Anasayfa » Ev Aletleri » iClebo Robot Süpürge Hata Kodları
iClebo Robot Süpürge Hata Kodları
iClebo Robot Süpürge Hata Kodları

iClebo Robot Süpürge Hata Kodları

iClebo Robot Süpürge Hata Kodları elektrikli süpürge robotlarının tüm hata kodlarını, arıza, teşhis ve onarım nedenlerinin ayrıntılı bir açıklamasıyla topladık. Kolaylık sağlamak için, aşağıdaki kullanışlı ve anlaşılır bir tabloda düzenlenmiştir.

iClebo Robot Süpürge Arıza/Hata Kodu

Ekranlı modeller, ekranınızda alfanümerik kombinasyonu gösterir, bunu tabloda bulun ve hatanın nedenini öğrenin. Ekransız modeller belirtilen programı çalıştırmaz ve kontrol paneli üzerine yerleştirilen yanan veya yanıp sönen ışıklara göre sorunu tespit edebilirsiniz.

iClebo elektrikli süpürge robot hataları, kod çözme

Hata koduAçıklamaSebepler ve çözüm
C1Tekerleklerden biri hareket yüzeyine temas etmiyor.Cihazı düz bir yüzeye (zemin) yerleştirin, çalışmasını kontrol etmek için etkinleştirin. Sorun çözülmezse tekerleklere bakın.
C2Düşme sensörü arızalı.Cihazı zemine (düz yüzey) yerleştirmek, açmak, sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol etmek gerekir. Tüm tekerlekler aynı seviyede olmalıdır.
C3Toz toplayıcı arızalı veya dolu.Öğeyi inceleyin; güvenli bir şekilde kurulmalıdır. Temizleyin ve yeniden kurun.
C4Tekerlek aşırı yükü algılandı.Tekerlekler yüksek yük modunda çalışır. Büyük olasılıkla biriken döküntü, saç, üzerlerindeki iplikler nedeniyle. Cihazı temizleyin ve yeniden başlatın.
C5Temizleme fırçalarının yanlış çalışması.Bunun nedeni büyük olasılıkla fırçalarda sıkışmış pislik birikmesidir. Elemanı kirden, döküntülerden temizlemek gerekir. Bundan sonra cihazı işine geri verebilirsiniz.
C6Emme modülü arızalı.Öğede tıkanma olup olmadığını kontrol edin. Modülü, toz toplayıcıyı, filtreyi temizlemek gerekir (Gerekirse yenisiyle değiştirin).
C7Dahili bir sistem veya navigasyon modülü arızalandı.Kapatma tuşuna basarak makineyi kapatın. Bundan sonra, Açık düğmesine basarak açın. Yeniden başlatma yardımcı olmadıysa, sistem tanılama ve onarımlar için bir servis merkeziyle iletişime geçin.
C8Ön tekerleğin kilometre sayacında hasar veya çalışma yüzeyine temas etmiyor.Ön silindirleri inceleyin ve gerekirse çıkarın, manyetik diskin eksenlerindeki konumu dışa doğru girintili olmalıdır. Tekerlekleri temizleyin, hasarlıysa değiştirin. Kilometre sayacı kırılırsa, bir servis merkeziyle iletişime geçin.
CANavigasyon modülü veya dahili sistem arızalandı.Sorunu kendiniz çözmek için, cihazı Kapalı ve Açık düğmelerini kullanarak yeniden başlatmayı deneyin. Bu işe yaramazsa, onarım teknisyeninizle iletişime geçin.
Uzmana Sor
Abone ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
error: İçerik korunmaktadır !
Servisi Ara (0216) 360 91 06