Kitfort Robot Süpürge Hata Kodları
Kitfort Robot Süpürge Hata Kodları

Kitfort Robot Süpürge Hata Kodları

Kitfort Robot Süpürge Hata Kodları elektrikli süpürge robotlarının tüm hata kodlarını, arıza nedenleri, teşhis ve onarımların ayrıntılı bir açıklamasıyla topladık. Kolaylık sağlamak için, aşağıdaki kullanışlı ve anlaşılır bir tabloda düzenlenmiştir. Ekranlı modeller, ekranınızda alfanümerik kombinasyonu gösterir, bunu tabloda bulun ve hatanın nedenini öğrenin.

Kitfort Robot Süpürge Arıza/Hata Kodu

Kitfort Robot Süpürge Hata Kodları Ekransız modeller belirtilen programı çalıştırmaz ve kontrol paneli üzerine yerleştirilen yanan veya yanıp sönen ışıklara göre sorunu tespit edebilirsiniz.

Kitfort elektrikli süpürge robot hataları, kod çözme

Hata kodu Açıklama Sebepler ve çözüm
E01 Sol tekerleğin arızasıyla ilgili sinyal. Büyük olasılıkla, elemanın kir, iplikler ve saç ile kirlenmesi nedeniyle dönme engellenir. Temizleyin ve serbestçe çalıştığından emin olun.
E02 Cihazın sağ tekerleği dönmüyor. Tekerleği inceleyin. Belki de tıkanma nedeniyle dönüşü zordur. Yara ipleri, yün, saç, kir.
E04 Cihazın yükseklik sensörleri, çalışma yüzeyindeki konumu sabitlemez. Tekerleklerden biri veya tümü yerde değil, bir basamağa veya eşikte asılı. Makineyi elle taşıyın ve düz bir yüzeye yerleştirin.
E05 Cihazın alt konum sensörleri arızalı veya yanıt vermiyor. Teşhis yapmadan önce sinyal iletmediklerinden emin olun. Sensör pencerelerini kuru bir bez veya bezle silin.
E06 Koruyucu tamponda bulunan çarpışma sensörleri sinyal iletmez. Koruyucu tamponun yüzeyini toz ve kirden temizlemek gerekir, belki bu, elemanların doğru çalışmasını engeller.
E07 Sol taraftaki süpürme aracı bozuk veya dönmüyor. Elemanı ayırın, fırçanın dönüşünü engelleyebilecek kir, yün, iplikler ve biriken artıklardan temizleyin.
E08 Sağ yan fırçanın yanlış çalışmasıyla ilgili bir sinyal kaydedildi. Büyük olasılıkla sorun, fırçanın sıradan bir tıkanmasıdır. Çıkarın, biriken döküntülerden ve etrafına sarılmış saçlardan temizleyin.
E09 Makinenin sıkıştığını veya engellendiğini gösteren bir sinyal. Kaldırılması ve düz bir alana taşınması gerekir. Ondan sonra işe koş. Yardımcı olmazsa, sorun sensörlerin sağlığıdır.
E10 Şarj işlemi, cihazın aktif çalışması sırasında gerçekleştirilir. Cihazı şarj platformuna kurmadan önce kapatmalısınız. Aksi takdirde, düzeltmeye kadar yeniden şarj işlemi yapılmayacaktır.
Toz torbası simgesi Yanıp sönen çöp kutusu simgesi, belirli bir seviyeye kadar dolu olduğu anlamına gelir. Düzeltmek için, kabın bağlantısını kesmeniz, biriken pislik ve tozdan temizlemeniz, geri takmanız ve çalışmaya başlamanız gerekir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi