Home / İpuçları / En İyi Çamaşır Makinesi Hangisi ?
En İyi Çamaşır Makinesi

En İyi Çamaşır Makinesi Hangisi ?

En İyi Çamaşır Makinesi Hangisi ? en iyi çamaşır makinesi seçiminin, her yıkamada birinci sınıf temizlik sağlaması, verimli olması, kullanımı kolay olması ve yıllar geçtikçe devam etmesi kanıtlanmıştır.

En İyi Çamaşır Makinesi

Kimse çamaşır makinesini, hangisi olduğu gibi iyice test etmiyor? Her yıl 1.750 kg çamaşır yıkarız, bu sayede tavsiye ettiğimiz en iyi çamaşır makinelerinin kıyafetlerinizi mükemmel bir şekilde temizleyeceğinden emin olabilirsiniz. Testlerimiz, her zaman en iyi işi yapan en pahalı çamaşır makinelerinin olmadığını ve bazı ucuz modellerin değişen lekelerde en iyi olduğunu kanıtlamıştır.

En güvenilir çamaşır makinesi markaları

Her çamaşır makinesine, temizlemesi zor olan kan, kahve, şarap ve çimi temizlemek için meydan okuyoruz Her bir makinenin ne kadar enerji ve su kullandığını ölçüyoruz, böylece her yıl çalışacakları maliyetin bir göstergesi olacaksınız. A +++ makinelerden daha verimli ve daha az maliyetli A + modelleri bulduk. Sadece güvenilir olduğu kanıtlanmış markaların yıkama makineleri hangileri olabilir?

En iyi çamaşır makinelerini nasıl ortaya çıkar ?

Çamaşır makinesi testlerimizi, çamaşır makinesi sahiplerinin bize en önem verdiği ve kendi çamaşır makinesi test deneyimimizin 50 yılını temel alarak geliştirdik. Bu sayede, hangi modellerin yıkama, durulama, eğirme, yıkama ve yıkamada en iyi olduğunu söyleyebiliriz. verimli, kullanımı kolay ve sessiz.

Temizlik

Her çamaşır makinesi en zorlu lekelerle başa çıkmak için test edilir – sadece bir kez değil, üç kez. Ve hem pamuk hem de sentetik çamaşır yıkamak.

Durulama ve sıkma

Hiç kimse yeni yıkanmış giysilerinde deterjan bırakmaz. Bu nedenle, her makineden durulanan yıkamayı, sadece sıkma döngüsünden hemen önce alıp süper hızlı bir döner kurutucudan geçiriyoruz. Suyu toplayıp, alkalinliğini ölçüyoruz. Bu bize çamaşır makinesinin ne kadar deterjan yıkaması gerektiğini söyler.

Enerji kullanımı

Her üç döngüde, makinenin ne kadar su ve enerji kullandığını, makinenin ne kadar ısındığını ve ana yıkama ve durulama programlarının ne kadar sürdüğünü ölçeriz. Bunu en yaygın olarak kullanılan 40 ° C pamuklu ortamda yapıyoruz.

Kullanım kolaylığı

Kullanım kılavuzunun anlaşılmasından ve makinenin deterjan çekmecesinin doldurulup doldurulmasından programlanmasına kadar her şeyi derecelendirilirler.

Gürültü

Ayrıca bir makinenin ne kadar gürültülü olduğunu ve bu seslerin özellikle rahatsız edici veya rahatsız edici olup olmadığını da anlatacağız.

En iyi AEG Çamaşır Makinesi Seçimi

Birçok AEG çamaşır makinesi, orta büyüklükteki haneler için uygun kapasiteler olan 7 kg veya 8 kg’lık tambur kapasitesine sahiptir. Daha gerçekçi bir yük, iki çift yetişkin kotu, üç çift çocuk kotu, dört gömlek, iki banyo havlusu, üç küçük havlu, üç adet çay havlusu içerebilse de, 7 kg kapasiteli bir tamburda, bir seferde yaklaşık 22 gömlek yıkayabilirsiniz. ve iki yastık kılıfı.

Çoğu marka gibi AEG de bağımsız modeller üretmeye odaklanmaktadır. Ancak, bir dolap kapısının arkasında duran bir makine için pazarda iseniz, bazı yerleşik AEG çamaşır makineleri bulunmaktadır. Çoğu AEG çamaşır makinesi beyazdır, ancak bazı modellerin gümüş varyantlarını bulmak mümkündür.

En iyi Arçelik Beko Çamaşır Makinesi Seçimi

Türk üretici Beko, İngiltere’de çok sayıda makine satan, popüler bir çamaşır makinesi markasıdır. Hızlı yıkama, yün ve el yıkama programları ve değişken sıkma hızları da dahil olmak üzere özel programlara sahip makineler bulacaksınız; ancak, akıllı telefonunuzun cihazınızdan ayarlanabilmesi gibi üstün teknolojiyi bulamayacaksınız.

Çamaşır yıkama ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, en fazla 12 kilo uzunluğundaki çamaşırları tutabilen en büyük Beko makineleri arasından seçim yapabileceğiniz bir dizi tambur kapasitesi vardır. Ancak 7 kg’lık bir bidon orta büyüklükte haneler için önerilen kapasite.

Daha gerçekçi bir yük, iki çift yetişkin kotu, üç çift çocuk kotu, dört gömlek, iki banyo havlusu, üç küçük havlu, üç adet kurulama bezi ve iki yastık kılıfı içeriyor olsa da, bir seferde yaklaşık 22 gömlek yıkayabilirsiniz.

Arçelik Beko çamaşır makinelerini beyaz, siyah veya gümüş renkte bulabileceksiniz – bu da, cihazlarını mutfaklarına veya çamaşırhanelerine uydurmakla ilgilenenler için kullanışlıdır.

En iyi Bosch Çamaşır Makinesi Seçimi

Bosch çamaşır makineleri 6kg, 7kg, 8kg ve 9kg dahil olmak üzere çeşitli yük kapasitelerine sahiptir. Çoğu Bosch çamaşır makinesi beyazdır, ancak bazı modelleri gümüş veya paslanmaz çelikten ve birkaç siyahtan satın alabilirsiniz.

Her Bosch çamaşır makinesi şu aralıklardan birine girer: katma değer Series 4 / Bosch Classixx serisi orta seviye Serisi 6 / Bosch Exxcel serisi Premium Serisi 8 / Bosch Logixx serisi ‘çekirdek olmayan’ Bosch Maxx aralığı. Bosch çamaşır makinelerinde aramaya yönelik ilginç yıkama programları, alerjisi olanlar ve hijyenik yıkama için olanları içerir.

ActiveWater, Bosch’un, yükün ne kadar kirli olduğuyla uyumlu bir şekilde su kullanımını eşleştirmesinin bir yoludur ve SoftSurge davul, yıkandığınız kıyafetlerin türüne göre, Bosch’u nazik veya daha güçlü bir şekilde yıkamanıza olanak sağlar.

En iyi Hoover Çamaşır Makinesi Seçimi

Birçok çamaşır makinesi üreticisi gibi, Hoover da bağımsız modeller üretmeye odaklanıyor. Ancak, bir dolap kapısının arkasına saklanabilecek bir çamaşır makinesi arıyorsanız, bazı yerleşik modeller bulmak mümkündür. En geniş çaplı Hoover çamaşır makinelerinin, aynı anda 12kg’lık büyük bir pamuklu çamaşır yıkayabilen, çok çeşitli tambur kapasiteleri vardır.

Bu, bir seferde neredeyse iki ortalama büyüklükteki yükü yıkadı ve bu tür bir yetenek, yoğun bir aile için çok kullanışlı olabilirdi. Bazı Hoover çamaşır makineleri, makineyi akıllı telefonunuzdan kontrol etmenizi sağlayan akıllı teknolojiyi bile kullanır. Bu orta fiyatlı bir marka için alışılmadık bir durumdur. Aslında Hoover, gördüğümüz en uygun fiyatlı akıllı çamaşır makinelerini yapıyor. Hoover çamaşır makineleri beyaz, siyah ve gümüş olarak gelir.

En iyi Hotpoint Çamaşır Makinesi Seçimi

Küçük bir 5kg’dan 11kg’a kadar değişen kapasiteye sahip Hotpoint çamaşır makinelerini test ettik. Büyük kapasiteli makineler süper hızlı dönüş hızlarına sahip olma eğilimindedir ve Hotpoint ürün yelpazesinin en üstünde 1600rpm nadir değildir.

En son modellerinde, enerji kullanımını düşük tutan Eco Tech ve motor gürültüsünü azaltmaya yarayan Süper Sessiz modu gibi işlevleri aramaya değer. Çamaşır makinesinin rengi önemli bir konu ise, Hotpoint modellerini beyaz, siyah ve gümüş renklerde bulabilirsiniz.

En iyi Miele çamaşır Çamaşır Makinesi Seçimi

Miele çamaşır makinelerinin en iyisi, enerji için üretilecek ve A +++ etiketini taşıyacak, büyük (ama gargara değil) 9kg’lık pamuklu iç mekânlar içerisine girecek ve 1.600’lü yılların ıslak kıyafetlerinden çıkacak. rpm. Aramak için özellikler arasında TwinDos, Miele’nin makinenizi sıvı deterjanla ön yükleme şekli vardır.

Ve sadece bir saat içinde güçlü ve etkili bir şekilde yıkandığı iddia edilen QuickPowerWash. Çoğu model beyaz renkte gelir, diğerleri ise krom ya da çelik kaplama ile sunulur. Tüm Miele çamaşır makinelerinin pamuklu ve sentetik döngülere sahip olmasına rağmen, belirli bir döngüden sonra – bir spor programından bir spor programına kadar her şey olabilir – o zaman bireysel modellerin teknik özelliklerine gerçekten baktığınızdan emin olun.

En iyi Samsung Çamaşır Makinesi Seçimi

Samsung çamaşır makineleri genellikle oldukça zengin özelliklere sahip, fazladan program ve işlevsellik seçenekleri sunuyor. Samsung ayrıca, bazı makinelerini akıllı telefon kullanarak ayarlayabilmenizi sağlar; bu da makinenin acı çekebileceği sorunları teşhis edebilir.

En son çıkan Samsung çamaşır makinesi yeniliği AddWash özelliğidir. Bu, kapının içerisindeki bir kapağın, yıkama işleminin ortasında ekstra ürün eklemesidir. Bazı modellerde, davulun içine girmeden önce deterjanı suyla karıştıran Ecobubble teknolojisine sahip olan Samsung’un Ecobubble teknolojisi kullanıldı, ardından karışımın havasını almak için hava kullanıldı.

Bu yöntemi kullanarak deterjan çamaşırlarınızdaki kumaşlara normalden daha hızlı nüfuz edebileceğini iddia etmektedir. Ecobubble makineleri aynı zamanda, serin sudaki gibi etkili bir şekilde sıcak olarak yıkayıp enerji tasarrufu sağladığından faturalandırılır. Samsung genellikle bağımsız çamaşır makineleri üretiyor, bu yüzden bir dolap kapısının arkasında yer alan yerleşik bir çamaşır makinesi için pazarda iseniz, gitmek için marka olmayabilir.

Dikkatinizi Çekebilir

Fırının sıcak hava fanını nasıl değiştirirsiniz ?

Fırının sıcak hava fanını nasıl değiştirirsiniz ? Fırınının sıcak hava fanını nasıl değiştirebilirim? Bu yazıda fırın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Yasak
Servis Çağrı Merkezi