• 365 Gün Açığız.

  • merkezteknikservis@gmail.com

  • Çağrı Merkezi (0850) 333 1 687

Hitachi Mikrodalga Hata Kodları Hitachi Mikrodalgayı tamir etmek için yardım arıyorsanız, başka yere bakmanıza gerek yok! Kapsamlı Hitachi Mikrodalga hata kodu kılavuzumuz genel sorunları açıklayacak, Hitachi Mikrodalga Hata Kodları ipuçları sağlayacak ve modelinizin hata kodlarını nasıl okuyacağınızı gösterecektir.

Hitachi Mikrodalga Hata/Arıza Kodu

KOD : C01
SORUN : Üçlü Ağırlık Sensörünün ayarlanması sırasında kapak açıldı. Kapıyı kapatın ve İptal’e basın. Ağırlık sensörünün sıfır noktası ayarını yapın.

KOD : C02
SORUN : Temel neden seramik tepsinin takılı olmamasıdır. Fırına sadece seramik tepsiyi koyun, kapağı kapatın ve İptal’e basın. Ağırlık sensörünün sıfır noktası ayarını yapın.

KOD : C00
SORUN : Bu, Üçlü Ağırlık Sensörünün sıfır noktası ayarlama yönteminin yanlış olduğu anlamına gelir. Lütfen fırına sadece seramik tepsiyi yerleştirdiğinizden, kapağı kapattığınızdan ve “İptal” butonuna bastığınızdan emin olunuz. Birkaç saniye sonra 0 görüntülenir ve sıfır noktası ayarı tamamlanır.

mikrodalgalarda bulunan ve operasyonel sorunları temsil edebilecek yaygın hata kodları arasında F44 (mikrodalganın tuş takımında arıza) ve F33 veya F34 (fırın içinde aşırı ısı) bulunur. mikrodalga fırınınız, kapı açıkken bile çalışırsa – ki bu bir güvenlik sorunu yaratır – kapı kilitleme tertibatı muhtemelen bozuktur.

Yetkili bir onarım merkezine götürün. “Açık” düğmesine basmadan kapıyı kapattığınızda mikrodalga çalışmaya başlarsa, ünitenin fişini çekip tekrar takmayı deneyin. Panasonic mikrodalga fırınınız çalışıyor ancak ekran boşsa, mikrodalganın fişini çekin ve tekrar takın. Aksi takdirde yetkili servise götürün.

Uzmana Sorun

Çağrı Merkezi (0850) 333 1 687