Home / Beyaz Eşya Servis / General Electric Servisi (0850) 811 20 89

General Electric Servisi (0850) 811 20 89

General Electric Servisi teknik servis hizmeti bizden alınır. Her doğan gün bizim için yeni bir başlangıç demektir. Siz değerli müşterilerimiz için canla başla çalışmakta ve üretmekteyiz.

Arıza tespiti ve arıza onarımı konularında sizlere yardımcı olduğumuz gibi elektronik cihazlarınızın montaj işlemlerinde de sizlere hizmet sunuyoruz. Sistemli çalışmalarımızın sonucunda büyüdük ve kocaman bir aile olduk. Yüzde yüz kalite anlayışımız ile misyonumuzu her geçen gün genişlettik.

General Electric Servisi

General Electric Servisi Elektronik cihazlarınızın rutin bakımlarını yaptırırsanız, bozulmaların önüne geçmiş olursunuz. Garanti kapsamında olmayan ürünleriniz için üzülmeye son. Onarım ve bakım altına aldığımız elektronik cihazlarınıza bir yıllık garanti yapmayı ihmal etmiyoruz.

Kredi kartınız ile kolaylıkla ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartınız ile yapacağınız ödemelerinizi evinizden kapınızın önünden zaman hiç kaybetmeden hemen yapabilirsiniz.

General Electric Servisi

General Electric Servisi Daha fazla vakit kaybetmeden hemen bizi arayın. gelişmiş teknolojilerimiz ile elektronik cihazlarınıza en iyi bakımı yapıyoruz. Geniş yedek parça teminimiz ile hemen, bir telefonla kapınızdayız. 20 yıldır hiç durmadan ve yorulmadan çalışmak gücümüze güç katıyor. Bu gücü siz kıymetli ve sevgili müşterilerimiz için kullanmak bizi çok mutlu ediyor. Uygun fiyatlarımız ve kaçırılmayacak fırsatlarımız ile sizlere en iyi hizmeti en kısa sürede vermekteyiz.

General Electric Buzdolabı Servisi

General Electric Buzdolabı Servisi General Electric Servisi Dünyanın önde gelen ülkelerinin kullandığı teknolojiler ile sizlere hizmet etmekteyiz. Hemen bizi arayın. Sevdikleriniz ile huzurlu ve mutlu anlar hep sizinle olsun. Sağlık daima sizinle ve sevdiklerinizle olsun. Esenlikle kalın.  günün her anı siz değerli müşterilerimiz için çalışıyoruz. En iyi hizmeti en kısa zamanda vermek bizim görevimiz. Elektronik cihazlarınızda yaşadığınız her türlü sorun için bize başvurabilirsiniz. Deneyimli çalışanlarımız ve uzman kadromuz ile sizlerle.

General Electric Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinesi General Electric Servisi TSE belgeli son model teknolojiler ile desteklediğimiz teknik servislerimiz ile kapınızdayız. Geniş yedek parça stoklarımız ile çözülmeyecek sorun tanımıyoruz. Elektronik aletlerimizin montajı konusunda da siz kıymetli müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Beyaz eşya, kombi, klima, her türlü elektronik alet için hizmet vermekteyiz. Geniş bölgesel ağımız ile bir telefonla kapınızda. Profesyonel bakışımız ve kalitemiz ile uzun yıllardır bu sektördeyiz.

General Electric Bulaşık Makinesi Servisi

General Electric Bulaşık Makinesi Servisi Cihazlarınızın eskisinden de yeni olması sizlerin elinde. Biz müşterilerimiz ile geniş bir aileyiz. Güven ve dürüstlük bizim için çok önemli. Dünya standartlarında kaliteli bir hizmet için yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak. Kredi kartınız ile yapacağınız ödemelerinizi kapınızın önünde vakit kaybetmeden yapabilirsiniz.

Sistemli çalışmalarımız sonucunda kurum kimliğimizi kısa sürede kazandık. Günün her anı çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz. arıza tespiti ve arıza onarımı konularında sadece kendimizle yarışıyoruz. Bunları kendimiz övmek için söylemiyoruz.

Bursa Antalya Kocaeli

General Electric Servisi Çağır : (0850) 811 20 89

General Electric Servisi Teknik servis hizmetinin alası bizden alınır. Onarım ve bakım altına aldığımız hizmet dahili elektronik cihazlarınıza bir yıllık garanti yapmaktayız. Değişen ve gelişen dünya karşısında savunmasız kalmayın. Değerleriniz ve değerlerimiz ile yolumuza devam ediyoruz. Kalitenin değişmez adresi olan firmamız siz değerli ve çok sevgili müşterilerine en içten dileklerle iyi ve hayırlı günler diler. Sağlıcakla kalın.

Adalar Ataşehir Beykoz Çekmeköy Kadıköy Kartal Maltepe Pendik Sancaktepe Sultanbeyli ŞileTuzla Ümraniye Üsküdar

 • Cihaz Filtreleri ve Aksesuarları
 • General Electric Setüstü
 • General Electric Bulaşık Makineleri
 • General Electric Kurutucular
 • GE Artistry Serisi
 • GE Café Serisi
 • GE Monogramı
 • GE Profil Serisi
 • Mikrodalgalar
 • General Electric Buzdolapları
 • General Electric ocaklar
 • General Electric Küçük ev Aletleri
 • General Electric Duvar Fırınları
 • Yıkayıcılar
 • Su Isıtıcıları

Dikkatinizi Çekebilir

Aeg Servisi (0850) 811 24 18

Aeg Servisi çağrı merkezlerimize yapacağınız bir aramada klima ürünlerinizde teknik servis hizmetini ayaklarınıza getiriyoruz. Bize …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi