Home / Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda Teknik Servis Firma Bilgileri Firmamız uzun yıllar beyaz eşya klima kombi ve ev aletleri üzerine teknik  servis hizmeti sunan özel servistir. 1994 yılından bu zamana kadar hizmet veren, vermeye devam eden servisimiz , garanti dışındaki cihazlara en iyi servis hizmeti sağlamayı borç bilmiştir. Servisimiz garanti dışındaki ürünlere müdahale etmektedir. Kullanmakta olduğunuz ürün minimum 1 yıl takribi 10 yıla kadar garantiye kapsayabilir. Bu yüzden servisimizi garantiniz yok ise irtibata geçiniz. Destek gereksinimlerinde arayabilir. Çağrı merkezimiz siz müşterilerimize sonuç yaratmakta gurur duyar ,

hakkimizda

Teknik Servis Firma Bilgileri

Beyaz eşya teknik servisimiz güvenli, teknolojik yöntemleri kullanan, birinci sınıf hizmet veren ve istenilen tüm her yere giden uzman ekiplerden oluşmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tuttuğumuz için kısa sürede işlem yapmaktayız ve bununla beraber her zaman kaliteli, orijinal, birinci sınıf yedek parça kullanmaktayız. Bizlerin dışında farklı beyaz eşya teknik servisleri ikinci sınıf hizmet vermektedir.

Hakkımızda Teknik Servis Firma Bilgileri

Bu hizmetler ise sizlere ileride zorluklar yaşatabilir. Bunlardan bir tanesi de ürünleri orijinal bozulması ve ya uzun sürede teslim atlardır. Bu konuda sizde bizlerden yardım alabiliriz. Beyaz eşya teknik servisimizden yardım almak istiyorsanız uzman ekiplerimiz ile detaylı iletişimi kurabilirsiniz.

Beyaz eşyaların kullanımları geliştikçe

sizde bu teknolojiden yararlanabilirsiniz. Beyaz eşyaları teknolojik kolaylık, işleyiş açısından insanoğluna fayda salar. Bu faydalar yıllardan beri çok sıklık ile kullanılmaya başlamıştır. Fakat bu ürünleri her zaman kullandığımız için bozulmaları, parça kırılmalarını, durmaları vb. aksaklıkları görebilirsiniz. Eğer en ufak bir sorun ile karşı karşıya kalırsanız beyaz eşya teknik servisimize başvurabilirsiniz.

müşterilerimizin memnuniyeti bizler için

her şeyden önce gelmektedir.Her marka klima arızalanması durumunda tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak ve kaydınızı bırakmanız. Kaydınızı bırakmanıza birlikte uzman ekibimizi adresinize hiç vakit kaybetmeden yönlendiriyoruz.Uzman teknisyenlerimiz sayesinde bulmanızdaki arızanızı sorunsuz bir şekilde gidermekteyiz. Bu gibi sorunlarla karşılaştığınız takdirde bizleri arayarak hemen yardım alabilirsiniz. Daima bizlere güvenebilir ve hiç düşünmeden arayabilirsiniz.Çünkü biz siz müşterilerimiz için daima çözüm ortağı olmaya hazırız.

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi