Arçelik Buzdolabı Hata Kodları

Arçelik Buzdolabı Hata Kodları kendi kendine teşhis sistemi ile donatılmıştır. Kullanıcının arızanın nedenini hızlı bir şekilde belirlemesini sağlar. Nasıl çalışır? buzdolabınızın ekranında bir hata kodu görünüyor: sıcaklık değerleri değişiyor. Ekranda bu tür değerleri fark ederseniz, talimatlardaki veya tablomuzdaki kod çözme işlemine bakmanız gerekir.

Arçelik Buzdolabı Hata/Arıza Kodu

Bu liste, size özel buzdolabı hata kodunuzu içermeyebilir. Buzdolabınızın markasını veya hata kodunu bulamıyorsanız, lütfen sayfanın en altına gidin ve aşağıdaki yorumlarda bize sorun. Buzdolabınızın hata kodu konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Özel buzdolabı sorununuzu gidermenize yardımcı olabiliriz. Bu liste, buzdolabı üreticilerinin hata kodları listesine dayanmaktadır.

 

3 Yorumlar

  1. Yahya kaan

    Arçelik buzdolabı E15 arızası veriyor sebebi ne olabilir acaba. Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

    • Ekranınız dokunmatikse, “Alarm Off” simgesi veya uyarı gelen ünlem işaretine bir saniye süreyle basarak uyarıyı kaldırabilirsiniz. Ekranda bahsettiğimiz gibi bir tuş yoksa, dokunmatik değilse veya ürünün ekranı iç bölmedeyse uyarıyı kaldırmak için herhangi bir tuşa basmanız gerekmiyor.

  2. İsmail Cuma

    Arçelik 2081 MultiMode deri dondurucu E 11 kodu ekranda yanıp sönüyor. Çalışmasında ve soğutmasında bir sıkıntı yok ama ekran bir bölmeleri ısısını bir E 11 kodunu gösterip duruyor. Problem nedir sizce?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi