General Electric Buzdolabı Hata Kodları

General Electric Buzdolabı Hata Kodları American General Electric markalı buzdolapları İçlerindeki sorunlar, esas olarak ağdaki güçlü bir voltaj dalgalanmasının neden olduğu otomasyon arızasından kaynaklanmaktadır. Bazen hem motor kompresörü hem de başlatma koruma rölesi arızalanabilir. Ekran modelleri, ekranlarında alfanümerik bir kombinasyon gösterir, bunu tabloda bulun ve hatanın nedenini öğrenin.

General Electric Buzdolabı Hata/Arıza Kodu

General Electric Buzdolabı Hata Kodları Buzdolapları General Electric özgün tasarımı, konforu ve yüksek kaliteli kamera konumu ile diğer soğutma sistemlerinden farklıdır. General Electric buzdolapları için tüm hata kodlarını, arıza, teşhis ve onarım nedenlerinin ayrıntılı bir açıklamasıyla topladık. Kolaylık sağlamak için aşağıdaki kullanışlı ve anlaşılır bir tabloda düzenlenmiştir. Ekran modelleri, ekranlarında bir sayı-harf kombinasyonu gösterir, bunu tabloda bulun ve hatanın nedenini öğrenin. Ekransız modeller ayarlanan programı çalıştırmaz ve kumanda panosu üzerinde bulunan yanan veya yanıp sönen lambalara göre sorunu öğrenebilirsiniz.

Hata koduAçıklamaSebepler ve Çözüm
01Buz yapıcı arızalı.Jeneratörü ve bileşenlerini teşhis etmek için bir servis şirketi ile iletişime geçin (kontaklar bozuk, sensörler yanmış vb.) Usta gelene kadar kullanmayın.
02Soğutucu bölme rölesi çalışmıyor.Arıza, ağda kısa devreye neden olur. Röleyi teşhis etmek ve arızayı gidermek için servis şirketinden bir uzmanı arayın.
03Buz çözme sistemi arızalı.Öneri: defrost sisteminin uzman muayenesi. Hazne duvarlarının buzlanma oluşumunu dışlamak için zamanında onarımlar gereklidir.
04Genel Elektrikli buzdolabı hatası, fan arızası anlamına gelir.Soğutucular havayı dağıtmaz, odacıklardaki sıcaklığa dikkat edin. Yiyecek eşit şekilde soğumazsa, soğutucuyu değiştirmek için servis teknisyeniyle iletişime geçin.
05Buz yapıcıda buz oluşmaz.Bir soğutma onarım teknisyeni arızanın nedenini belirleyebilir ve jeneratörün çalışmasını ayarlayabilir. Servisten bir uzmanı arayın.
06Sensör yanıt vermiyor.Sensör, kırık bir modül veya döngü nedeniyle yanıt vermiyor. Ekipmanı teşhis etmek veya sorunu ortadan kaldırmak için onarım servisinden uzmanları aramanızı öneririz.
07Dondurucu düzgün çalışmıyor.Dondurucu bölmesinin neden arızalı olduğunu profesyonel bir servis firması tarafından incelendikten sonra öğrenebilirsiniz. Ustayı evde aramanızı öneririz.
08Dondurucu düzgün çalışmıyor.Arızanın nedenini kendi başınıza bulmak imkansızdır. Profesyonel bir soğutma onarım servisiyle iletişime geçin.
09Bu General Electric buzdolabı hata kodu, dondurucu bölmesindeki buz çözücünün arızalandığını gösterir.Buz çözme sistemini dondurucu bölmesine yeniden yüklemek için servisle iletişime geçin. En uygun sıcaklık rejimini ayarlamanızı öneririz.
10Soğutucu çalışmıyor.Kısa devre nedeniyle kontaklar çıkabilir veya parça yanabilir. Çalışmayan bileşenleri incelemek ve değiştirmek için bir servis şirketinden bir teknisyen çağırın.
11Motor kompresörü başlamıyor.Çoğu durumda, motor tamir edilemez; değiştirilmesi gerekir. Soğutma ekipmanının onarımı için servisteki uzmanların servisleriyle iletişime geçin.

General Electric buzdolaplarının onarımı daha pahalıya mal olur. Ama buna izin vermeyeceğiz. Bir servis merkezi uzmanı belirlenen zamanda gelir, cihazı ücretsiz olarak teşhis eder ve onarır. Arızanın giderilmesini bizden talep ederseniz, uzmanın ayrılması için herhangi bir ödeme yapmanız gerekmez.

Arıza Veya Gürültü, ekipmanın yanlış kurulumundan veya kirlenmeden kaynaklanıyorsa, uzmanımızın ziyareti ucuzdur. General Electric buzdolaplarını evde tamir etmenin maliyetini önceden öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi