Samsung Robot Süpürge Hata Kodları
Samsung Robot Süpürge Hata Kodları

Samsung Robot Süpürge Hata Kodları

Samsung Robot Süpürge Hata Kodları Başlat / Durdur düğmesine basarsanız veya Güç Anahtarını kapatırsanız, hata kodu silinir. elektrikli robot temizleyici Samsung hata kodunu, arızanın nedenlerini, teşhis ve onarım önerilerini açıkladık. Kolaylık sağlamak için aşağıdaki uygun ve anlaşılır bir tabloda düzenlenmiştir.

Samsung Robot Süpürge Hata/Arıza Kodu

Samsung Robot Süpürge Hata Kodları Çeşitli markaların robotik elektrikli süpürgeleri için hata kodlarının ışıklı ve sesli gösterimi hakkında bir dizi makale yavaş yavaş son satıra doğru ilerliyor. Bu durumda “popüler” marka Samsung’a değinelim. Bilmeyenlere hatırlatıyoruz. Çoğu modern temizlik uçağı, arıza durumunda bir hata görüntüleme işlevine sahiptir. Bu veriler sayesinde, teknolojiye aşina olmayan bir kullanıcı bile, Samsung robot elektrikli süpürgeyi kendi elleriyle tamir edebilecek. Sadece aşağıdaki plakadan verilen bilgilerle yönlendirilmeniz gerekiyor.

Bu makalenin her derde deva olmadığını unutmayın. Zor durumlarda, Samsung robot elektrikli süpürgenin tam onarımı için profesyonel bir atölyeye başvurmak gerekir.

Hata koduNeden-Çözüm
C00Robot elektrik süpürgesi gezinirken yakalandı, takıldı veya kapana kısıldı. Alttaki Güç Anahtarını kapatın ve robot elektrik süpürgesini farklı bir yere taşıyın.
C01Güç fırçasına yabancı bir madde (ip, kağıt, oyuncak vb.) Sıkışmıştır. Alttaki Güç Anahtarını kapatın ve yabancı maddeyi elektrikli fırçadan çıkarın.
C02Sol tahrik tekerleğine yabancı bir cisim (ip, kağıt, oyuncak vb.) Sıkışmıştır. Alttaki Güç Anahtarını kapatın ve yabancı maddeyi sol tahrik tekerleğinden çıkarın.
C03Sağ tahrik tekerleğine yabancı bir madde (ip, kağıt, oyuncak vb.) Sıkışmıştır. Alttaki Güç Anahtarını kapatın ve yabancı maddeyi sağ tahrik tekerleğinden çıkarın.
C05Tampon sensörünü kontrol edin. Sıkışmış tamponu hafifçe dışarı doğru çekin.
C06Engel sensörü penceresinde yabancı bir madde (toz, leke vb.) Var. Alttaki Güç Anahtarını kapatın ve yumuşak bir bez kullanarak ön ve arka sensör pencerelerindeki yabancı maddeyi silin.
C07Uçurum sensörü penceresinde yabancı bir madde (Toz, leke vb.) Var. Alttaki Güç Anahtarını kapatın ve cilff sensörü penceresindeki yabancı maddeyi yumuşak bir bezle silin.
C08Toz haznesi takılı değil. “Klik” sesi duyana kadar toz haznesini yerleştirin.
C09Kenar temizleme tarafındaki döner fırçaya yabancı bir madde (ip, kumaş vb.) Sıkışmıştır. Alttaki Güç Anahtarını kapatın ve kenar temizleme tarafı döner fırçadaki yabancı maddeyi silin.
NobattAkü arızası veya kablo bağlantısı kesilmiş. Acil durum anahtarını kapatın ve tekrar açın.

Elektrikli Fırçanın Temizlenmesi

Çeşitli Temizleme Modları

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli temizleme modları sağlanır.

Samsung Çeşitli Temizleme Modları

 1. Otomatik Mod: Tüm odaları otomatik olarak temizler.
 2. Spot Modu: Lokalize bir alanı yoğun bir şekilde temizler. Ekmek veya kurabiye kırıntılarını temizlemek için kullanılabilir.
 3. Max Mode: Pil neredeyse bitene kadar çalışır.
 4. Manuel Mod: Robot Süpürgesini hareket ettirerek zemini manuel olarak temizleyebilirsiniz.
 5. Turbo Mod: Bu modda elektrikli fırça maksimum hızda döndüğü için ürün daha etkin temizlik yapacaktır. (Modu uzaktan kumanda ile değiştirebilirsiniz.)
 6. Toz Sensör Modu: Elektrikli süpürgeye toz girdiğinde, elektrikli süpürge robotu çevresini yoğun bir şekilde temizlemeye başlar. (Bunu uzaktan kumanda ile çalıştırabilirsiniz.)
 7. Zamanlayıcı Modu: Belirtilen zamanda, Robot Vakum zemini temizler.
 8. Günlük Temizlik Modu: Robot Süpürgesi zemini her gün belirtilen saatte temizler.

Samsung Robot Süpürge Sorun Giderme

SemptomKontrol listesi
Powerbot hiç çalışmıyor.Acil durum anahtarının açık olup olmadığını kontrol edin.
Ekran panelinde tüm simgelerin görüntülenip görüntülenmediğini kontrol edin.
POWERbot pilinin bitip bitmediğini kontrol edin. “Lo” görüntülendiğinde, şarj etmek için POWERbot’u şarj cihazına taşıyın.
Uzaktan kumanda çalışmadığında pilleri (AAA tipi) değiştirin.
Powerbot, temizleme işlemi sırasında durdurulur.Ekran panelinde “Lo” görüntülendiğinde, şarj etmek için POWERbot’u şarj cihazına taşıyın.
POWERbot kordon, eşik vb. Gibi engellere takıldığında, engelden çıkarmak için kaldırın. Tahrik tekerleğine herhangi bir kumaş veya ip takılırsa, acil durum anahtarını kapatın ve tekrar kullanmadan önce kumaşları veya ipleri çıkarın.
Emiş gücü zayıf.f “Filtre inceleme göstergesi” yanıyorsa, acil durum anahtarını kapatın ve çöp kutusunu temizleyin.
Çöp kovasında çok fazla toz olduğunda, emiş gücü zayıflayabilir. Acil durum anahtarını kapatın ve çöp kutusunu boşaltın.
Giriş (POWERbot’un altında) yabancı maddeler tarafından bloke edilmişse, acil durum anahtarını kapatın ve girişteki yabancı maddeleri çıkarın.
Gürültü aniden arttığında, acil durum anahtarını kapatın ve çöp kutusunu boşaltın.
POWERbot şarj cihazını bulamıyor.Elektrik kesintisi olup olmadığını veya fişin çekili olup olmadığını kontrol edin.
Şarj cihazının etrafındaki POWERbot’un şarj cihazına dönmesini engelleyebilecek tüm engelleri kaldırın.
Şarj pinlerinde şarjı etkileyen yabancı maddeler olduğunda yabancı maddeleri temizleyin
POWERbot aniden çapraz olarak temizler.Şarj cihazının ahşap zeminler veya fayanslar boyunca kurulup kurulmadığını kontrol edin.
En kısa rotada başka bir bölgeye hareket etmek için çapraz yönde temizlik yapabilir veya bu açıda herhangi bir engelle temas etmişse veya belirli bir açıyla yüklenmiş veya ahşap / fayans zeminin damarı bu yönde ise .
Nokta temizleme çalışmıyor.fKırmızı ışığı doğrudan POWERbot’un üzerine tutarsanız, istenen yöne hareket etmeyebilir. Kırmızı ışığı, POWERbot’un etrafına 50 cm mesafe içinde yere doğrultun. Nokta temizliğini doğrudan güneş ışığı altında, parlak ışık altında veya karanlık zeminlerde kullanmayın.
Çöp kovası boşaltıldıktan sonra bile “filtre inceleme göstergesi” yanıyor.Acil durum anahtarını kapatıp tekrar açtıktan sonra POWERbot’u kullanın.
Çöp kutusunu tekrar boşaltın ve filtreyi iyice yeniden temizleyin.
POWERbot, Sanal korumadan geçer.Piller bittiyse değiştirin. (2 tip D (LR20) pil)
Lamba kapalıysa, Sanal korumanın kapalı olup olmadığını kontrol edin ve açın.
Sanal korumanın pil kullanım süresi çok kısa.Manganez kuru pil kullanıp kullanmadığınızı kontrol edin ve pilleri yenileriyle değiştirin. (2 tip D (LR20) pil)

Bir yorum

 1. Ali Tok

  4353 hata kodu veriyor ne yapabilirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi