Anasayfa » Beyaz Eşya » Aeg Buzdolabı Hata Kodları

Aeg Buzdolabı Hata Kodları

Aeg Buzdolabı Hata Kodları arıza, teşhis ve onarım nedenlerinin ayrıntılı bir açıklamasıyla topladık. Kolaylık sağlamak için, aşağıdaki kullanışlı ve anlaşılır bir tabloda düzenlenmiştir.

Hata kodu Açıklama Çözüm
F1 Termostat arızalı. Termostat bozulursa, çalışabilirlik açısından kontrol edilmelidir. Arızalıysa, yeni bir elemanla değiştirin.
F2 Termostat arızalı. Böyle bir arıza kaydedilirse, ürünün iyi durumda olduğundan emin olmanız gerekir. Tamir edilemezse, çalışan bir termostat takın.
F3 Bir sıcaklık ölçer arızası tespit edildi. Sorunu çözmek için sıcaklık sensörünü çalışan bir sensörle değiştirin.
F4 Sıcaklık sensörü bozuldu. Öğeyi çıkarın, kırıldığından emin olun. Yenisini onarın veya takın.
F5 Sıcaklığın belirlenmesinden sorumlu sensör arızalandı. Sorunu çözmek için sensörü inceleyin. Onarılamazsa, çalışan bir tane takın.
Kare İkaz Evaporatör elemanı sensörü arızalandı. Buzdolabı kapısının tamamen hava geçirmez olduğundan emin olun. Arızanın bir başka olası nedeni, kontrol modülünün veya sensörün kendisinin arızalanmasıdır.
Soru işareti “?” Termostatın çalışmasındaki hatalar giderildi. Sebepler termostatın kendisinde, eleman düzgün çalışmıyor. Yeni yükleyin veya eskiyi onarın.
Kısa çizgi işareti “-“ Soğutma sistemi elemanlarının arızaları. Bir sisteme (No Frost) sahip modeller için olası neden, ısıtıcının arızalanmasıdır. Buz çözücüyü ve kontrol modülünü kontrol etmek gerekir.
Uzmana Sor
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
x

İncelemek İster misiniz?

Electrolux Kurutma Makinesi Resetleme Program Sıfırlama

Electrolux Kurutma Makinesi Resetleme Program Sıfırlama Electrolux kurutucular, kurutucu sıcaklığını, döngüsünü ve kurutma modunu kontrol ...

Servis Çağrı Merkezi
error: İçerik korunmaktadır !