Home / Servis Bölgeleri / Gebze Beko Servisi (0262) 229 49 50

Gebze Beko Servisi (0262) 229 49 50

Gebze Beko Servisi  senelerin kazandırdığı deneyimle günümüzün teknolojisini birleştirerek haftanın 7 günü kaliteli servis hizmeti vermektedir. Bu kaliteyi başarıyla sürdürmek adına sahasında kendini kanıtlamış, yeniklere ve gelişmeye açık, senelerin kazandırdığı tecrübeyi en iyi şekilde işine aktaran, beklentilerinize önem veren, saygılı, yetenekli bir kadroyla çalışmaktayız.

Gebze Beko Servisi Kocaeli

Sadece kalitemizi değil sağladığımız güveni de sürdürmek amacıyla gerektiğinde detaylı incelenmek üzere cihazınızı atölyeye alırken yaptığımız işlemlere ve parça değişimlerine de 1 yıl garanti vermekteyiz. Gebze Beko Servisi sağladığımız kaliteli hizmetin bütün müşterilerimize ulaşması adına birçok bölgeye hizmet vermekteyiz.

Üstelik geniş hizmet ağına hitap ettiğimiz bu hizmette sadece bir cihazınızın değil çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu gibi bütün beyaz eşyalarınızın su boşaltmıyor, kazan dönmüyor, su almıyor, kapak kapanmıyor, temiz yıkamıyor, sigorta attırıyor gibi her çeşit arızasını gidermekteyiz.

Gebze Beko Servisi (0262) 229 49 50

Kredi kartı gibi uygun ödeme seçenekleriyle belirlediğiniz zamanda verdiğimiz bu hizmetin size de sağlanması için müşteri temsilcilerimize isim, adres ve arıza bilgilerinizi bildirerek kayıt oluşturabilirsiniz. arayacağınız merkez telefonlarımız en yakın servis aracını yönlendirmekte, tecrübeli teknisyen ekiplerimiz ile işleminiz kısa sürede çözümlenmektedir.

Çayırova Beko Servisi

Çayırova Beko Servisi Verdiğimiz hizmetlerimizdeki başarılı işlemler ile hedeflerimize her gün biraz daha yaklaşmakta, bu da uyguladığımız tecrübe, bilgi ve kalite politikamızın doğruluğunu gösterdiği gibi kararlılığımızı da gün ve gün artırmaktadır. Sağladığımız montaj ve de montaj işlemleriniz için beklentiniz olan güvenilir ve sağlıklı verim alabileceğiniz klima için tecrübemiz ile ve deneyimlerimiz ile sizlere sağlamanın sözünü her zaman verdiğimiz gibi bugün de gönül rahatlığı ile söylemek isteriz. Çünkü biliyoruz ki klima cihazları verilecek olan hizmetler ile hem sağlık hem de ekonomik olarak müşterilerimize verim sağlamaları açısından önem taşımaktadır.

  • Adem Yavuz Mahallesi
  • Ahatlı Mahallesi
  • Arapçeşme Mahallesi
  • Balçık Mahallesi
  • Barış Mahallesi
  • Beylikbağı Mahallesi
  • Cumaköy Mahallesi
  • Cumhuriyet Mahallesi
  • Denizli Mahallesi

Gebze Beko Mutfak Robotları,
Gebze Beko Doğrayıcılar,
Gebze Beko El Blenderları,
Gebze Beko El Mikserleri,
Gebze Beko Meyve Sıkacakları,

Dikkatinizi Çekebilir

Bursa Arçelik Klima Servisi

Bursa Arçelik Klima Servisi (0224) 443 06 62

Bursa Arçelik Klima Servisi bizim rehberlik felsefesi eski moda etik takip ve yenilikçi çözümler sunmaktır. Bursa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi