Anasayfa » Elektronik » Televizyon Hataları Ve Arıza Nedenleri

Televizyon Hataları Ve Arıza Nedenleri

Televizyon Hataları Ve Arıza Nedenleri TV’nizin açılması ancak görüntü üretmemesinin birkaç olası nedeni vardır. En yaygın neden, TV’nizin yanlış girişte olmasıdır. Girişi tipik olarak TV uzaktan kumandanızda “giriş”, “kaynak” veya “TV / Video” etiketli bir düğmeye basarak değiştirebilirsiniz. Resminizi geri alana kadar girişler arasında geçiş yapmak için düğmeye basmaya devam edin.

Doğru giriş üzerindeyseniz ve hala bir görüntünüz yoksa, kablolu veya uydu alıcınızın açık olduğundan ve tüm bağlantıların güvenli olduğundan emin olun. Bunu yaptıysanız, kablo kutunuzu çıkarıp tekrar takarak sıfırlamanız gerekebilir. Bu yine de sorunu çözmezse, başka bir cihaza geçmeyi deneyin. Başka bir cihazda bir resminiz varsa, sinyalinizle veya kutunun kendisiyle ilgili bir sorun olabilir ve servis için sağlayıcınıza başvurmanız gerekir.

Genel Televizyon Markaların Hata Kodlarını Aşağıda Bulabilirsiniz :

Sorun Devam eder ise televizyonunuzla ilgili yaygın sorun ve bunları nasıl düzelteceğiniz. TV’nizi ve hayatınızı nasıl iyileştireceğiniz hakkında daha fazla bilgi için yorum formunu kullanarak daha fazla yardım için aşağıdan bize ulaşın.

Teknik ekibimiz, telefonda bunu denemek ve düzeltmek için bazı basit sorun giderme ipuçlarını size yönlendirebilir , ancak eğer yoksa, gelip TV’nizi tamir etmenize yardımcı olmak için bekleyen özel bir servis ekibimiz var.

 

Uzmana Sor
Abone ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
x

İncelemek İster misiniz?

Elektrikli Ve Robot Süpürge Hataları Ve Arıza Nedenleri

Elektrikli Ve Robot Süpürge Hataları Ve Arıza Nedenleri Elektrikli süpürgeler, zeminlerimizi temiz ve tozsuz tutmak ...

Servis Çağrı Merkezi
error: İçerik korunmaktadır !