktan hoşlanacaklardır. Bir olsun mini buzdolabı veya daha büyük, tam boy buzdolabı, çalışanların sabah onların öğle düşüyorlar edememek takdir edecektir ve onlar sadece bunu yapılmış sanki öğle vakti, taze ve lezzetli onlar için bekliyor olacak biliyorum.

Ofisiniz için hangi buzdolabının en iyi olduğunu bilmek, orada çalışan kişinin sayısına bağlıdır. Yüzlerce çalışana sahipseniz, açık arazide, daha büyük bir buzdolabına ihtiyacınız olacaktır, aksi takdirde, mola odasında birden fazla buzdolabı gerekir. Yalnızca birkaç çalışanı varsa, daha kompakt bir buzdolabından kurtulabilirsiniz.

Ofis için İçecek Buzdolabı

Bulunduğunuz işe, ofisinizin boyutuna vb. Bağlı olarak, çevresinde bir içecek buzdolabının bulunması mantıklı olabilir . Bunlar, elinizde tutabileceğiniz çeşitli içeceklerin depolanması için özel olarak tasarlanmış buzdolaplarıdır. Çoğu özellik raf seçenekleri, kolayca 12 oz teneke kutuları tutmak için ayarlayabilirsiniz. Bununla birlikte, süt kutuları, şarap şişeleri, bira şişeleri ve daha fazlasını kolayca tutabilen modeller var.

Bu, çalışanlarınız için hazır bulunmanız gereken harika bir cihazdır, ancak ziyaret eden müşterilerin de onu çok seveceğinden hiç şüphe yok. En sevdiğiniz içeceğiniz her zaman elinizin altında, hoş ve soğuk olacak ve stokta bol olacak. Onların açık kapıları yalnızca sunum noktaları kazanmakla kalmaz, aynı zamanda belirli içeceklerde azalıp durduğunuzu fark etmeyi kolaylaştırır.

Patlamış Mısır Makinesi

Patlamış mısır iş sırasında harika bir atıştırmalık yapar. Hızlı ve kolay yapmak, dolum yapmak ve bol lezzetli.

Bununla birlikte, bir ofiste çalışan herkes sanki, sanki patlamış mısırın görünüşte olduğu kadar kolay olmadığını her zaman söyleyebilir. Mikrodalga fırında yanmış bir torba ve tüm ofis, günün geri kalanında onu reeksiyor.

Bunun yerine, niçin patlamış mısır üreticisini yanınızda? Bu cihaz, herhangi bir varsayımla ilgilenecek ve çalışanlarınıza ve müşterilerinize en sevdikleri aperitifleri her zaman yakın ettirmelerini sağlayacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir

Eviniz için hangi su arıtıcı uygundur ?

Eviniz için hangi su arıtıcı uygundur ? Su inanılmaz bir çözücüdür. Kimyasal maddeler, tuzlar, metal, kirlilikler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi