Anasayfa » Beyaz Eşya » Siemens Buzdolabı Hata Kodları

Siemens Buzdolabı Hata Kodları

Siemens Buzdolabı Hata Kodları Hataları kontrol etmek ve hızlı bir şekilde ortadan kaldırmak için üretici, ev ünitelerini Siemens buzdolapları için hata kodlarını gösteren bir bilgi panosu ile donattı. anormal bir durum durumunda. Böylece, kullanıcı bağımsız olarak belirli bir kodun anlamını bulabilir, arızanın meydana geldiği yeri belirleyebilir ve cihazda böyle bir işlev varsa, hatayı sıfırlayabilir. Siemens buzdolaplarının hatalarını olabildiğince açık ve net bir şekilde tanımlamaya çalıştık ve bir ev aletinin çalışmasının yüksek kaliteli ve hızlı restorasyonu için sorunları ortadan kaldırmanın yolları yazdık.

Hata kodu Açıklama Sebepler ve çözüm
E1 Soğutma odasının arızası. Bir servis ve onarım şirketinden uzmanlar, bir arızanın kesin nedenini teşhis edebilir. Bir uzmanın hizmetlerini alın.
E2 Kondansatör sensörü arızalı. Cihaz düzgün çalışmıyor. Anahtarın değiştirilmesi ve kontakların sıkılması gerekir. Sorunu bir servis merkezinde gidermenizi öneririz.
E3 Dondurucudaki sıcaklık çok yüksek. Sorun, soğutucu sızıntısı veya fan buzlanmasıdır. Cihazın buzunu çözün. Soğutucu borusunu değiştirmeniz ve freon ile yakıt doldurmanız gerekir.
E4 Dondurucu kondansatör sensörü arızalı. Sensörün değiştirilmesi gerekiyor. Kondenserin bir usta tarafından profesyonel bir incelemeye ihtiyacı vardır. Servis çalışanı, ekipmanın çalışmasını geri yükleyecektir.
  • E5 – fan arızası. Bu hata, buzdolabı bölmesindeki fan çalışmıyorsa meydana gelir.
  • E6 – turbo damperin arızası.
  • E8 – kompresörlerden biri arızalı.
  • E9 – kontrol ünitesinin onarımı gerekiyor.
Uzmana Sor
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
x

İncelemek İster misiniz?

Electrolux Kurutma Makinesi Resetleme Program Sıfırlama

Electrolux Kurutma Makinesi Resetleme Program Sıfırlama Electrolux kurutucular, kurutucu sıcaklığını, döngüsünü ve kurutma modunu kontrol ...

Servis Çağrı Merkezi
error: İçerik korunmaktadır !