Home / Beyaz Eşya / En İyi Derin Dondurucu Nasıl Seçilir
En İyi Derin Dondurucu Nasıl Seçilir

En İyi Derin Dondurucu Nasıl Seçilir

En İyi Derin Dondurucu Nasıl Seçilir Dondurucu oldukça basit bir alet gibi görünebilir. Yiyeceklerini yeterince soğuk tutmak için buna ihtiyacın var değil mi? Ne zaman bir dondurucu için alışveriş başlamak hızlı çok daha karışık alabilirsiniz fark edeceksiniz. Dondurucular birçok farklı tipte ve boyutta gelirler ve şaşırtıcı bir dizi mevcut özellik ve farklı faktörleri göz önünde bulundurursunuz.

Derin Dondurucu Tercihi

Çoğu modern evler buzdolabının bir parçası olarak zaten bir dondurucuya sahipler, ancak ihtiyaçları için yeterli alan sağlamayan birçok evde. Tasarruf amacıyla toplu halde satın almak isteyen büyük haneler, ürettiklerini sağlamak isteyen bahçıvanlar daha uzun sürebilir ve düzenli olarak kendilerini taze tutmak için büyük miktarlarda et bulan avcılar, hepsi de tarafından sağlanan ilave alana ihtiyaç duyduklarını keşfedebilir bağımsız bir dondurucu.

Dondurucu alanından yoksundur, bağımsız bir dondurucuya ihtiyacınız olduğuna karar vermek kolay bir gerçekleştirmedir. En İyi Derin Dondurucu Nasıl Seçilir Doğru dondurucunun belirlenmesi zor kısımdır. Kılavuzumuz aramanızda neler bekleyebileceğini, bir dondurucudan neye ihtiyaç duyduğunuzu ve neyi seçeceğinizi ve ne seçeceğiniz dondurucuda neyi artıracağınızı bulmak için bir başlangıç ​​yapacaktır.

Ana Dondurucu Tipi

Bir buzdolabına bağlı olmayan bir dondurucu satın alıyorsanız, seçim yapabileceğiniz birkaç farklı seçeneğiniz vardır . Her dondurucu türüne daha yakından bir göz atalım.

Dikey Dondurucu

Tüm Dikey Soğutucularını Görmek İçin Burayı Tıklayın
Düdüklü dondurucular sundukları rahatlık için popülerdir. Genellikle bir kapının içinden geçmek kolaydır, fazla yer kaplamazlar, kolayca taşınabilirler ve genellikle yiyeceklerinizi en iyi şekilde organize tutan bölme bölücüleri ile donatılmışlardır.

Ne yazık ki, dikey üniteler sizin için mevcut olan diğer popüler donduruculardan biraz daha pahalı olma eğilimindedir ve ayrıca biraz daha enerji tüketirler. Bununla birlikte, rahatlık ve kullanım kolaylığı söz konusundaysa, dondurucular taç giyerler.

Yararları:
Fazla yer kaplamayın.
Kolay yiyecek tutmak tutmak.
Farklı yiyecek çeşitlerine kolayca erişebilmeli.
Kolayca taşınabilir.
Akılda tutmak:
Diğer türlerden daha pahalı olabilir.
Daha fazla enerji kullanın.

Göğüs Dondurucu ve Derin Dondurucu

Çoğunlukla derin dondurucu olarak da adlandırılan göğüs dondurucuları , maliyet ve enerji açısından bilinçli alıcılar için çok popüler bir seçimdir. Üç tipin en büyük kapasitesine sahiptirler.

Çok miktarda yiyecek varsa dondurulmuş veya büyük eşyaları dondurucuya koymak isteyeceksin, bunlar en iyi seçimdir. Doğru modellerden daha az enerji kullanıyorlar ve bir enerji kesildiğinde daha fazla soğuk duruyorlar.

Dondurucu altındaki herhangi bir öğeye erişmek her şeyi üstlerine taşımayı gerektirdiğinden, dikey dondurucular olarak gündelik kullanıma uygun değildir. Ayrıca elle çözülmeye ihtiyaç duyma olasılığı daha yüksektir; bu da dağınıklaşır ve başa çıkmak için bir acı olabilir. Parlak tarafta, normalde dikey maliyet ve uzun vadeli enerji maliyetleri olmak üzere dikey bir modele sahip olmaktan daha az maliyetlidirler.

Yararları:
satın alınabilir
Geniş kapasite.
Daha az enerji.
Yiyecekleri daha uzun süre donmuş olarak tutar.
Akılda tutmak:
Derin dondurucuda öğelere ulaşmak daha zor.
Genellikle manuel özülmeyi gerektirir.

Dikkatinizi Çekebilir

Kilitli Çamaşır Makinesi Kapısını Açmanın Yolları

Kilitli Çamaşır Makinesi Kapısını Açmanın Yolları Çamaşır makinesi kapağınız sıkışmışsa, hızlı bir düzeltme bulmanız gerekir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi