Amana Kurutma Makinesi Hata Kodları

Amana Kurutma Makinesi Hata Kodları Bu liste, özel hata kodunuzu içermeyebilir. makine markanızı ve / veya hata kodunu aşağıda bulamazsanız sayfanın altına gidip bizimle iletişime geçin.  hata kodunuz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız ve çamaşır makinesi sorununuzu çözmenize yardımcı olabiliriz. Amana Kurutma Makinesi Hata Kodları Yıkayıcı hata kodunuz aşağıda bulunursa, bu hata listesi size hangi parçanın hatalı veya başarısız olduğunu söyleyecektir. Bu liste, çamaşır makinesi üreticilerinin hata kodları listesine dayanmaktadır.

Amana Kurutma Makinesi Hata/Arıza Kodu

KodMuhtemel çözümler
AF

F4

E3

Sınırlı hava akışı. Bu  tiftik ekran veya havalandırma tıkalı olduğunu gösterir; havalandırma ezilmiş, bükülmüş veya çok fazla dönüş var. Kurutucu , hata oluştuğunda çalışmaya devam edecektir . Kodu ekrandan silmek ve kalan tahmini süreye dönmek için herhangi bir tuşa dokunun.

Ayrıca bu sorun için bir F4 E3 de alabilirsiniz.

F #

E #

Ekranda F # ve E # arasında değişen “F” ile başlayan bir kod görünürse, kurutucu kontrolü servis gerektiren bir sorun tespit etmiştir.
L2Hat voltajı düşük veya yok. Bu , evinizdeki güç kaynağında bir sorun olabilir ve kurutucunun ısıtıcısının açılmasını önleyebilir. Kurutucu, bu teşhis kodu mevcut olduğunda çalışmaya devam edecektir. Kodu ekrandan silmek ve kalan tahmini süreye dönmek için herhangi bir pede dokunun.NOT:  Bu hata yalnızca ilk kurulum sırasında gösterilecektir.

  • Ev tipi bir sigortanın atıp atmadığını veya devre kesicinin atıp atmadığını kontrol edin. Elektrikli kurutucular, iki ev tipi sigorta veya kesici kullanır. Sigortayı değiştirin veya devre kesiciyi sıfırlayın.
  • Güç kablosunun düzgün şekilde takıldığını doğrulayın. Ayrıntılar için Kurulum Talimatlarına bakın.
  • Bir Zamanlı Kurutma ısıtma döngüsü seçin ve kurutucuyu yeniden başlatın. Mesaj devam ederse, kalifiye bir elektrikçiye danışın.
PFGüç kesintisi. Bu  kurutma döngüsü Elektrik kesintisi nedeniyle kesintiye edildiğini gösterir. Kurutma döngüsünü yeniden başlatmak için BAŞLAT’a dokunun ve basılı tutun veya ekranı temizlemek için GÜÇ düğmesine basın.

Kurutucunuz bu kodlardan herhangi birini görüntülüyorsa, sorunu çözmek için yapabileceğiniz bazı şeyler vardır. Bu öneriler size yardımcı olmazsa, Bize Ulaşabilir veya hizmeti çevrimiçi olarak Planlayabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi