Anasayfa » Ev Aletleri » Hitachi Mikrodalga Hata Kodları

Hitachi Mikrodalga Hata Kodları

Hitachi Mikrodalga Hata Kodları Hitachi Mikrodalgayı tamir etmek için yardım arıyorsanız, başka yere bakmanıza gerek yok! Kapsamlı Hitachi Mikrodalga hata kodu kılavuzumuz genel sorunları açıklayacak, ipuçları sağlayacak ve modelinizin hata kodlarını nasıl okuyacağınızı gösterecektir.

KOD : C01 
SORUN : Üçlü Ağırlık Sensörünün ayarlanması sırasında kapak açıldı. Kapıyı kapatın ve İptal’e basın. Ağırlık sensörünün sıfır noktası ayarını yapın. 

KOD : C02 
SORUN : Temel neden seramik tepsinin takılı olmamasıdır. Fırına sadece seramik tepsiyi koyun, kapağı kapatın ve İptal’e basın. Ağırlık sensörünün sıfır noktası ayarını yapın. 

KOD : C00 
SORUN : Bu, Üçlü Ağırlık Sensörünün sıfır noktası ayarlama yönteminin yanlış olduğu anlamına gelir. Lütfen fırına sadece seramik tepsiyi yerleştirdiğinizden, kapağı kapattığınızdan ve “İptal” butonuna bastığınızdan emin olunuz. Birkaç saniye sonra 0 görüntülenir ve sıfır noktası ayarı tamamlanır. 

Uzmana Sor
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
x

İncelemek İster misiniz?

Torbasız Elektrikli Süpürge Temizleme

Torbasız Elektrikli Süpürge Temizleme Torbasız elektrikli süpürgelerin temizlenmesi – işte nasıl Torbasız elektrikli süpürgenizi temizlemek ...

Servis Çağrı Merkezi
error: İçerik korunmaktadır !