Home / Cep Telefonu / Google Pixel 2XL Sorunları

Google Pixel 2XL Sorunları

Google Pixel 2XL Sorunları, Google’ın Pixel 2 ile beraber tanıttığı Pixel 2 XL, hatırlarsınız bir süredir çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalıyor ve büyük eleştiriler alıyordu.

Google Pixel 2XL Ekran yanması

 • Kasım ayında yayınlanan güncellemede Google, maksimu  m ekran parlaklığını düşürdü, kullanıcılara üç renkli görüntü sorunu yaşattı ve gezinme çubuğunu tümüyle yanık sorunları ele almak için kullanılmadığında soldu. Telefonunuzu güncelleyin ve gitmeniz iyi olur.
 • Google forumunda bu konuları ele alan bir açıklama bulabilirsiniz. Google düzeltmeleri yapmak için Pixel 2 XL’deki garantiyi uzatmaktadır.
 • Pixel 2 XL ekranınızda yanık kaldıysanız, Google, operatörünüz veya perakendecinizle iletişime geçip yedek bir el cihazı hakkında bilgi vermelisiniz.

Google Pixel 2XL Ekran Kalitesi

 • Kasım ayında yapılan güncellemede Google, kullanıcılara üç renk seçeneği sunuyor. Yükselen, Doğal ve Doygun. Ekranınızdaki renklerle ilgili bir sorununuz varsa, muhtemelen Doygunluk seçeneğiyle gitmek isteyeceksinizdir. Bu seçeneği belirlemek için, ekran ayarlarını değiştirebilmeniz için Ayarlar> Ekran> Gelişmiş’e gidin. Onları henüz görmüyorsanız, telefonunuzu güncelleyin ve gitmeniz iyi olur.
 • Renk sıcaklığı ayarlama konusu ve Google’ın kasıtlı bir hareketi olsa da, ekranınızın lekeli veya grenli olması gerektiğini düşünmüyoruz. Tutarsız renk veya lekeli yamalarla ilgili ciddi sorunlarınız varsa, şanssız olmuş olabilirsiniz ve mükemmel bir panelden daha azını almışsınızdır. Google’a, operatörünüze veya perakende satıcınıza başvurun ve yedek bir el cihazı hakkında bilgi alın.
  Google Pixel 2XL Sorunları

Google Pixel 2XL Bluetooth Sorunu

 • Bluetooth bağlantı sorunlarının Pixel 2 ile çözülmesi bekleniyor, ancak güncelleme henüz yayınlanmadı. Bir Google sözcüsü, “Google bu sorundan haberdardır ve yakında ek düzeltmeler olacaktır. Büyük olasılıkla Kasım veya Aralık başında. “Bir güncelleme beklerken deneyebileceğiniz birkaç sorun giderme adımımız var.
 • Google Pixel 2XL SorunlarıHiç bağlantı kuramıyorsanız, Ayarlar> Bağlı cihazlar> Bluetooth’a gidin ve sorunlu cihazın veya otomobilin yanındaki Ayarlar (dişli çark simgesi) seçeneğine hafifçe vurun ve ardından Unuttur’a dokunun. Bluetooth aksesuar veya arabanızdaki cihaz bağlantılarını temizleyin. Her ikisini de kapatıp tekrar açın ve sıfırdan eşleştirmeye çalışın.
 • Müzik çalınmıyorsa, doğru cihaza veya arabaya bağlı olduğunuzdan emin olun ve bu müzik başka bir bağlı cihaz üzerinden çalınmıyordur. Sesin hızlandığını kontrol edin. Ayarlar> Bağlı cihazlar> Bluetooth’a gidin, ardından sorunlu cihazın veya arabanın yanındaki Ayarlar (dişli çark simgesi) düğmesine hafifçe vurun ve Medya sesinin yanındaki kutunun işaretli olduğundan emin olun.
 • Sorun çağrılardaysa, Ayarlar> Bağlı cihazlar> Bluetooth’a gidin ve sorunlu cihazın veya arabanın yanındaki Ayarlar (dişli çark simgesi) simgesine dokunun ve Telefon sesinin yanındaki kutunun işaretli olduğundan emin olun.

 

 

 

 

Dikkatinizi Çekebilir

Telefonunuzun pilinin daha uzun süre dayanması için

Telefonunuzun pilinin daha uzun süre dayanması için Eğer işlemci mobil cihazınızın beyni ise, o zaman …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya Başarı Getirmez !
Servis Çağrı Merkezi