General Electric Klima Hata Kodları

General Electric Klima Hata Kodları Hata kodları, servis teknisyenlerinin ünite ile ilgili sorunları hızla teşhis etmelerine yardımcı olmak için klima kontrollerinde programlanır. Elektronik kumandanın bir EP veya başka bir arıza kodu göstermesi durumunda, sorunu teşhis etmek ve düzeltmek için eğitimli bir servis teknisyeni çağrılmalıdır. General Electric Klima Hata Kodları Hepsi bir servis sorununu gösterdiğinden, tüm arıza kodlarının ve anlamlarının bir listesine sahip değiliz.

General Electric Klima Hata/Arıza Kodu

HataArıza
E0Yalnızca 70 Pint modellerinde, ünite Pompa modunda çalışırken su pompalanmadığında, ekranda E0 ve pompa ışığı yanıp sönecektir.
E1Elektronik kontrol panosu işlev hatası. Pencere klimasını 1 dakikalığına fişten çekin ve ardından elektronik kontrol panosunu sıfırlamak için tekrar takın.

Kod silinmezse, pencere klimasının fişini çekin ve elektronik kontrol panosundaki kablo demeti bağlantılarını kontrol edin. Elektronik kontrol panosunu yanık işareti gibi gözle görülür hasar açısından kontrol edin. Hasarlı veya kusurlu ise elektronik kontrol kartını değiştirin.

E4Su kovası dolu veya arızalı kova şamandıra anahtarı. Toplama kovası doluysa, kovayı boşaltın. Kova dolu değilse, klimanın fişini çekin ve elektronik kontrol panosundaki kablo demeti bağlantılarını kontrol edin.

Elektronik kontrol panosu ile toplama kovası şamandıra anahtarı arasındaki kablo demetinde sıkışmış veya hasarlı kablo olup olmadığını kontrol edin. Şamandıralı şalterde hasar olup olmadığını kontrol edin. Şamandıralı anahtar arızalıysa değiştirin.

88Üniteye güç bağlandığında, “88” görüntülenecektir, bu normaldir. Nem gidericinin ekranında bir hata veya hata kodu görünürse, üniteye giden gücü 30 saniye için kesin. Arıza kodu tekrar belirirse, Kullanım Kılavuzunuzdaki Sorun Giderme İpuçlarını inceleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi