Home / Beyaz Eşya Servis / Franke Servisi (0850) 811 24 21

Franke Servisi (0850) 811 24 21

Franke Servisi teknik servis hizmeti bizden alınır. Hayatınızda yaşadığınız küçük ya da büyük aksaklıklar moralinizi bozmasın. Elektronik cihazlarınızda meydana gelen bu aksaklıkları hemen çözüyoruz. Gelişmiş son model teknolojilerimiz ile geleceğin markası olduk.20 yıldır yaptığımız işimizi çok seviyoruz. Deneyimli uzman kadromuz ve gelişmiş teknik servislerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. En iyisi için çalışmak bizim görevimiz.

Franke Servisi

Franke Servis Hadi durmayın elektronik aletlerimizde yaşadığınız sıkıntıları bize bildirin ve vakit kaybetmeden hemen yanınızda, hizmetinizde olalım. Değerli müşterilerimiz, sizler için bütün yenilikleri takip ediyoruz. Elektronik dünyası her geçen gün büyüyor ve gelişiyor. Kaliteyi alışkanlık edinmiş markamız bu gelişmeleri ve büyümeleri en yakından izlemekte ve hemen uygulamaktadır. Gelişmiş teknik servislerimiz ile bir telefonla en son model teknolojileri ayağınıza getiriyoruz.

Franke Servisi

Franke Ankastre Servisi

Ankastre Franke Servis Franke Servisi Sizler için çalışmak bize mutluluk veriyor. TSE onaylı teknik servislerimiz ile geleceğin teknolojisini bugünden sizlere sunuyoruz. Arayın geç kalmadan sizlere de yardımcı olalım. Kredi kartınız ile yapacağınız ödemelerinizi evinizden kapınızın önünden zaman hiç kaybetmeden hemen yapabilirsiniz. Kalitemiz ve en iyi hizmetlerimiz ile biz sizleri bekliyoruz. sizler için en iyi teknolojiler ile hizmet etmekteyiz. Gelişmiş servis ağımız ile nerede olursanız olun bir telefon ile hizmetinizdeyiz.

Franke Fırın Servisi

Franke Fırın Servisi Franke Servisi Vakit kaybetmeden hemen bizi arayın ve fırsatlardan yararlanın. İyi ve hayırlı günler dileriz. yüzde yüz kalite anlayışımız ile sizin için varız. Günlük hayatınızda karşılaşacağınız her türlü elektronik sorun karşısında çaresiz değil siziniz. Bir telefon kadar yakınınızdayız.

Arayın ve elektronik cihazlarınızda yaşadığınız sorunlar geçmişe karışsın. Üstelik gelişmiş teknik servis ağımız ile günün her anı bize ulaşabilirsiniz. Nerede olursanız olsun sizlerin yardımda olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Franke Ocak Servisi

Ankastre Ocak Franke Servisi Franke Servis Son model olarak geliştirilmiş teknolojilerimiz ile çok kısa bir sürede en iyi hizmeti vermek bizim görevimiz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre fırın ve ocak, davlumbaz, elektrikli süpürge, klima ve kombi hizmet verdiğimiz elektronik cihazlardan sadece bir kaçı. Hemen bizimle iletişime geçin ve dünyanın önde gelen ülkelerinin kullandığı teknolojilerden sizler de yararlanın.elektronik cihazlarınızda yaşadığınız her türlü sorun karşısında sizlerle olmak bizim asıl görevimiz. 20 yıldır başarı ile sürdürdüğümüz işimizi çok seviyoruz.

Franke Davlumbaz Servisi

Davlumbaz Franke Servisi Küçük sorunların hayatınızı karartmasına asla izin vermeyin ve hemen bize ulaşın. Kaliteyi alışkanlık edinmiş markamızın deneyimli çalışanları günün her anı sizlerin hizmetinde. Dahası garanti kapsamında olmayan ürünlerinizde dahi siz değerli müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Franke Servisi  Onarım ve bakım yaptığımız elektronik cihazlarınıza bir yıllık garanti yapıyoruz. Hizmet dahil elektronik cihazlarınızın montaj ve de montaj için başvurabilirsiniz.

Kocaeli Bursa Antalya

Teknoloji dünyası uçsuz bucaksız çöller gibidir. Yolunu ve izini bilmeyen kolayca kaybolur ve çölde yok olur. İşte biz siz değerli ve sevgili müşterilerimiz için bu teknoloji çöllerini vahalara çeviriyoruz. Teknik servis bizim işimiz. Kalitenin değişmez adresi olan firmamız siz değerli müşterilerine en içten dileklerle iyi ve hayırlı günler diler. Esenlikle kalın.

İletişim İçin : (0850) 811 17 39

Dikkatinizi Çekebilir

Aeg Servisi (0850) 811 24 18

Aeg Servisi çağrı merkezlerimize yapacağınız bir aramada klima ürünlerinizde teknik servis hizmetini ayaklarınıza getiriyoruz. Bize …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya Başarı Getirmez !
Servis Çağrı Merkezi